Skocz do zawartości

G20 LCI


ironiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miał ktoś problem z aplikacją pogody?

Moja od kilku dni poprawnie pokazuje miejsce ale nie pokazuje temperatury i nie wiem jak to zaktualizować.

Ja tam mam gdy samochód straci połączenie z Internetem. Ostatnio dzieje się tak często, kilka dni nie działa, a później samo się naprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Miał ktoś problem z aplikacją pogody?

Moja od kilku dni poprawnie pokazuje miejsce ale nie pokazuje temperatury i nie wiem jak to zaktualizować.

Ja tam mam gdy samochód straci połączenie z Internetem. Ostatnio dzieje się tak często, kilka dni nie działa, a później samo się naprawia.


Dzięki za odpowiedź.

Dziwna sprawa w przed lifcie nigdy tak się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy wam też w poliftach parują od wewnątrz przednie reflektory?

Nie powinny chyba że auto długo stoi w zimnym i wjedzie do ciepłego lub odwrotnie to czasami może wystąpić lekkie parowanie tak samo jak postawisz gorącą herbatę na mrozie. Jak występuje już skraplanie to lampy do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem że nie powinny. Auto garażowane w suchym miejscu ale jak pojeżdżę trochę po deszczu to od razu parują. Potem wysycha ale skoro parują to znaczy że reflektory nie są szczelne tak jak powinny być. W starych autach (Xenony czy ledy) nigdy mi nic nie parowało.
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w poliftach parują od wewnątrz przednie reflektory?

Zgłaszaj się do dealera. Wiem, że na reflektory była akcja serwisowa w modelach LCI. Mój dealer już kilku nowym 3er LCI wymieniał przed wydaniem pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem że nie powinny. Auto garażowane w suchym miejscu ale jak pojeżdżę trochę po deszczu to od razu parują. Potem wysycha ale skoro parują to znaczy że reflektory nie są szczelne tak jak powinny być. W starych autach (Xenony czy ledy) nigdy mi nic nie parowało.

 

No niestety w nowszych autach często zdarza się ze reflektory parują w wilgotną pogodę. W pre LCI tez miałem kilka razy taką sytuację a wcześniej w auta koncernu VW z światłami LED, zresztą w xenon w Superbie tez się to zdarzało. Z tego co wiem dopóki paruje nie podlega to gwarancji, dopiero wykroplenie się wody powoduje że uznają gwarancje.

Z Ledami jest problem bo wydzielają zbyt niską temperaturę i reflektor się nie wygrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem że nie powinny. Auto garażowane w suchym miejscu ale jak pojeżdżę trochę po deszczu to od razu parują. Potem wysycha ale skoro parują to znaczy że reflektory nie są szczelne tak jak powinny być. W starych autach (Xenony czy ledy) nigdy mi nic nie parowało.

 

No niestety w nowszych autach często zdarza się ze reflektory parują w wilgotną pogodę. W pre LCI tez miałem kilka razy taką sytuację a wcześniej w auta koncernu VW z światłami LED, zresztą w xenon w Superbie tez się to zdarzało. Z tego co wiem dopóki paruje nie podlega to gwarancji, dopiero wykroplenie się wody powoduje że uznają gwarancje.

Z Ledami jest problem bo wydzielają zbyt niską temperaturę i reflektor się nie wygrzewa

 


Dokladnie, tez to przerabialem w grupie VAG, szczegolnie pierwszej zimy i w BMW F40 zdarzylo sie, ale kilka razy. Takze jest to normalne i po kilkunastu km znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.