Skocz do zawartości

Ocena konfiguracji X5 G05


Roberto1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzuciłeś w zasadzie wszystko prawie co się da więc pytanie czy Ci to wszystko potrzebne :)

Zadko ludzie biorą pakiet offroad bo niewiele wnosi a x5 ta raczej szkoda w błocku jeździć i rysować chyba, że to coś do czego planujesz używać samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich


Nie mam doświadczenia z x5 i chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych czy coś można poprawić / warto dodać.

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/piq7cmkg


Dzięki

 


Dodalbym zawieszenie pneumatyczne i skrętną tylną oś. Reszta kwestią potrzeb i gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich


Nie mam doświadczenia z x5 i chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych czy coś można poprawić / warto dodać.

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/piq7cmkg


Dzięki

 


Dodalbym zawieszenie pneumatyczne i skrętną tylną oś. Reszta kwestią potrzeb i gustu.

 


Jak chcesz auto w tym roku to pneumatyki bym nie zaznaczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się coś źle wyświetliło teraz już zoba żyłem dobrze.

Tempomat zwykły jest standardzie, ale jak chcesz adaptacyjny albo taki trochę z autopilotem to polecam pakiet asystentów kierowcy professional tam jest wszystko.


Dodałbym też panoramiczny dach bo fantastycznie rozświetla wnętrze i przy jasnej tapicerce szczególnie dobry efekt daje.


Radzę zastanowić się nad dwoma jeszcze rzeczami:


- aplikacje crafted clarity - nigdy nie byłem fanem tego ale w g05 standardowa gałka zmiany biegów jets tak koszmarnie brzydka, że tym razem się na te aikacje zdecydowałem :)

- laserowe światła, samochód zupełnie inaczej z nimi wygląda i masz ładny kierokowskaz łezke a nie w bocznym kloszu jak w polonezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach panorama bardzo mnie kusi.

Jednak czytałem, że: latem gorąco, bardziej słychać wiatr, a najgorsze że zimą przy mrozach czuć wyraźnie chłód od dachu. Tak głupio w czapce jeździć ;)

 

Obie powyższe informacje to bzdura, dach panoramiczny jest dla mnie must-have. Nie dopłacałbym tylko do Sky Lounge czy jak tam się to nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dach panorama bardzo mnie kusi.

Jednak czytałem, że: latem gorąco, bardziej słychać wiatr, a najgorsze że zimą przy mrozach czuć wyraźnie chłód od dachu. Tak głupio w czapce jeździć ;)

To tak jak z argumentem, że w cabrio wieje, więc lepiej nie kupować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie w dyskusje. Mielismy latem na weekend Volvo V90 Cross Country z panoramą. Żona z tyłu narzekała, że strasznie od tego okna grzeje, co zwlaszcza jest niedopuszczalne przy wozeniu malych dzieci. W tym aucie grzalo od panoramy nawet po zaciagnieciu rolety (fakt: tam to jest cienki material).


Najlepiej sprawdzic samemu, no ale wiadomo ze to nie ten czas.


PS - wczesniej nie mialem pano i zawsze myslalem ze to super opcja. Volvo mnie wyleczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem! KAMERA 360!! To duże auto więc taki bajer jest bardzo przydatny, nie wyobrażam sobie bez niego życia :)


Co do grzania dachu panoramicznego to ju moje 4te auto z panorama w tym drugie BMW i jest idealnie, żadnego grzania czy wiania a jak zasłonisz to jest idealnie ciemno bo roleta jest gruba co często jest na gorszym poziomie w innych markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdę testową miałem na 21” wersja xline plus pneumatyka.

Nie było wygodnie.


Jeździłem jeszcze w pakiecie M również pneumatyka felgi 22” - tez nie wygodnie.

 

„nieWygodnie/wygodnie” to pojęcie względne. Dla mnie 22” +pneumatyka jest ok. 20” +pneumatyka już zbyt wygodnie, prawie ponton. :mrgreen: Tryb sport ratuje sytuacje. :norty: Optimum moim zdaniem 21” + pneumatyka.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (i Koleżanki :-))

konfiguracja X5 - ok 100km będzie robiło dzienne (dojazdy do pracy, domu, żłobka etc) + weekendy dłuższe trasy

zależy mi przede wszystkim na komforcie podróżowania (także podczas stania w korku :D ), co sądzicie?

lepiej korzystać z pakietów czy wszystko samemu dokładać?

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/rpn8ac28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (i Koleżanki :-))

konfiguracja X5 - ok 100km będzie robiło dzienne (dojazdy do pracy, domu, żłobka etc) + weekendy dłuższe trasy

zależy mi przede wszystkim na komforcie podróżowania (także podczas stania w korku :D ), co sądzicie?

lepiej korzystać z pakietów czy wszystko samemu dokładać?

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/rpn8ac28

Pakiety zawsze taniej.

Moim zdaniem warto dodać Asystentów kierowcy w wersji Prof, Headup display, kamery 360 z parkowaniem (wszystko zawarte w pakiecie innowacji) oraz nagłośnienie HK. Mam to u siebie i jestem bardzo zadowolony.

Zrezygnowałbym z deski w lepszej skórze, a w zamian dodał pneumatykę - nie mam i żałuje.

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (i Koleżanki :-))

konfiguracja X5 - ok 100km będzie robiło dzienne (dojazdy do pracy, domu, żłobka etc) + weekendy dłuższe trasy

zależy mi przede wszystkim na komforcie podróżowania (także podczas stania w korku :D ), co sądzicie?

lepiej korzystać z pakietów czy wszystko samemu dokładać?

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/rpn8ac28

Pakiety zawsze taniej.

Moim zdaniem warto dodać Asystentów kierowcy w wersji Prof, Headup display, kamery 360 z parkowaniem (wszystko zawarte w pakiecie innowacji) oraz nagłośnienie HK. Mam to u siebie i jestem bardzo zadowolony.

Zrezygnowałbym z deski w lepszej skórze, a w zamian dodał pneumatykę - nie mam i żałuje.

 

dzięki za podpowiedź i sugestie, konfiguracja jeszcze przed wizytą w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (i Koleżanki :-))

konfiguracja X5 - ok 100km będzie robiło dzienne (dojazdy do pracy, domu, żłobka etc) + weekendy dłuższe trasy

zależy mi przede wszystkim na komforcie podróżowania (także podczas stania w korku :D ), co sądzicie?

lepiej korzystać z pakietów czy wszystko samemu dokładać?

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/rpn8ac28

Pakiety zawsze taniej.

Moim zdaniem warto dodać Asystentów kierowcy w wersji Prof, Headup display, kamery 360 z parkowaniem (wszystko zawarte w pakiecie innowacji) oraz nagłośnienie HK. Mam to u siebie i jestem bardzo zadowolony.

Zrezygnowałbym z deski w lepszej skórze, a w zamian dodał pneumatykę - nie mam i żałuje.

ja po czasie rowniez zaluje, ze nie zdecydowalem sie na pneumatyke... Co bym jeszcze zmienil w moim configu dzisiaj to: dolozyl okno dachowe, odjal masaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.