Skocz do zawartości

Dywaniki zimowe


ArtShape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Mam "podróbki". Nie pamiętam jakiej firmy. One wręcz pachniały jako nowe (ewidentnie coś zapachowego dodane do gumy)!

Minusem był brak kołków mocujących do podłogi. Musiałem dokupić oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma nie śmierdzi?

Najczęściej taki jest problem podróbek dlatego zawsze się ich bałem od czasu jak z 15 lat temu kupiłem pierwsze podróbki :) od tego czasu słono place w ASO :roll:

Ile płacisz za komplet z ciekawości ? Zamówiłem ori przód tył gumowe i wyszło 520 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komplet zimowyh dywaników firmy Aristar kosztuje wraz z matą nie całe 300,-

Nawet widziałem na A za 210,-

I tu już nie chodzi o to ze ścibulę kasę na oryginały bo jestem wstanie wydać duże pieniądze na oryginalne gadżety, ale jak widzę ze mata bagażnika w oryginale za 800,-leży jak stara pizza w kartonie to wole wydać na zamienniki które uważam ze niczym nie odbiegają od oryginałów a nawet je przewyższają.

Edytowane przez ArtShape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dywaniki czeskiej firmy dostępne miedzy innymi na Allegro.


https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-gumowe-bmw-x5-g05-rok-produkcji-2020-8950767508


Dzisiaj wypróbowane :8)


Nie mają wprawdzie zakryty środkowy tunel ale są bardzo dobrze dopasowane.


Ale główną zaletą jest to że są wykonane z bardzo miękkiej gumy i całkowicie bezwonnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ten komplet zimowyh dywaników firmy Aristar kosztuje wraz z matą nie całe 300,-

Nawet widziałem na A za 210,-

I tu już nie chodzi o to ze ścibulę kasę na oryginały bo jestem wstanie wydać duże pieniądze na oryginalne gadżety, ale jak widzę ze mata bagażnika w oryginale za 800,-leży jak stara pizza w kartonie to wole wydać na zamienniki które uważam ze niczym nie odbiegają od oryginałów a nawet je przewyższają.

 


Jest roznica :)

U Rawskiego komplet z bagaznikiem 1250, co i tak bylo dobra ceną wzgledem sklepu BMW (grudzien 2019)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie,

Czy dobrze mi się wydaje, że ta mata nie do ko≥dca jest funkcjonalna - bo gumowe szyny, które się podnoszą w podłodze nie mają wtedy jak funkcjonować?

 

Plus tej maty w stosunku do zamienników jest taki, że w jakimś stopniu "trzyma" przedmioty na niej. Także w pewnym zakresie zachowasz funkcjonalność szyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma małe dzieci i wkłada zabłocony wózek dziecięcy, to raczej "must have". A mata sama w sobie z racji tego, że gumowa, zastępuje "dmuchaną" podłogę. Minusem jest to, że niestety mata jest krótsza niż bagażnik i z tymi wózkami nie zawsze spełnia do końca swoje zadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.