Skocz do zawartości

330ix Atlantis - Fifty shades of blue


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrałem się w końcu żeby coś tu napisać i powstawiać. Jest to moje drugie bmw, pierwsze e92 havana individual, potem były jeszcze 2 jeepy ( jeden SRT V8) aż w końcu stwierdziłem , że czas na coś nowego i zacząłem szukać. Chciałem na już, wiec możliwości były ograniczone. Wiedziałem , że napewno benzyna i x-drive. Już prawie byłem zdecydowany na demówke w kolorze Dravit ( który jest śliczny), aż zawitałem do BMW Sikora , zobaczyłem Atlantisa z Merino Truflowym środkiem i wszystko inne przestało mieć znaczenie :))))))))))


Od razu wskoczył zestaw mperformance: spojler przód, listwy boczne, dyfuzor tył i nakładka zderzaka tył. Nie chciałem mieszać karbonu wiec wszystko jest czarne.


Kolor jest fantastyczny. W każdym świetle wygląda inaczej. Raz wchodzi w zieleń , raz wygląda jak oklejone folią, innym razem jest całkiem niebieski.


Fotki z dnia odbioru



1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


10.jpg



Pierwsze co zrobiłem to powłoka ceramiczna - niestety jakość przygotowania auta do odbioru pozostawiała wiele do życzenia, abstrahując od kurzu w środku , lakier miał trochę rysek . WIec po przyjeździe mycie, maszyna do ręki i jazda na 100 %. A ponieważ mi sie nie spieszyło (z racji zawodu pracuje większość zdalnie) to zdobyłem Gyeona Duraflex 2x 100 ml . Więc bazy poszły 3 warstwy top coat'a 5 :DDD Trwało to chyba z 4 dni :))))) Wiem wiem ale tak fajnie go było głaskać szmateczkami :DDDDDDDDD


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg



W międzyczasie przyszedł interface Obdlink MX+ i Bimmercode i kilka wariacji :D z kodowanie zegarów i kolorków. Bo ten niebieski bardzo mi nie pasował odcieniem :))


9.jpg


l1.jpg


l2.jpg




A tutaj najlepszy przykład jak zachowuje sie ten lakier. Ten sam aparat, to samo miejsce, to samo ujęcie -dwa różne dni i różne światła. Oczywiście zero photoshopa. Generalnie problem jest z tym kolorem bo aparaty sobie nie radzą żeby go odwzorować :)))



Auto już na zimówkach, 796m 255 tył 225 przód, opony Pirelli. Wszystko super ale głośne. Dodatkowo doszedł pełen setup gumowych dywaników BMW + mata bagażnika


11a.jpg


11b.jpg


Kilka fotek


12.jpg


13.jpg


14.jpg


Tak więc na razie chyba tyle :)

Edytowane przez tgorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi ogromne wrazenie, faktycznie konfiguracja zacna. Ilosc recznikow w garazu rowniez!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To nie ręczniki :lol: to akurat czapraki na konie :lol:


No właśnie ja też mam problem z obrazkami .linki są dobre a nie wyświetla w tym poście żadnego obrazka :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo plan był taki żeby wyglądał jak m340. Zostały mi wydechy tylne jeszcze, bo przednia atrapa juz jest. Swoją drogą wszystkie srebrne znaczki wyleciały i są czarne. Najtrudniej było znaleźć czarny xdrive.


ok fotki poprawione , tak więc powinny już być wszędzie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bomba!!!

W końcu galeria, szkoda że ten kolor to 22k hehe...

Wygląda pięknie, tylko po co w fajnym aucie dawać znaczek m340i nie jeden golf r w serii się zdziwi odjeżdżając spod świateł ze spora przewaga

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba!!!

W końcu galeria, szkoda że ten kolor to 22k hehe...

Wygląda pięknie, tylko po co w fajnym aucie dawać znaczek m340i nie jeden golf r w serii się zdziwi odjeżdżając spod świateł ze spora przewaga

 

Wiesz no nie wszystkie pomysły są trafione ;))) czasem człowiek coś wymyśli i potrzebuje czasu żeby samemu dojść do tego że coś nie ma sensu ;) czekam na czarną trójeczke i będzie już jak ma być ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Pięknie się prezentuje i widać, że lakier też super przygotowany pod powłokę.


Mam pytanie odnośnie Obdlink MX+ i Bimmercode, dlaczego zdecydowałeś się na Obdlink MX+ a nie np. na UniCarScan UCSI-2000? Jestem na etapie zamawiania adaptera ODB i wydawało mi się, że oba wspierają wszystkie funkcje, ale może coś przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bomba!!!

W końcu galeria, szkoda że ten kolor to 22k hehe...

Wygląda pięknie, tylko po co w fajnym aucie dawać znaczek m340i nie jeden golf r w serii się zdziwi odjeżdżając spod świateł ze spora przewaga

 

Wiesz no nie wszystkie pomysły są trafione ;))) czasem człowiek coś wymyśli i potrzebuje czasu żeby samemu dojść do tego że coś nie ma sensu ;) czekam na czarną trójeczke i będzie już jak ma być ;)))

 


Hehe ooo i to super pomysł, to jeszcze nie jest mild hybrid?

Kurde ten kolor naprawdę petarda!!!!

Nie mogę się napatrzec plus performance pakiet....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła - config nr 1.

Btw. Fajnie by do niego pasowały 20 calowe koła m performance.

 

Myślałem ale kurcze na 19 jest twardo .. chyba że 20 bez RSC .. będę myślał ;))))

 

Przy 20” bez RSC powinno być dobrze pod kątem komfortu. Planujesz jakieś mody np. dolot eventuri ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.