Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

VIN w ETK wreszcie widoczny, wygląda na to, że auto się wyprodukowało.

Czy ktoś może potwierdzić, że kod 048Z oznacza brak regulacji boczków tylko w fotelu pasażera? Lędźwi nie zamawiałem.

Dodatkowo mam na liście kod 032X, czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Gdzieś na bimmpost pisali, że to brak automatycznego otwierania bagażnika nogą. O tym mój handlowiec nie wspominał.. ;)

 

Ja miałem Kod 048Z i mogę potwierdzić że brak regulacji boczków u pasażera.

Tez potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył się temat mojego zamówienia z grudnia - mam "potwierdzoną" datę produkcji na 30 lipca. Już kiedyś miałem "potwierdzoną" datę na luty więc tak nie do końca ufam tym wróżbom :mrgreen:

 

hej, podobnie u mnie, duże zmiany w konfigu czy poszedł jak zamówiony tylko z opóźnieniem ?

Pytam bo u mnie spadły lędźwie pasażera, indukcja, systemy assist pro i niestety układ hamulcowy M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył się temat mojego zamówienia z grudnia - mam "potwierdzoną" datę produkcji na 30 lipca. Już kiedyś miałem "potwierdzoną" datę na luty więc tak nie do końca ufam tym wróżbom :mrgreen:

 

hej, podobnie u mnie, duże zmiany w konfigu czy poszedł jak zamówiony tylko z opóźnieniem ?

Pytam bo u mnie spadły lędźwie pasażera, indukcja, systemy assist pro i niestety układ hamulcowy M.

 

Nieźle Ci okroili konfigurację :( Ja nie mam takich informacji więc jeśli okaże się, że wypadło coś znaczącego dla mnie to nie odbieram i uruchamiam plan B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył się temat mojego zamówienia z grudnia - mam "potwierdzoną" datę produkcji na 30 lipca. Już kiedyś miałem "potwierdzoną" datę na luty więc tak nie do końca ufam tym wróżbom :mrgreen:

 

hej, podobnie u mnie, duże zmiany w konfigu czy poszedł jak zamówiony tylko z opóźnieniem ?

Pytam bo u mnie spadły lędźwie pasażera, indukcja, systemy assist pro i niestety układ hamulcowy M.

 

Nieźle Ci okroili konfigurację :( Ja nie mam takich informacji więc jeśli okaże się, że wypadło coś znaczącego dla mnie to nie odbieram i uruchamiam plan B.

Miejmy nadzieje, ze nic juz nie wyleci/nie opozni. A co kombinujesz zamiast jakby co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam datę produkcji potwierdzoną na jutro tj 17.06 to kiedy będzie dostępny VIN ?

Już teraz powinien być czy jak auto wjedzie na taśmę czy jak to tam się nazywa ?

 

Ja dostałem VIN na dzień przed datą produkcji, która widniała w ETK. Sam Vin mogłem rozkodować po 14 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się tylko A4 zanim ewentualnie kupisz bo te auta mają strasznego laga. 2 tyg temu sprzedałem z tego powodu swoje 3.0tdi.

 

Jechałem i potwierdzam - lag jest irytujący. Pewnie da się do tego przyzwyczaić i zmienić styl jazdy żeby to nie przeszkadzało. Zresztą nie ma auta idealnego ;)

Chciałbym odebrać moje 3er bo po wielu analizach to było auto pierwszego wyboru. Byle tylko wyprodukowało się w konfiguracji zbliżonej do zamawianej :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się tylko A4 zanim ewentualnie kupisz bo te auta mają strasznego laga. 2 tyg temu sprzedałem z tego powodu swoje 3.0tdi.

 

Potwierdzam. W oczekiwaniu na 330i jeździłem A6 40 TDI. Opóźnienie reakcji na gaz jest naprawdę duże.


Tłumaczą to WLTP więc zastanawiam się czy BMW też nie wprowadzi takich zmian w nowym roku modelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się tylko A4 zanim ewentualnie kupisz bo te auta mają strasznego laga. 2 tyg temu sprzedałem z tego powodu swoje 3.0tdi.

 

Zamiast 330i można ewentualnie spojrzeć w stronę A4 tym bardziej że jest w super cenie promocyjnej wersja A4 Limousine Black edition. Jest super wyposażona i ma cenę na poziomie 220 tys zł plus minus jakieś dodatki, ale ma już w sobie bardzo dużo.

Ale zamiast 430i to A5 jest już słabe. Stary środek, z zewnątrz lekko odświeżone. Czekać trzeba na nowy model.

Więc z alternatywami nie jest za wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się tylko A4 zanim ewentualnie kupisz bo te auta mają strasznego laga. 2 tyg temu sprzedałem z tego powodu swoje 3.0tdi.

 

Zamiast 330i można ewentualnie spojrzeć w stronę A4 tym bardziej że jest w super cenie promocyjnej wersja A4 Limousine Black edition. Jest super wyposażona i ma cenę na poziomie 220 tys zł plus minus jakieś dodatki, ale ma już w sobie bardzo dużo.

Ale zamiast 430i to A5 jest już słabe. Stary środek, z zewnątrz lekko odświeżone. Czekać trzeba na nowy model.

Więc z alternatywami nie jest za wesoło.

 

A masz jakiegoś linka do oferty , konfiguracji na A4 Black Edition?chętnie spojrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to A4 przy G20 to wygląda jak chińskie kwadratowe pudełko podobne do skody rapid nie ma w ogóle porownania zwlaszcza do G20 m pakiet.

 

No ja bym nie kupił, ale jeśli komuś nie chce się czekać i może zapłacić do tego sporo mniej kasy bo jakieś 50 tys zł mniej to czemu nie.

Może wygląda jak skoda rapid :D , ale jeździ całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to A4 przy G20 to wygląda jak chińskie kwadratowe pudełko podobne do skody rapid nie ma w ogóle porownania zwlaszcza do G20 m pakiet.

bazowe a4 tak wygladaja. Ale jesli masz full s-line na przynajmniej 18stkach w ładnym lakierze + ciemne szyby i najwyższą opcję ledów to wygląda wg mnie spoko ;) no ale i tak 3er mi sie bardziej podoba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to A4 przy G20 to wygląda jak chińskie kwadratowe pudełko podobne do skody rapid nie ma w ogóle porownania zwlaszcza do G20 m pakiet.

bazowe a4 tak wygladaja. Ale jesli masz full s-line na przynajmniej 18stkach w ładnym lakierze + ciemne szyby i najwyższą opcję ledów to wygląda wg mnie spoko ;) no ale i tak 3er mi sie bardziej podoba :lol:

 


No i w tej przedstawionej promocyjnej wersji jest pełen karbonowy pakiet dodatków zewnętrznych, który też wizualnie robi swoje. Do tego można dorzucić 20-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lekko sie pochwale. Udalo sie w koncu odebrac moje m340d. Auto zamowione 6.04, wyprodukowane rowno miesiac pozniej czylo 6.05. Pierwotny termin odbioru koniec maja ale ze wzgledu na akcje techniczna i brak na magazynie gumowego wężyka ktorego dotyczyla akcja auto odebrane dopiero dzisiaj. Wyszlo niespelna 2,5 miesiaca od zamowienia. Czytajac ten watek odnosze wrazenie ze jestem szczesciarzem jesli chodzi o czas oczekiwania dlatego spytalem handlowca dlaczego tak szybko poszlo. Odpowiedzial ze u nich tak krotki czas oczekiwania to norma poniewaz Warszawa ma pierwszenstwo nad innymi miastami ze wzgledu na najwieksza sprzedaz. Nie wiem czy to rzeczywiscie prawda ale jesli tak jest to moze warto rozwazyc zamowienie auta w stolicy. Rabat ktory uzyskalem rowniez byl bardzo dobry.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.