Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Wczoraj odebrałem G21. U mnie auto dokladnie tak jak zaznaczylem w specyfikacji. Zamówienie koniec stycznia. Jest HK Audio i ledzwie po 2 stronach z przodu.

Gratulacje :D

Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ?

 

W ogóle jesteś szczęściarz. Ja wczoraj rozmawiałem z handlowcem to mi powiedział, że moje G21 w ogóle nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Zamówienie z października, aktualnie najwcześniej produkcja w czerwcu i to nawet pewne nie jest... Już myślę czy coś na placu się nie znajdzie :(

Jak to nie tajemnica, to można wiedzieć jakie miasto?

Masz mocno nieogarniętego handlowca. Jaka masz datę dostarczenia samochodu? Jesli zamawiałes w pazdzierniku 2020 to powinienes miec najpozniej na marzec - kwiecien 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mocno nieogarniętego handlowca. Jaka masz datę dostarczenia samochodu? Jesli zamawiałes w pazdzierniku 2020 to powinienes miec najpozniej na marzec - kwiecien 2021.

Możesz rozwinąć swoją górnolotną myśl, bo nie łapię?

Jak jest w restrykcjach to terminu produkcji nie będzie.

Wszyscy klienci biorą udział w tej "loterii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mocno nieogarniętego handlowca. Jaka masz datę dostarczenia samochodu? Jesli zamawiałes w pazdzierniku 2020 to powinienes miec najpozniej na marzec - kwiecien 2021.

Możesz rozwinąć swoją górnolotną myśl, bo nie łapię?

Jak jest w restrykcjach to terminu produkcji nie będzie.

Wszyscy klienci biorą udział w tej "loterii".

 


Wtedy jeszcze nie było restrykcji, więc w zasadzie powinieneś mieć już wyprodukowanego przed wejściem restrykcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mocno nieogarniętego handlowca. Jaka masz datę dostarczenia samochodu? Jesli zamawiałes w pazdzierniku 2020 to powinienes miec najpozniej na marzec - kwiecien 2021.

Możesz rozwinąć swoją górnolotną myśl, bo nie łapię?

Jak jest w restrykcjach to terminu produkcji nie będzie.

Wszyscy klienci biorą udział w tej "loterii".

Nie musiałes dodawać tekstu z górnolotną myslą, bez sensu jestes pasywno agresywny. Chodziło mi o to, że jak zamawiasz auto, musisz mieć ustaloną datę odbioru. Ja zamawiałem w marcu i już były restrykcje. Mam normalnie datę dostarczenia samochodu bezpieczną dla dealera, ale też do przyjęcia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Wczoraj odebrałem G21. U mnie auto dokladnie tak jak zaznaczylem w specyfikacji. Zamówienie koniec stycznia. Jest HK Audio i ledzwie po 2 stronach z przodu.

Gratulacje :D

Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ?

 

W ogóle jesteś szczęściarz. Ja wczoraj rozmawiałem z handlowcem to mi powiedział, że moje G21 w ogóle nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Zamówienie z października, aktualnie najwcześniej produkcja w czerwcu i to nawet pewne nie jest... Już myślę czy coś na placu się nie znajdzie :(

Jak to nie tajemnica, to można wiedzieć jakie miasto?

Gratuluję cierpliwości, a tak na poważnie to aż nieprawdopodobne aby zamówienie z października ubiegłego roku nie zostało jeszcze zrealizowane. W ubiegłym tygodniu kolega odbierał auto gdzie zamówienie było złożone 5 stycznia, żadne restrykcje go nie objęły bo to zamówienie sprzed problemów, HK jest, lędźwie są w obu fotelach. Gdzieś Ty to auto zamówił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długie czekanie, ja zamówiłam w połowie lutego i auto właśnie przyszło do dilera, odbiór mam na 27go.

Naprawdę dobry czas od zamówienia do odbioru. Moje z połowy lutego dopiero produkcja 20 tydzień roku. Twoje auto w 100 % zgodne z konfiguracją ? Bez żadnych wymuszonych zmian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długie czekanie, ja zamówiłam w połowie lutego i auto właśnie przyszło do dilera, odbiór mam na 27go.

Naprawdę dobry czas od zamówienia do odbioru. Moje z połowy lutego dopiero produkcja 20 tydzień roku. Twoje auto w 100 % zgodne z konfiguracją ? Bez żadnych wymuszonych zmian ?

 

Normalnie miało przyjsc bez lędźwi w fotelu pasażera, poza tym wszystko co zamówiłam jest. Nie brałam HK, tylko to średnie nagłośnienie HIFI, Navi zamówiłam Pro od razu, haka nie miałam. Auto sie wyprodukowało 19.03, wiec 5 tygodni od zamówienia. Idę tam we wtorek załatwiać papiery, to sie jeszcze przekonam/powalczę o darmowe dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję cierpliwości, a tak na poważnie to aż nieprawdopodobne aby zamówienie z października ubiegłego roku nie zostało jeszcze zrealizowane. W ubiegłym tygodniu kolega odbierał auto gdzie zamówienie było złożone 5 stycznia, żadne restrykcje go nie objęły bo to zamówienie sprzed problemów, HK jest, lędźwie są w obu fotelach. Gdzieś Ty to auto zamówił ?

Mogłem* mieć do odebrania na koniec grudnia. Trochę sam sobie strzeliłem w stopę, bo przesunąłem odbiór o ten miesiąc by mieć 2021 produkcję.

Z restrykcji wpadłem w: mała navi (zamienili na dużą), lędźwia, listwy mesheffect i ten nieszczęsny hak. I ogólnie jest problem z Touringiem, G20 jakoś się produkują. Na umowie odbiór do końca lutego, zadatek wpłacony. Tylko co mi z tego, że zerwę umowę, dostanę 2x zadatek, a samochodu dalej nie będę miał.

Edytowane przez amadeus765
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję cierpliwości, a tak na poważnie to aż nieprawdopodobne aby zamówienie z października ubiegłego roku nie zostało jeszcze zrealizowane. W ubiegłym tygodniu kolega odbierał auto gdzie zamówienie było złożone 5 stycznia, żadne restrykcje go nie objęły bo to zamówienie sprzed problemów, HK jest, lędźwie są w obu fotelach. Gdzieś Ty to auto zamówił ?

Miałem mieć do odebrania na koniec grudnia. Trochę sam sobie strzeliłem w stopę, bo przesunąłem odbiór o ten miesiąc by mieć 2021 produkcję.

Z restrykcji wpadłem w: mała navi (zamienili na dużą), lędźwia, listwy mesheffect i ten nieszczęsny hak. I ogólnie jest problem z Touringiem, G20 jakoś się produkują. Na umowie odbiór do końca lutego, zadatek wpłacony. Tylko co mi z tego, że zerwę umowę, dostanę 2x zadatek, a samochodu dalej nie będę miał.

 

Jeśli masz zadatek, to nie dostaniesz zwrotu. Zwrotowi podlega zaliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informacje jak wygląda temat z restrykcjami na ten moment i auta się nie produkują ?


1. Podparcie lędźwiowe - brak

2. Systemy asystujące Professional - brak

3. H&K - był problem ale już się z tym uporali ?

 

1. Zgadza się - mnie pytali się czy zgadzam się na rezygnacje z lędźwi pasażera bo inaczej nie ma szans na produkcję

2. Dokładnie nie wiem bo nie mam ale podobno nie ma na to szans już w tym roku w ogóle

3. Mam HK i z tym już nie ma problemu u mnie.

Coś tam jeszcze z zegarami i NAVI, za małą dają dużą bo małej już nie ma.

Na pewno też hak, tak jak już koledzy często wspominali oraz jakiś dekor deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informacje jak wygląda temat z restrykcjami na ten moment i auta się nie produkują ?


1. Podparcie lędźwiowe - brak

2. Systemy asystujące Professional - brak

3. H&K - był problem ale już się z tym uporali ?

 

W moim przypadku handlowiec powiedział:

1. Nie będzie u pasażera

2. Są restrykcje, ale niby nie dotyczy to M340i

3. Podobno od końca kwietnia nie będzie problemu z produkcja H&K


Planowana produkcja dalej bez zmian (połowa maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez mialo nie byc tylko w fotelu pasazera, przyjechalo bez podparcia w obu fotelach. Na szczescie udalo sie dolozyc u dilera fabryczny elemnent

Czyli dołożyłeś tylko dla kierowcy?

 

I co z regulacją szerokości oparcia? Dostałeś z samochodem? Dokładałeś?

 

I czy zapisuje Ci ustawienie podparcia lędźwiowego wraz z ustawieniami fotela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informacje jak wygląda temat z restrykcjami na ten moment i auta się nie produkują ?


1. Podparcie lędźwiowe - brak

2. Systemy asystujące Professional - brak

3. H&K - był problem ale już się z tym uporali ?

 

1. Zgadza się - mnie pytali się czy zgadzam się na rezygnacje z lędźwi pasażera bo inaczej nie ma szans na produkcję

2. Dokładnie nie wiem bo nie mam ale podobno nie ma na to szans już w tym roku w ogóle

3. Mam HK i z tym już nie ma problemu u mnie.

Coś tam jeszcze z zegarami i NAVI, za małą dają dużą bo małej już nie ma.

Na pewno też hak, tak jak już koledzy często wspominali oraz jakiś dekor deski.

 

Z hakiem to gruba sprawa, bo domontowanie później to jakiś kosmiczny koszt w porównaniu do kupna od razu - chyba 5k jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.