Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo szybko, np produkcja 20-24.01, odbiór 31.01.

 


no to juz zaczynam się jarać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem samochód około 20 listopada i odebrałem dzień przed wigilia :)


Pytanie - czy ktoś może montował kamerkę bmw eye 2.0 ?


Zastanawiam się nad videorejestratorami ale obawiam się ogwarancje przy grzebaniu w elektryce (żadne zwisające kable ani wpięcia w zapalniczkę nie wchodzą w grę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czy można dokupić DISPLAY KEY do serii 3 ?

 

Występuje tylko z ogrzewaniem postojowym.

 

Ja zamawiałem samochód około 20 listopada i odebrałem dzień przed wigilia :)


Pytanie - czy ktoś może montował kamerkę bmw eye 2.0 ?


Zastanawiam się nad videorejestratorami ale obawiam się ogwarancje przy grzebaniu w elektryce (żadne zwisające kable ani wpięcia w zapalniczkę nie wchodzą w grę).

 

Masz kamery 360? Jeśli tak to będziesz mógł dokupić aplikacje wbudowanego rejestratora jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem samochód około 20 listopada i odebrałem dzień przed wigilia :)


Pytanie - czy ktoś może montował kamerkę bmw eye 2.0 ?


Zastanawiam się nad videorejestratorami ale obawiam się ogwarancje przy grzebaniu w elektryce (żadne zwisające kable ani wpięcia w zapalniczkę nie wchodzą w grę).

 

Ja mam kamerke przy prawym słupku i kable pochowane ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czujecie różnice w zawieszeniu adaptacyjnym? Klikam na komfort, po jakims czasie Sport a nastepnie adaptive w każdym ustawieniu czuje ze niewiele się zmienia. Czy nie lepiej iść w stronę zawieszenia M pakietowego? bez żadnych adaptive czy tam podobnych wynalazków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o produkcje, bo widzę że jest dyskusja.

Dostałem jakiś czas temu informację, że moje BMW trafi do produkcji lutowej - dokładnie 8 tydzień. Co to oznacza? Jak liczyć te tygodnie, od początku roku? Wychodziło by 17-23 luty, zgadza się?


Ja generalnie zamówiłem samochód 17 stycznia. Pierwotnie produkcja miała być w marcu-kwietniu, ale przedstawiciel po kilku dniach zadzwonił że udało się przyśpieszyć i będzie produkcja w 8 tygodniu lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja dziś miałem telefon od delara że produkcja m340i z pakietem "rozszerzona czerń" została wstrzyma i nie wiadomo kiedy ruszy ponownie. Mogę albo czekać (ale nie wiadomo jak długo) albo zrezygnować z tego pakietu i mieć standardowy złotawy kolor grila, wlotów powietrza w zderzaku przednim oraz końcówki wydechu..


Powiem szczerze że mi to nie pasuje do wybranego koloru Portimao. Pytanie czy ktoś już może bawił się w oklejanie tych elementów złotawych folią?

Auto zamówione 31 grudnia z produkcją na marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim kolorze shadow nie wygląda dobrze? ;)

Swoją drogą ciekawe, że napisali Ci po złożeniu zamówienia. Powiedz dealerowi, że Cie to nie obchodzi i niech oklejają ew lakierują. Który dealer nie ma lakierni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym forum ktoś napisał, że te elementy w wersji shadow line są robione w chinach w okolicach Wuhan i stąd może być to opóźnienie.

Najgorzej że folią tego nie da rady pokryć (wydech - temperatura), grill bo za drobne elementy i nie będzie to fajnie wyglądać


ale może rzeczywiście rozwiązaniem byłoby poproszenie BMW o polakierowanie tych elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja dziś miałem telefon od delara że produkcja m340i z pakietem "rozszerzona czerń" została wstrzyma i nie wiadomo kiedy ruszy ponownie. Mogę albo czekać (ale nie wiadomo jak długo) albo zrezygnować z tego pakietu i mieć standardowy złotawy kolor grila, wlotów powietrza w zderzaku przednim oraz końcówki wydechu..


Powiem szczerze że mi to nie pasuje do wybranego koloru Portimao. Pytanie czy ktoś już może bawił się w oklejanie tych elementów złotawych folią?

Auto zamówione 31 grudnia z produkcją na marzec

 


nie trzeba oklejać folią, kupisz je sobie jako część zamienną, jak staną się dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, końcówki wydechu czarne to M340i to 3k :) więc za grila i wloty powietrza pewnie podobnie.

Nie po to płąciłem 1k za pakiet black aby po odbiorze auta wydać 10k na części :) BMW nie chce tych kosztów brać na siebie więc muszę czekać ew pewnie mogę zrezygnować i kupić 330ix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko Wam działa Vin w programie z instrukcjami? Wczoraj dostałem info, że auto jest już wyprodukowane i dostałem Vin ale nie działa?

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.