Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam analogowe zegary i szukam informacji czy kamera powinna zczytywac ze znakow informacje o ograniczeniu predkosci? Od nowosci mam biale kolko z napisem "Limit" niezaleznie od tego co wybiore w ustawieniach.

Do tej pory myslalem ze tak ma byc, ale znalazlem podobny temat na bimmerpost i tam twierdza ze speed limit info jest standartem i tematem znanym BMW Polska. Jest czescia Active Guard Plus, ktora to opcja w katalogu jest standartem. Z ciekawostek auto wydaje dzwiek przy przekraczaniu dozwolonej predkosci, jesli sie tak ustawi opcje, ale grafika bez zmian.


Mial ktos podobny problem?


https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1641383

Próbowałeś resetu iDrive? Mała szansa, że pomoże ale warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tylko kilka modeli Samsunga... iPhone nie działa

 

Dwa posty wcześniej napisałem właśnie, że Apple wprowadzi wraz z następną aktualizacją aplikację CarKey opartą o NFC. To, że teraz nie działa to wiem, ale mam nadzieje, że właśnie ten update umożliwi użycie IPhone’a w tym celu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW niedawno chwaliło się wprowadzeniem usługi/aplikacji Connected Music, która pozwalałaby samochodom wyposażonym w Connected Package Professional słuchać np. Spotify bez pośrednictwa aplikacji w smartfonie (wymagane konto premium w danym serwisie). Pytanie, czy ktoś w PL w ogóle już to widział (w notatkach prasowych mowa o 14 rynkach europejskich)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybkie pytanie:


jak włączyc tryb lunch control, próbowałem juz chyba wszystkiego i po prostu chyba nie mam tej funkcji, m Pakiet 320d xdrive

wyłączam autoH, włączam tryb sport, skrzynia na S, wyłączam trakcje, hamulec w podłoge, gaz do samego końca (kick down) i nic sie nie pojawia,

coprawda rusza z około 3,200 obr/min ale to nie to co ma być....widziałem na necie 320d xdrive miało tą funkcje ale może dlatego że była to wersja performance...

jakieś rady ? :?

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem raz i mi nie wyszło.

W Mpakiecie sportowa skrzynia jest warunkiem w konfiguratorze.

W instrukcji było napisane, że hamulec trzeba dwa razy do dechy.

Mam drugie pytanie w temacie - czy launch control ogranicza poślizg i czy działa zarówno w DSC off czy tylko w TRACTION?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2-3 tys km ostrożnie z gazem, bez buta, poza tym pamiętaj, że hamulce też są nowe, muszą się ułożyć, więc delikatnie hamuj.

Cała historia.

Pozniej zmiana oleju tzw. Dotarciowa i juz w zasadzie mozesz uzywac normalnie.

Wydech, materiały będą się wygrzewać, więc nie zdziw się, jak poczujesz jakiś zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak docieraliście swoje auta? Odbieram w tym tygodniu 320d i myślę jak się do tego zabrać :D

 

Kiedy mialem produkowany samochod? Jaki jest rozrzut pomiędzy produkcja, a odbiorem.


Mój ma się produkować w tym tygodniu :-)

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie, kiedy są produkowane wasze sztuki?

Da się jakoś śledzić status zamówienia?

Ja zamawiając dostałem tylko informację, że produkcja planowana na luty.

 

Ja narazie dostałem zakres dat 17-22 luty. Podobno jak wjedzie na produkcje to dostanę Vin do śledzenia ale interesuje mnie ile mija czasu od produkcji do odbioru. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.