Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś podobnego u siebie stosuje? Chodzi o jakiś sprytny uchwyt na tel który nie zasłania szyby i jest w miarę pod ręką.


https://www.brodit24.pl/product-pol-7975-ProClip-do-BMW-3-series-G20-2019-2020.html

 

Ja byłem zadowolony z takiego: https://www.belkin.com/us/accessories/car-mounts/car-cup-mount-for-smartphones/p/p-f8j168/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś podobnego u siebie stosuje? Chodzi o jakiś sprytny uchwyt na tel który nie zasłania szyby i jest w miarę pod ręką.


https://www.brodit24.pl/product-pol-7975-ProClip-do-BMW-3-series-G20-2019-2020.html

 

Ja byłem zadowolony z takiego: https://www.belkin.com/us/accessories/car-mounts/car-cup-mount-for-smartphones/p/p-f8j168/

Mam identyczny i szczerze polecam. Nie lubię żadnych zaczepów w okolicach kratek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie do osób, które jeździły/jeżdzą na kołach 18" i 19"na zawieszeniu seryjnym, czy warto wybrać 19" i czy to odbywa się kosztem komfortu. Powiedzmy, że dojazd na osiedle mam lekko dziurowy i wyboisty i się zastanawiam czy 19" mnie bardzo wytłucze po takiej drodze. Opony planuję zwykłe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


w nawiązaniu do wcześniejszych postów innych Użytkowników zorientowałem się, że w moim pojeździe (BMW G20) również brakuje funkcji CARPLAY. Auto jest z października 2020 roku. Moje auto nie jest wyposażone w GPS, gdzieś słyszałem że podobno bez tego nie ma mowy o CarPlayu co wydaje mi się dosyć dziwne ponieważ carplay nie używa systemu GPS bezpośrednio z pojazdu tylko z telefonu.

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak mogę to zweryfikować i czy faktycznie już nigdy nie będę mógł skorzystać z tej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie do osób, które jeździły/jeżdzą na kołach 18" i 19"na zawieszeniu seryjnym, czy warto wybrać 19" i czy to odbywa się kosztem komfortu. Powiedzmy, że dojazd na osiedle mam lekko dziurowy i wyboisty i się zastanawiam czy 19" mnie bardzo wytłucze po takiej drodze. Opony planuję zwykłe.

Pozdro

 

Testowałem przez 2 dni 320xi z mpakietem i 19" - było spoko, bardziej komfortowo niz się spodziewałem ( bo spodziewałem się nastaw sztywnych jak pociąg jadący po szynach )

Na co dzień jeżdże 318i sportline ze standardowym zawieszeniem i 18"- jest komfortowo acz nie kanapowo, trzyma sie dobrze w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


w nawiązaniu do wcześniejszych postów innych Użytkowników zorientowałem się, że w moim pojeździe (BMW G20) również brakuje funkcji CARPLAY. Auto jest z października 2020 roku. Moje auto nie jest wyposażone w GPS, gdzieś słyszałem że podobno bez tego nie ma mowy o CarPlayu co wydaje mi się dosyć dziwne ponieważ carplay nie używa systemu GPS bezpośrednio z pojazdu tylko z telefonu.

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak mogę to zweryfikować i czy faktycznie już nigdy nie będę mógł skorzystać z tej opcji?

Musisz mieć pakiet "6C3 Pakiet Connected Professional".

Wchodzi on tylko z "6U2 BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym", którego już chyba nie ma (tzw. mała navi) lub "6U3 BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" (duża navi).

Bez tego nie ma carplay/android auto. Na razie nie ma opcji tego zakodować w Polsce. Ktoś tu na forum pisał że mu zakodowali zdalnie ruscy z Wołgogradu :) poczytaj ten temat https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=375742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie do osób, które jeździły/jeżdzą na kołach 18" i 19"na zawieszeniu seryjnym, czy warto wybrać 19" i czy to odbywa się kosztem komfortu. Powiedzmy, że dojazd na osiedle mam lekko dziurowy i wyboisty i się zastanawiam czy 19" mnie bardzo wytłucze po takiej drodze. Opony planuję zwykłe.

Pozdro

 

Testowałem przez 2 dni 320xi z mpakietem i 19" - było spoko, bardziej komfortowo niz się spodziewałem ( bo spodziewałem się nastaw sztywnych jak pociąg jadący po szynach )

Na co dzień jeżdże 318i sportline ze standardowym zawieszeniem i 18"- jest komfortowo acz nie kanapowo, trzyma sie dobrze w zakrętach.

 

Głównie chodzi mi o amortyzacje przy nierównej drodze, czy po przesiadce z 19" na 18" nie było lepiej pod tym kątem? Trochę obawiam się już tego profilu 35 z tyłu, że będzie tłuc na dołach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie do osób, które jeździły/jeżdzą na kołach 18" i 19"na zawieszeniu seryjnym, czy warto wybrać 19" i czy to odbywa się kosztem komfortu. Powiedzmy, że dojazd na osiedle mam lekko dziurowy i wyboisty i się zastanawiam czy 19" mnie bardzo wytłucze po takiej drodze. Opony planuję zwykłe.

Pozdro

 

Testowałem przez 2 dni 320xi z mpakietem i 19" - było spoko, bardziej komfortowo niz się spodziewałem ( bo spodziewałem się nastaw sztywnych jak pociąg jadący po szynach )

Na co dzień jeżdże 318i sportline ze standardowym zawieszeniem i 18"- jest komfortowo acz nie kanapowo, trzyma sie dobrze w zakrętach.

 

Głównie chodzi mi o amortyzacje przy nierównej drodze, czy po przesiadce z 19" na 18" nie było lepiej pod tym kątem? Trochę obawiam się już tego profilu 35 z tyłu, że będzie tłuc na dołach :/

 

"nierównej drodze" to dość ogólne pojęcie, jest spoko ale to nie pneumatyka że będzie jechać jak poduszka ;)

Dla mnie jest ok choć raczej staram się jeździć po drogach jak najlepszej klasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zamówienia BMW 3 ze światłami przeciwmgielnymi z przodu?

 

Przepraszam, ale w konfigurator nie wchodziles :mrgreen:


Wszystkie modele z pakietem M dostaja swiatla, a tak to jest w konfiguratorze w pozostalych dodaj :search:

Edytowane przez szybki_lopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chcę zakonserwować tapicerkę w aucie tym środkiem COLOURLOCK do ekoskór (mam Sensatec Black) i moje pytanie czy trzeba jakoś specjalnie zabezpieczać białą nitkę w trakcie tego zabiegu. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tego typu zabiegach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców tematu:

Czy zmiana felg aluminiowych przy G20 z fabrycznego ET30 na felgi od G30 ET27 będzie technicznie możliwa ?

Oczywiście felgi o tych samych parametrach (średnica, szerokość, rozstaw) i ogumienie to samo.

 

Generalnie możesz założyć do ET15. Takie ET daje ci wypchnięcie koła do bezpiecznej odległości od rantu nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.