Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Aktualizacja kasuje mody, także jak ktoś miał wgrane inne zegary albo soft do audio to trzeba znowu kodować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW Connected Store kupiłem upgrade " Iconic sounds sport "

Zaktualizowałem samochód i nie widzę żadnej roznicy w dzwieku silnika wewnątrz i na zewnątrz! Jedynie co to ma w ustawieniach nowa zakładkę dźwięk silnika.

To jakaś ściema? 150 euro kosztowało, może coś gdzies trzeba zmienić w ustawieniach? Ktoś już się tym bawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam wersje: 11/2020.64


Niestety nie wyświetla mi się możliwość do aktualizacji do nowszej wersji np. do 03/2021.25


Macie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Aktualizacje OTA zawsze są do tyłu jeśli chodzi o wersje. W tej chwili do pobrania udostępniona jest wersja 11/2020.


03/2021 pewnie najwcześniej w drugiej połowie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW Connected Store kupiłem upgrade " Iconic sounds sport "

Zaktualizowałem samochód i nie widzę żadnej roznicy w dzwieku silnika wewnątrz i na zewnątrz! Jedynie co to ma w ustawieniach nowa zakładkę dźwięk silnika.

To jakaś ściema? 150 euro kosztowało, może coś gdzies trzeba zmienić w ustawieniach? Ktoś już się tym bawił?

Za połowę tej ceny prześle ci z M2C na akrapach .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ciemny grafit/antarcyt - na ich stronie poszukaj maja te kolory: https://sklep.colourlock.pl/produkty-profesjonalne/

 

Właśnie z Colourlocka chce skorzystać, a dokładnie z tego zestawu: https://sklep.colourlock.pl/zestaw-tonujacy-50ml. Nie widzę tu wspomnianego przez Ciebie koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać ja u nich zamawiałem rok temu, mieli inny układ strony, łatwiej się było odnaleźć co i gdzie. Na pewno mają dobrej jakości produkty w dobrej cenie.

Na początku wziąłem od nich schwarz "BMW", ale był za ciemny później wdziałem anthrazit MB był za jasny ale jak je zmieszałem wyszedł kolor idealny musisz trochę poeksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,


Mam pytanie o fotele sportowe w G20. Otóż... mam wrażenie, że pozycja z kierownicą w G20 jest nieco wyższa niż w F30, jednak miałem okazję jeździć tylko egzemplarzami G20 z fotelami elektrycznymi. Zasadniczo w serii 3 fotele manualne zawsze dało się ustawić niżej niż elektryczne i w swojej byłej F30 z premedytacją wybrałem właśnie manualne. Czy ktoś z Was orientuje się jak to jest w G20? Szukałem na bimmerpoście, ale niczego konkretnego nie znalazłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,


Mam pytanie o fotele sportowe w G20. Otóż... mam wrażenie, że pozycja z kierownicą w G20 jest nieco wyższa niż w F30, jednak miałem okazję jeździć tylko egzemplarzami G20 z fotelami elektrycznymi. Zasadniczo w serii 3 fotele manualne zawsze dało się ustawić niżej niż elektryczne i w swojej byłej F30 z premedytacją wybrałem właśnie manualne. Czy ktoś z Was orientuje się jak to jest w G20? Szukałem na bimmerpoście, ale niczego konkretnego nie znalazłem :roll:

 


Już było gdzieś to pytanie. Ogólnie fotele elektryczne w pozycji najniższej są i tak wyżej niż z ustawieniami manualnymi. Mam to samo odczucie i trochę trwwooo zanim się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam wersje: 11/2020.64


Niestety nie wyświetla mi się możliwość do aktualizacji do nowszej wersji np. do 03/2021.25


Macie jakieś rozwiązanie tego problemu?

Aktualizacje OTA zawsze są do tyłu jeśli chodzi o wersje. W tej chwili do pobrania udostępniona jest wersja 11/2020.


03/2021 pewnie najwcześniej w drugiej połowie roku.

 

Już niektórzy dostali aktualizacje OTA do wersji 03/2021.25 - stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że rzeczywiście najnowsza wersja to 03/2021.25. Prawdopodobnie jest wgrywana tylko w fabryce do aut wyprodukowanych w ostatnim czasie oraz przez serwisy.

Natomiast dla aktualizacji przez OTA najnowsza wersja to 11/2020.xx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.