Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie na czasie. Czy jest ktoś na forum, kto nie ma podparcia lędźwiowego w fotelach M-pakietowych i mógłby powiedzieć jak się jeździ? Czy fotele są dobrze wyprofilowane i nie czuć braku podparcia?

 

Kriss555 mial dzisiaj odbierac swoje M340ix bez podparcia, a tylko z boczkami, moze on sie podzieli wrazeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod jest ale bede odbieral dopiero kolo polowy kwietnia. Bylem wczoraj posiedziec i powiem ze nie ma tragedii bo pompowane boki duzo daja, ale to wyjdzie w uzytkowaniu dopiero. A teraz kilka uwag odnosnie tych samych foteli z roznymi tapicerkami. Skora z alkantara czyli posdtawa w m twardy foteli duzo wezszy w plecach, skora nie indywidual, fotel szerszy w plecach i duzo bardziej miekki, indywidual, fotel jeszcze bardziej bardziej komfortowy, jakosc skory juz w dotyku zdecydowanie wyczuwalna, obicie skora dolu deski duzo daje, nie jest twarde, podlokietniki tez bardziej miejkie w indywidual, albo wiecej pianki albo to grubosc skory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Czy ma ktoś z Was wiedzę czy jest możliwość doposażenia we własnym zakresie fotele w regulacje lędźwi, jeżeli auto jest pozbawione tej funkcji fabrycznie ?


Znalazłem coś takiego na olx:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-3-g20-nowy-model-poduszka-fotel-prawa-lewa-CID5-IDHLRJA.html


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To nawet nie są lędźwie tylko pompowane boczki.

Doposażyć można zawsze, ale nie jest to proste i wiąże się z ingerencją w wiązkę czyli grozi utratą gwarancji. Do tego rozebranie i poskładanie fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy konfiguracji pominąłem opcję automatyczna skrzynia z łopatkami. Zamówiłem bez łopatek. Od zamówienia minęło 2 tyg. tak więc jest może szansa zmienić konfigurację. Obecnie w Mercedesie mam łopatki ale wykorzystuję sporadycznie - można powiedzieć dla zabawy. Pytanie tylko czy warto i na ile jest to praktycznie przydatne ( np. w górach, stromy podjazd, itp ? Informacyjnie: żaden sprzedawca nawet nie wspomniał o takiej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy konfiguracji pominąłem opcję automatyczna skrzynia z łopatkami. Zamówiłem bez łopatek. Od zamówienia minęło 2 tyg. tak więc jest może szansa zmienić konfigurację. Obecnie w Mercedesie mam łopatki ale wykorzystuję sporadycznie - można powiedzieć dla zabawy. Pytanie tylko czy warto i na ile jest to praktycznie przydatne ( np. w górach, stromy podjazd, itp ? Informacyjnie: żaden sprzedawca nawet nie wspomniał o takiej opcji.

Według mnie konieczność - bardzo fajna sprawa. Ja nie brałem pod uwagę innej opcji. Jeszcze przy tak szybkiej i bezawaryjnej skrzyni - grzech nie dopłacić tych bodajże 700 - 1000 zł. Małe pieniądze... a zabawa to istotna część codziennego życia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKiK informuje o akcji serwisowej trójek: https://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=17366.

Ciekawe która partia.

 

Serie 3 E90 do E93 / lata produkcji lipiec 2004 - czerwiec 2012

Ee to luz, a gdzieś to znalazł?

Na bmw.pl się jakoś nie doszukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po roku użytkowania auta powinienem zgłosić się na jakiś roczny przegląd czy coś w tym rodzaju? Nie pomyślałem o tym wcześniej, ale właśnie widziałem ofertę cesji leasingu trójki która co rok miała wbity przegląd w komputer i zacząłem się zastanawiać czy o czymś nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.