Skocz do zawartości

BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Następne BMW z serii 3 które robi się tanie jak barszcz i ludzie lepią do tego co podleci :(

W mojej opinii przegięcie, masakra - ale to Ty tym jeździsz i Tobie ma się podobać, ale niestety psujesz wizerunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja wiem, że każdy robi auto pod siebie, ale masz świetną wersję (fakt, Si kontrowersyjne, ale ja takie bym chciał), ale jak już pisałem, felgi tutaj nie pasują. Teraz dałeś czadu z tymi lampami i tym durnym znaczkiem i niestety auto wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej. Szczególnie, że są oryginalne lampy Black Line. Już nawet oklejenie ich czerwoną folią wyszłoby lepiej.

To jest forum, wiec wyrażam swoją opinię, jednakże w tym przypadku jest ona bardzo negatywna.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo widzą i chwalą efekt no ale znawcy tematu to nie neguje. Każdy ma inny gust i każdy wypowie się inaczej. Ale hasła o pomyśle na kolejny mod, lub wszelkie określenia schowajcie sobie w kieszeń i w buty ze słomą, bo co u niektórych już na to zakrawa.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jest to forum i temat galerii auta, więc musisz liczyć się też z krytyką zmian robionych w aucie! Jeśli myślałeś, że będą tylko dobre opinie, to jesteś w błędzie.

Jeśli Tobie faktycznie się podoba, to najwidoczniej tak miało być. Są gusta i guściki. :cool2:

Ja uważam, że zepsułeś wizerunek tego poniekąd unikatowego egzemplarza tymi modami.

Jak widać nie tylko ja tak uważam, a U Ciebie na wiosce może chłopaki pod remizą myślą inaczej, lub po prostu nie chcą robić Ci przykrości mówiąc, że auto teraz wygląda gorzej :norty:

Zdejmij chociaż ten znaczek M :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj kkamo84 nie od dzisiaj wiadomo że znaczek M dodaje conajmniej 100 punktów do prestiżu i z 20 koni.

Jak ja lubie wyprzedzac swoim zabytkiem sline i inne M najlepiej z silnikiem diesla :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

Po ostatnich perypetiach z silnikiem do wymiany poszły komplet świec, komplet cewek zapłonowych oraz przepływomierz...... Wszystko z Boscha.

Silnik po odpaleniu z rana, na zimnym nie mógł złapać obrotów i skakał jak oszalały. Po rozgrzaniu dopiero się normowało. Ostatnio niestety doszło do tego, że już wyskoczyły błędy i odcieło moc do połowy :mad2:

Po wymianie w/w elementów wszystko ustąpiło lecz błąd silnika ponownie się zapalił. Podejrzewam, że do przeczyszczenia pozostaje jeszcze przepustnica....

Dziś jeszcze wymienię filtr powietrza :roll:


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 1.jpg

allegro galerie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to filtr powietrza wymieniony oraz przeczyszczona została przepustnica. Miała w sobie osad świeżego oleju jak na foto. Czy to normalne jest by tak była oblepiona? Błąd silnika dalej się świeci a dziś rano znowu komunikat: " High engine loads may damage catalytic converter. drive at reduced enginie load"

Czyżby zapchany katalizator czy sondy lambda padły ??? :mad2:


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 1.jpg

Darmowe galerie na aukcje Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie BMW to było 2.0i 150km i uważam, że silnik to była jakaś tragedia :? ale widzę, że BMW potrafi jeszcze bardziej uprzykrzyć życie.. Współczuję. Taniej jest utrzymać chyba silniki r6 niż ten wynalazek :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.