Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zależnie od części ja mam z reguły 12 - 20% ale teraz na koła do X6 za cholerę nie mogę więcej niż 16% wytargować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie Wszystkich po półrocznej przerwie. Tak, to już pół roku od kiedy sprzedałem moją F10 550xi, ach ten czas leci...

Powiem szczerze, że chciałem zmienić markę, oglądałem, szukałem, ale chyba zdecyduje się na G30. Myślę o 530xi. Wiem, że to tylko R4 ale drugi raz już nie zamierzam karmić państwa akcyzą.

Jakie rabaty teraz dają w ASO? Jak pytałem w czerwcu to max.13% mi oferowali. Brokerów odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich po półrocznej przerwie. Tak, to już pół roku od kiedy sprzedałem moją F10 550xi, ach ten czas leci...

Powiem szczerze, że chciałem zmienić markę, oglądałem, szukałem, ale chyba zdecyduje się na G30. Myślę o 530xi. Wiem, że to tylko R4 ale drugi raz już nie zamierzam karmić państwa akcyzą.

Jakie rabaty teraz dają w ASO? Jak pytałem w czerwcu to max.13% mi oferowali. Brokerów odrzucam.

 

 

Tez zastanawiam się nad rożnymi opcjami( 530i vs 540i ) ale powiedz z ciekawości czemu odrzucasz brookerow ? nasz forumowy ma teoretycznie całkiem ciekawą ofertę której ponoć nic nie brakuje ale tak jak Ty trochę się waham ( mimo że na pierwszy rzut oka nie ma czemu)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo mi się podoba nowa A7, ale to już nie ta półka cenowa niestety :roll:

 

ale to już uboga wersja quatro czyli quatro ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rabaty teraz dają w ASO? Jak pytałem w czerwcu to max.13% mi oferowali. Brokerów odrzucam.

Cześć, informacji o rabatach nie mam, bo jeszcze nie cisnąłem dealerów. Może warto jakąś małą grupę zakupową zrobić na forum? Na 99% będę zamawiał w styczniu, chcę auto w okolicach kwietnia. Też 530 ix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tzn? Co tam pozmieniali w A7 ? Quattro jest dołączane ?

 

http://antyweb.pl/quattro-z-technologia-ultra/ jak dla mnie krok w tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dostałem propozycje aut z rocznika 2017 ze zniżką 22-23%, ale że są to 530xd i 540xi to nie byłem zainteresowany.

 

 

Używane tak?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej

 

Pierwszy post takze witam:-) Przymierzam ske do zamowienia narazie wybor jest miedzy 540xi a 540xd niestety nie mialem okazji zakochac sie w benzynie a disel w x6 to bajka szczegolnie ze pokonuje zwykle krotka bo 15km trase ale predkosc 60-90km/h bez swiatel czy innych przeszkod. Auto bedzie wyposazone na maksa dla 540xd wychodzi mi katalogowo 475-490.

 

Wiec pytania

1. Jakie sa rabaty na dzien dzisiejszy wynegocjowane zaklepane.

2. Czy spotkal soe ktos z tym ze na dany silnik dostal wiecej niz na inny. Jakas chec sprzedazy konkretnej jednostki?

3. Czy wyposazenie dodatkowe skutkowalo dodatkowym rabatem bo chyba gdzies tu na forum to wczesniej czytalem.

4. Konkretny diler w okolicach Warszawa Lodz ktory jest mniej okupowany i chetniej daje rabay

Obecnie poprzednie bmw kupowane u Bmw Fus ale mam wrazenie, ze bez pozadnej podkladki w postaci konkretnych liczb slabo idzie obnizanie

5. Jakie udalo Wam sie wynegocjowac leasingi w jakich konfiguracjach

I to narazie tyle:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjaciel jest właścicielem bmw Lublin , na takie auto dostaniesz fajny rabat ( napisze na priv ) i jakies gifty -- rocznik 2018 , bierz 540i będziesz meeeegaaaa zadowolony!!!!!!! ( cichutkie , fajnie mruczy , spalanie symbolicznie większe jak w 540d )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.