Skocz do zawartości

M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

Ta sprawa ma wiecej pytan niz odpowiedzi

skad wiecie czy koles nie jest "aktorem" ktory zagral w filmie promujacym ustawe "zero tolerancji" (ktora juz przeszla przez sejm?)

z ostatnich tez info slyszalem ze koles mial dlugi na miescie i wywolal szum wokol siebie, teraz nikt go nie ruszy. - ale to zaslyszane nie potwierdzone.

 

Nie ufajcie TVNowi i bzdurom jakie pisze.

Fakt, poruszanie sie biala m3 obecnie po warszawie jest smieszne ;)

 

 

Myślałem że tylko ja jestem od spisków... ;)

 

Brawo Waldku za myślenie!

 

 

P.S. nie Twoja branża a merketing w jednym palcu ;)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4325544849

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wujek, absolutnie nie twierdzę, że to Ty tworzysz te teorie. :)

Internet pęka w szwach od kilku dni od nich. Część z nich tworzą internauci na bazie swoich internetowych śledztw, plotek i miejskich legend a część dziennikarze zwyczajnie po to żeby temat nie umarł i żeby było o czym mowić/pisać no i rzecz jasna żeby gawiedź napędzała statystyki. Nic nowego, mechanizm wszystkim nam znany.

Ja znam temat z o wiele bardziej wiarygodnych źródeł i odniosłem się wyłącznie do tych dwóch wersji przytoczonych przez Ciebie...

Oczywiscie wsród tych wszystkich informacji są rzeczy prawdziwe ale nawet wtedy są to najczęściej fakty wyrwane z kontekstu będące tylko częścią prawdy. Ludzie, co wg. mnie zupełnie naturalne, nie znając całości, próbują sobie docierające informacje złożyć w spójną ich zdaniem całość i wychodzą cuda. :wink:

Kto nabroił to poniesie karę. W tym wypadku czuję, że nawet znacznie bardziej surową niż gdyby nie medialny rozgłos i presja opinii publicznej. Nie ma jednak w tej konkretnej sytuacji drugiego dna. Młodzieńcza głupota, ułańska fantazja i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pomiar M3/4 na hamowni i wyniki 465KM/577NM ( ciekawy jestem czy kazdy bedzie mial te 430-460KM )

 

http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=997077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sam wynik jest imponujący, ale kreski już chyba nie.

 

Z opisu użytkowników i BMW sporo powinno się dziać już od 1800 obr, a tu dopiero od ok. 3 tys.

Z jednej hamowni nie wyczytamy co drzemie pod maską.

 

PS.

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć na żywo M3 czarna z beżowym wnętrzem. Piękne auto. Nie mogę się doczekać jazd próbnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sam wynik jest imponujący, ale kreski już chyba nie.

 

Z opisu użytkowników i BMW sporo powinno się dziać już od 1800 obr, a tu dopiero od ok. 3 tys.

Z jednej hamowni nie wyczytamy co drzemie pod maską.

 

PS.

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć na żywo M3 czarna z beżowym wnętrzem. Piękne auto. Nie mogę się doczekać jazd próbnych ;-)

 

Nie ma co plakac, M4 w serii jest szybsze od M6 V10

0-200 w 12.8s

100-200: 8.6s

kilometr ponizej 22s.

Auto warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chodzi o czas, BMW M4 na torze Nordschleife pojechało o 13 sekund szybciej, niż poprzednik - BMW M3.

 

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/newsy/nowosci/seria-4-bmw-m4-ze-swietnym-czasem-na-nordschleife/#ixzz34sWjFARb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czas, BMW M4 na torze Nordschleife pojechało o 13 sekund szybciej, niż poprzednik - BMW M3.

 

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/newsy/nowosci/seria-4-bmw-m4-ze-swietnym-czasem-na-nordschleife/#ixzz34sWjFARb

 

 

Ceramiczne hamulce oraz nowe opony na pewno pomogly.

Jak testowali zwykla wersje M5 F10 (8:05) to kierowca testowy narzekal na bardzo kiepskie hamulce oraz opony

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwsze podejscia do zwiekszenia mocy w f80 seria 427KM 580Nm mod na 485KM 658Nm

 

http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=998857

 

jak widac na wykresie auto zaczyna tzw. jechac dopiero od 3000obr/min. a nie jak BMW pisze od ok. 2000obr./min.

 

 

..porownaie modyfikacji do V8 M3 - zwalilo mnie z nog +200KM

 

zobaczcie

 

...http://www.mm-performance.blogspot.com/2014/05/bmw-m3-e92-coupe-jerez-black-powered-by.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odbior auta. Nie wiem co mam zrobic dostalem dwie propozycje.

 

1. Moja konfiguracja M3 bedzie opozniona o jakies 2 do 3 m-cy czyli odbior we wrzesniu/pazdziernik - powod BMW EU-PL ma opoznienia

vs.

2. Odbior auta M3 z innym wyposazeniem jako auto przed produkcyjne, przebieg 0km, ktore zostalo wyprodukowane przelom kwiecien/maj, auto do odbioru teraz w ciagu 7dni:

- bialy, 19cali czarne kola, srodek listwy carbon+czarna skóra,

- auto nie posaida DAB, ostrzezenie w lusterkach (martwe pole), podgrzewanie kierownicy

- auto posiada dodatkowo swiatla LED, skora czarna, elektryczne z pamiecia fotele przednie, kamera cofania,internet itp., USB rozszerzony,dostep

komfort...( wszytskie inne dodatki posiada to co mam w mojej orginalej konfiguracji M3 na wrzesien)

- dodatkowo dostaje rabat 5 % czyli wyjdzie 13% na liczbach 454tys.PLN na 397tys.PLN

 

i tu mam dylemat czy model przed produkcyjny bedzie miał tak zwane problemy techniczne czy wszystko bedzie dobrze spasowane? Czy lepiej czekac na swoja M3 i odbior wrzesien lub pozniej? oczwiscie rabat przy mojej konfiguracji wrzesniowej 8%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przykra sprawa, ale ja bym czekał i brał to co chce na 100 %, a tak to musisz rezygnować z czegoś. Płacisz 400 tys i nie masz tego co chcesz, moze byc rozczarowanie w dłuższej perspektywie. Niech dadzą rabat do 10 % na poprawę nastroju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co do wyposazenia to tylko mi bedzie szkoda radia DAB bo w DE a i u nas w PL bedzie cyfrowe radio a jakosc tego radia jest super.

...mnie irytuje model przed produkcyjny bo tu moze miec wiele wad w spasowaniu elementow - choc widzialem juz dwie M4 i powiem zewszystko bylo ok.

 

co do ceny to 388PLNz rabatem(420PLN) moja konfiguracja vs. a 397PLN z rabatem(454PLN) kusi ale czy warto :mad2:

 

dostalem informacje iz mozna wykupic gwarancje do 5 lat i jestem spokojny

 

proponowan model jest jako premierowy na PL BMW Polska i zapewniaja iz wszystko jest b.dobrze spasowane, co do ukrytych wad to salon twierdzi iz nawet model produkcyjny moze miec problemy, jak chcemy miec 99% pewne auto wolne od prawdopodobnych wad warto poczekac 2-3 lata.... przyznalem im racje bo tak jest z kazdym nowym modelem

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jesli sprawa tylko w DAB i grzanej kierownicy to chyba bym sie nie doczekal i wzial taka szczegolnie ze daja niezly rabat.

Mozna poszukac czy nie bedzie gdzies retrofitu DAB, kiere grzana podejrzewam tez mozna dolozyc (a i tak z rabatu zostanie) :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

z radiem DAB to mam dojscie w Warszawie do czlowieka ktory moze prawie wszystko dot. tematu elektryki w BMW, ale wtedy strace gwarancje na 5 lat

 

odpowiedz mam dac do dzisiaj godziny popoludniowe - bo podobno jest nastepna osoba zainteresowana tym modelem :| .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest ;) Gorący egzemplarz maja na stanie jak widać. Poczekałbym na zamówienie....

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dylemat - czekanie dwa miesiące dłużej to mordęga, szczególnie jak podsuwają podobne auto pod nos. Ale uwierz, nie robią tego bezinteresownie :)

Lepiej poczekać i mieć wymarzone auto - szczególnie że mowa o zakupie za 400 tyś. zł a nie skodzie fabii.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... dostalem informacje - sciagaja auto, zobacze sprawdze i sam podejme decyzje na miejscu, jesli bedzie decyzja na nie to spokojnie czekam na swoja M3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał model "przed produkcyjny" dlaczego warto (na podstawie swojego doświadczenia zawodowego):

- jest wykonany przez technologów i pod pełną kontrolą managerską,

- muszą tak robić ponieważ pierwsze egzemplarze są poddawane wszelkim wymaganym badaniom,

- jakby model był robiony przez "fizyczniaków z taśmy" to "rozpadłby się" na 1. teście.

 

Modele produkcyjne są robione na tych samych maszynach (z małymi zmianami technologicznymi - głównie czasowymi) ale już przez zwykłych pracowników zmianowych. Jak wygląda praca przy produkcji nowego modelu na przykładzie "ludka z fabryki" zachęcam do obejrzenia np. na discovery programu z serii MEGA FABRYKI poświęconego np. MINI COUPE. To tylko TV ale ukazuje prawdę: 1. egzemplarze produkcyjne to buble.

 

Dodatkowo w aucie masz/otrzymujesz to co powinno być w TAKIM aucie: pełna skóra i ledy. Jak nie kupujesz auta na tor to w obecnych czasach to minimalna podstawa "lansu".

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie czekał :8)

To znaczy nie mógłbym się doczekać aż te 7 dni minie :lol:

Z tego co piszesz to wolałbym tą nadwyżkę wyposażenia i zrezygnowałbym z radia i kiery.

Jak przyjedzie auto, to idź obejrzyj, zrób minę nr 8 i rzeknij krótko: "e, no nie tego się spodziewałem" :roll:

I poczekaj na dodatkowe procenty upustu ;)

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.