Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja uwazam ze te aukcje sa wlasnie ciekawe. Z jednej strony nie mozna sprawdzic fury w serwisie a z drugiej nikt samochodu nie picuje do sprzedazy. Licznik nie krecony, nic nie podmalowywane, ksiazka serwisowa oryginalna najczesciej. Jakbym mial kupowac uzywane to na pewno rozwazylbym zakup wlasnie z takiej aukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus jest taki ,że jak komuś mieli odebrać auto za nie terminowe płacenie rat to totalnie o nie, nie dbał.

Od momentu wymówienia umowy do czasu fizycznego przejęcia auta przez leasing bądz bank mija czasem nawet 6 miesięcy.Nawet nie chce myśleć jak był dojeżdzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie widzicie ze auto jest totalnie dojechane???? :mrgreen: Auto pewnie jakiegoś managera w korpo :wink: podjezdzało 50km/h pod krawęznik :norty: Dawid S - jak w zamierzchłych czasach miałem służbówke pande, to dziur i krawęzników sie nie omijało, tylko puszczało na chwile kierownice aby nadgarstki nie bolały :norty:

 

BTW. Obtłuczone z każdej strony, silnik pewnie ledwo żyje - grubo po serwisie, olej nie wymieniany itd. już lepiej dołożyc pare groszy i zabulić za premium selection

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak w zamierzchłych czasach miałem służbówke pande, to dziur i krawęzników sie nie omijało, tylko puszczało na chwile kierownice aby nadgarstki nie bolały

 

Cała polska mentalność. ;) I jak w tym kraju ma być dobrze skoro naród skrzywiony?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bał ,że to slużbówka. Naprawdę dużo się zmieniło.

Bardziej bał bym się,że to auto nie do końca znającego ekonomię małego bizmesmena.

Który ledwo na paliwo i ratę miał,a serwis-jaki serwis skoro pali i jeżdzi :o.

Dodatkowo sprawdził bym ilu to auto miało wcześniej właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w zamierzchłych czasach miałem służbówke pande, to dziur i krawęzników sie nie omijało, tylko puszczało na chwile kierownice aby nadgarstki nie bolały

 

Cała polska mentalność. ;) I jak w tym kraju ma być dobrze skoro naród skrzywiony?? :)

 

Nie naród, tylko felgi skrzywione :wink:

 

Jak to mawiał Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie ..... :mrgreen: "

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nawet nie chce myśleć jak był dojeżdzany.

 

Jak służbówka. Pół metrowe krawężniki brał pewnie bez wahania.

 

Nie uwierzyļym jeszcze niedawno w taki teksty, ale jechałem jakiś czas temu jako pasażer służbową F10. Przed progami bez zwalniania, niezależnie od ich wysokości i rodzaju, na krawężnik z rozpędu, bo mało czasu aby dotrzeć na miejsce. Aż mnie serce bolało z samego patrzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś podał wiecej szczegółów byłoby łatwiej :mrgreen:

 

wklejam link do aukcji:

http://licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/71424-bmw_520d_184km135kw

 

 

Znam te blachy :)

 

Sugeruje sprawdzić prawe drzwi przód/tył, próg, słupek i podłogę :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chociaż raz w życiu powinien poczuć radość prowadzenia "służbówki" :mrgreen:

Wzbogacające wewnętrznie przeż :wink: ycie

 

Przez kilkanaście lat jeździłem służbowymi, również BMW, i wzbogaciłem się wewnętrznie na tyle że przeszedłem na własne auta :norty:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie widzicie ze auto jest totalnie dojechane???? :mrgreen: Auto pewnie jakiegoś managera w korpo :wink: podjezdzało 50km/h pod krawęznik :norty: Dawid S - jak w zamierzchłych czasach miałem służbówke pande, to dziur i krawęzników sie nie omijało, tylko puszczało na chwile kierownice aby nadgarstki nie bolały :norty:

 

BTW. Obtłuczone z każdej strony, silnik pewnie ledwo żyje - grubo po serwisie, olej nie wymieniany itd. już lepiej dołożyc pare groszy i zabulić za premium selection

takich ludzi określa się mianem "homosowieticus"- jak coś nie jego to nie potrafi szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

heja co myślicie o tym

 

http://allegro.pl/520d-f11-xenon-skora-nawi-head-up-hifi-dsp-automat-i4541927507.html

 

przebieg spory jednak cena i wyposażenie jak dla mnie megaśne ... ktoś mieszka w tych stronach ?

Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 5 wygląda fajnie. Sprawdź sobie czy była zapłacona akcyza od tego samochodu i jeśli przebieg nie jest dla Ciebie za duży to chyba warto podjechać zobaczyć.

Natomiast jeśli ktoś szuka bardzo fajnej i bezwypadkowej F10 to polecam ten pojazd:

http://allegro.pl/bmw-530d-2010r-245km-head-up-aktywny-tempomat-i4533820968.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to aię zarejestrowałeś, aby to sprzedać.

A Niemiec jeździł z Niemiec do Holandii na serwis 200km? Niemiec sprzedaje, czy Ty?

Jeżeli tak, to nie jesteś pierwszym właścicielem.

http://fototime.home.pl/DcarG/www/galleria/zdjecia/28/full/41.jpg

 

Wygląda na to, że jest literówka w pieczątce.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
heja co myślicie o tym

 

http://allegro.pl/520d-f11-xenon-skora-nawi-head-up-hifi-dsp-automat-i4541927507.html

 

przebieg spory jednak cena i wyposażenie jak dla mnie megaśne ... ktoś mieszka w tych stronach ?

 

Fajne wyposażenie, a klima ta prosta. Dziwna konfiguracja. No ale to nie problem. Cena jest nierealna, więc trzeba podejrzewać jakiś przewał, albo na VAT albo auto po dzwonie dużym albo przebieg kombinowany. W tej cenie można już sprowadzić takie auto ale gołe jak cholera, a trzeba pamiętać, że przy takich kwotach nikt nie zarabia na aucie 2 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.