Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz trochę poczekać bo od rana ASAP nie działa.

 

Chociaż na podstawie VINu auta jakie miałem z tego rocznika powinno to wyglądać tak: WBAFW11000C885521 albo WBAMX11060C885521. Więc lepiej poczekaj aż ASAP ruszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie FUX chyba się Panu coś pomieszało, ponieważ konto na forum mam od 01 Wrz 2011 09:13 więc chyba troszkę za szybko ocenia Pan ludzi.

Samochód pochodzi z Niemiec i tam był serwisowany oraz jak widać w książce w Holandii. Z tego co czytam Pan chyba chce powiedzieć, że książka jest sfałszowana.

Oczywiście przed zakupem sprawdzałem historie w salonie BMW i są te same wpisy co w książce. Napisałem, że jestem pierwszym właścicielem, chodziło mi tutaj oczywiście o nasz kraj bo jak Pan widzi samochód jest na tablicach tymczasowych. Samchód sprzedawany jest z fakturą VAT 23% i zapłaconą akcyzą... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj rozkodowany VIN 520d, o którą prosił wyżej radekgd.

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAMX11050C885521

Kod typu MX11

Typ 520D (EUR)

Typoszereg E F11 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47T

Pojemność skokowa 2.00

Moc 135

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SOPHISTOGRAU BRILLANTEFFEKT METALLI (A90)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2011-02-08

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S2TBA SPORT-AUTOMATIK GETRIEBE Sportowa automatyczna skrzynia biegów

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S417A SONNENSCHUTZROLLO HINTERE TUERSCH. Roleta przeciwsłoneczna drzwi tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S5ADA SPURVERLASSENSWARNUNG Ostrzeżenie przed opuszcz. toru jazdy

S5DPA PARKASSISTENT Asystent parkowania

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S610A HEAD-UP DISPLAY Wyświetlacz przezierny

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6ABA STEUERUNG TELESERVICES Sterowanie teleserwisem

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

S6VCA STEUERUNG COMBOX Sterowanie Combox

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Wersja językowa, niderlandzki

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8KAA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE Dummy-SALAPA

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SMA FAHRGESTELLNUMMER,V.AUSSEN SICHTBAR Numer podwozia widoczny od zewnątrz

S8TFA AKTIVER FUSSGAENGERSCHUTZ. Aktywna ochrona pieszych

S8THA SPEED LIMIT INFO SPEED LIMIT INFO

S8TLA TAGFAHRLICHT FRONT UND HECK AKTIV Dummy-SALAPA

S8TNA TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST Dummy-SALAPA

S8V1A HINWEISSCHILD NCAP Tabliczka informacyjna

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S2K1A LM RAEDER V-SPEICHE 236 Obr. BMW, st. le., szprycha V 236

S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie FUX chyba się Panu coś pomieszało, ponieważ konto na forum mam od 01 Wrz 2011 09:13 więc chyba troszkę za szybko ocenia Pan ludzi.

Samochód pochodzi z Niemiec i tam był serwisowany oraz jak widać w książce w Holandii. Z tego co czytam Pan chyba chce powiedzieć, że książka jest sfałszowana.

Oczywiście przed zakupem sprawdzałem historie w salonie BMW i są te same wpisy co w książce. Napisałem, że jestem pierwszym właścicielem, chodziło mi tutaj oczywiście o nasz kraj bo jak Pan widzi samochód jest na tablicach tymczasowych. Samchód sprzedawany jest z fakturą VAT 23% i zapłaconą akcyzą... Pozdrawiam

 

faktycznie, trzeba pamietac ze pierwszy właściciel odnosi sie tylko do polski :duh: W niemczech docierało to autko 5 turków na zimnym, ale to przeciez ty jesteś pierwszym właścicielem :mad2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, a kolega wyraźnie napisał ze jest pierwszym właścicielem... takie drobne kłamstewko jak z wykształceniem Kwaśniewskiego :wink:

 

Przebieg też jest pewnie oryginalny, przecież od pierwszego właściciela, wie ile jezdził :wink:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ja nie chce nikogo oszukać. Samochód został zakupiony z aukcji po leasingowej więc przebieg jest 100% ok.

Jak czytaliście ogłoszenie to widzicie, że sprzedawca płaci za przegląd 600-800zł w ASO BMW wybranym przez klienta więc chyba wie jaki pojazd sprzedaje.

Jeśli jakaś inna firma lub osoba również płaci za przegląd swojego samochodu dla klienta to super i tak to powinno wyglądać!

Rozumiem oczywiście podejrzenia bo wiem jakie samochody są sprzedawane w PL. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nie jestem pierwszym właścicielem tego samochodu to jasne ponieważ samochód został zakupiony i użytkowany w Niemczech to pisałem powyżej.

Ja jestem jego pierwszym właścicielem u nas w kraju ponieważ auto jest zarejestrowane tymczasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mniej byłoby bałaganu, gdybyś napisał, iż kupiłeś na aukcji, jesteś kolejnym użytkownikiem (był leasing, Niemiec, Ty, etc.), a tak wychodzi „kombinatorstwo".

Na pewno nie jesteś pierwszym Właścicielem. Lepiej nie zakreślać głupot na szablonie alle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale troszkę dziwi mnie też podejście forumowiczów ponieważ tak jak mówię u nas w firmie samochody nie są kupowane od turków itd.

Mamy pełne historie tych samochodów i zawsze przed zakupem weryfikujemy historie w ASO. Nie jesteśmy "Mirkami", którzy chcą wciskać jakieś powypadkowe samochody.

Połowa sprzedawców nie chce zgodzić się na wizytę w ASO, a u nas klient nic nie płaci za sprawdzenie w salonie BMW i to chyba najlepsze co możemy zrobić dla naszych potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o przebiegi to z nimi bywa różnie więc pamiętajcie żeby zawsze sobie to zweryfikować w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia...wszystkie takie okazje są idealne, nie draśnięte, od pierwszego właściciela z DE który jeździł do kościoła w Holandii raz na tydzień. I do tego cena która jest zawsze okazyjna :|

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co myślicie o tym: http://otomoto.pl/bmw-530-optik-alpina-komforty-head-up-f-v-C34126659.html

W poniedziałek chce podjechać i ogarnac auto jestem w sumie bardzo nim zainteresowany ale o f10 i alpina nic nie wiem. Zatrzymałam sie na serii E :D

 

Właściciel mówi ze sprowadzony w 2012 opłacony i jeździ nim od 2 lat. Czeka aż bedzie ostatnia rata wykupu leasingu i wtedy idzie pod młotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to cos udaje alpine, kolo niej pewnie nie stalo. Dla mnie ten samochod wyglada źle. Ale ja jestem tradycjonalista, nie lubie doklejonych skrzydel z F16, dziwnych lamp, etc.

 

Jak sie Tobie podoba, to kupuj, co Cie obchodzi opinia nieznajomych na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie być złe auto,ALE....widać przerost treści nad formą.

Jak można dać kierownicę z naklejonym kółkiem ala ALPINA PAKIET z gumką M_PAKIET.

Dla mnie auto jest zdyskwalikowane.Powiem więcej nie obrażając gustu tunera-wieje wieś tuningiem dla bogatych :lol:

I na koniec małe podsumowanie-Jak przeglądam ogłoszenia i napotykam na stwierdzenia typu-pierwszy właścieciel w kraju,modelowo 2012,pełne wyposażenie bez.....,M,Alpina,Hamman pakiet bo jest gałka zmiany biegów tej firmy-to uważam to za brak szacunku dla kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kierownica tez mi coś nie pasowało ze jest alpina i pod spodem M. Wiem ze to nie jest Alpina tylko jakiś pakiet optyczny alpina, głownie chodzi mi o to czy w salonach (Niemcy) była wgl takanopcja jak pakiet optyczny alpina tak samo jak optyczny M przy serii E. Tutaj tez widać ze wydech jest inny (4koncowki). Dzisiaj poproszę o vin od właściciela to sie czegoś więcej dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.