Skocz do zawartości

2 Pomysły na zmianę wyglądu e46 Touring


MatOlszowy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Od dłuższego czasu coraz poważniej noszę się z zamiarem dostrojenia wyglądu swojego 330d Tripowego Touringa pod siebie....

Wcześniej miałem 320d w sedanie - też rozmyślałem nad zmianami, ale że to była wersja "bieda", totalny golas...stwierdziłem - szkoda sensu.

Wracając do rzeczy.

Tu jestem zdecydowany. Wersja jest bogata, stan auta naprawdę dobry, zadbany. 3litrowy silnik czip@270Km. Miesiąc temu dołożyłem gwint. = Zamierzam kilka lat pojeździć.

Zmiany które chce poczynić nie są może jakoś wybitnie drogie - ale mocno ingerują w wygląd auta - stąd też zrobiłem sobie na szybko "wizualizacje" - chociaż przybliżone jak to może wyglądać.

Mam zamiar wizualnie wydobyć z auta typowo free-stylowy, tripowy charakter. Trochę z jajem. Ma być kolor (kolor z BMW w parze często kiepsko wychodzi.)

Auto służy głównie do tripowania po Polsce i europie ze znajomymi. Najcześciej różne zawody sportowe (freestyle). Ma zapadać w pamięć i być rozpoznawalne (niczym drużyna sportowa :))

bla bla bla. konkretnie:

2 opcje wersji. Jestem ciekaw waszych opinii

 

Tak wygląda dzis: (zdjęcie elewacyjne pokazuje moje auto...i felgi 17")

http://img46.imageshack.us/img46/9563/orglarge.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/9615/orgalarge.jpg

 

A to 2 propozycja.

 

A)

-Felgi na kolor LIME albo BANAN,

-Nerka czarna

-Światła Przód przyciemnić folią do świateł

-wstawić RIGNI do jazdy dziennej (najbardziej żółte jakie znajde a jeśli są dostępne (?) to Żółć wpadająca w zieleń

-Światła tył: Całe czerwone

-Lusterka boczne na czarno (może)

- Zrobić porządek z przyciemnieniem szyb. (wszystki na czarno, trochę ciemniej)

- Trumna pod kolor felg.

 

http://img217.imageshack.us/img217/8775/3largen.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/8701/3alarge.jpg

 

 

B)

To co wyżej + grafa (tylko z jednej strony auta)

http://img27.imageshack.us/img27/8948/1largerv.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/2941/1alarge.jpg

 

Zastanawiam się czy nie przegiąłem. :D

P.S. Zmiany które chcę poczynić staram się robić tak, by były możliwie łatwo odwracalne (by potem przy odsprzedaży się nie męczyć)

Nie wiem czy ten dział....Jeśli zły. Sory.

Edytowane przez MatOlszowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście zrobisz jak ci się bedzie podobało ale to chyba nie jest civic rocznik 95 zeby go robić na choinke i kazdy element w inny kolor i jeszcze naklejkami oklejac. Raczej 90% ci odradzi bo to fajne auto, ładne. Oczywiście według mnie troche festyn, o ile jestem w stanie jeszcze oopcje 1 przeżyć to druga powoduje łzawienie oczu :)

 

moze lepiej pomysl nad aerografem ? według mnie wygladało by to lepiej.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak koledzy - nie rób tego :P

Jeśli dobrze widzę to masz shadowline, więc felgi czarne w połysk, czarna nerka, kierunki możesz przyciemnić, ale czerwone klosze z tyłu nie pasują do tego koloru (przy czarnym ładnie się komponują), lusterek bym nie ruszał. Żółty akcent pasuje, ale w czarnym lakierze - przeciwmgielne na żółto. Jak nie zrobisz tego z umiarem to będzie odpustowo..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te obrazki i czytam o tripowo - free-stylowym aucie to mam przed oczami tylko jedno: Gimbazę siedzącą cały dzień na stoku, w oczojebnej kurtce do kolan, spodniami z krokiem do kostek i oczywiście deskami obklejonymi jakimiś badziewnymi naklejkami, która wydaje chyba całą kasę na te rumuńskie kurtki i kasy nie starcza na karnety więc wjeżdżają raz na górę stoku i siedzą tam cały dzień. Najgorzej że taka gimbaza jest często w moim wieku... Każdy robi co uważa ze swoim autem, jeśli ty uważasz że obklejenia auta oczojebnymi naklejkami sprawi że będziecie bardziej fristajlowi, fajni, niezależni i kulaśni i wyjazd gdzieś autem stanie się teraz kul-fristajlowym-tripem-jo to rób to. Może nawet na twoich znajomych zrobi to jakieś wrażenie ale większość ludzi uśmiechnie się tylko z politowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już żyję, a jeszcze na ulicy nie widziałem tak obklejonego auta "stickerbombami" :wink:

U mnie śmiga taki golf II, stickerbomb po całości plus rost i walizka skórzana na dachowym bagażniku. Ratstyle na maxa. I musowo złote ranty, o których wtajemniczeni wiedzą, że przewyższają kilkukrotnie wartość tego autka.

A z trumniaka w e46 może jedynie wyjść sratstyle. Z powodów podanych przez jakuba właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te obrazki i czytam o tripowo - free-stylowym aucie to mam przed oczami tylko jedno: Gimbazę siedzącą cały dzień na stoku, w oczojebnej kurtce do kolan, spodniami z krokiem do kostek i oczywiście deskami obklejonymi jakimiś badziewnymi naklejkami, która wydaje chyba całą kasę na te rumuńskie kurtki i kasy nie starcza na karnety więc wjeżdżają raz na górę stoku i siedzą tam cały dzień. Najgorzej że taka gimbaza jest często w moim wieku... Każdy robi co uważa ze swoim autem, jeśli ty uważasz że obklejenia auta oczojebnymi naklejkami sprawi że będziecie bardziej fristajlowi, fajni, niezależni i kulaśni i wyjazd gdzieś autem stanie się teraz kul-fristajlowym-tripem-jo to rób to. Może nawet na twoich znajomych zrobi to jakieś wrażenie ale większość ludzi uśmiechnie się tylko z politowaniem.

 

ladnie ujęte, tylko rozkodowanie tego zajeło mi dobre kilka chwil... się chyba starzeje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te obrazki i czytam o tripowo - free-stylowym aucie to mam przed oczami tylko jedno: Gimbazę siedzącą cały dzień na stoku, w oczojebnej kurtce do kolan, spodniami z krokiem do kostek i oczywiście deskami obklejonymi jakimiś badziewnymi naklejkami, która wydaje chyba całą kasę na te rumuńskie kurtki i kasy nie starcza na karnety więc wjeżdżają raz na górę stoku i siedzą tam cały dzień. Najgorzej że taka gimbaza jest często w moim wieku... Każdy robi co uważa ze swoim autem, jeśli ty uważasz że obklejenia auta oczojebnymi naklejkami sprawi że będziecie bardziej fristajlowi, fajni, niezależni i kulaśni i wyjazd gdzieś autem stanie się teraz kul-fristajlowym-tripem-jo to rób to. Może nawet na twoich znajomych zrobi to jakieś wrażenie ale większość ludzi uśmiechnie się tylko z politowaniem.

 

ladnie ujęte, tylko rozkodowanie tego zajeło mi dobre kilka chwil... się chyba starzeje :lol:

 

 

etam...ja rozkodowałem w locie... może dlatego że moja starsza córka to już gimbaza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ten temat to jakiś żart, a założyciel robi sobie jaja z nudów, prawda?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam ze ringow do jazdy dziennej raczej nie uzyjesz. Mam u siebie zolte smd sa spoko ale i tak za slabo swieca. Ledy sa mocniejsze ale strona estetyczna mi nie odpowiadala wole rownomierne swiatlo zblizone do oem. Masz polifta wiec mozesz sobie dokodowac drl i lepiej na tym wyjdziesz:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego, jak mowisz, ze masz u siebie SMD a potem, ze LEDy mocniejsze to troszke mieszasz kasze w garku.

SMD to rodzaj montazu, a konkretnie powierzchniowy. Takie LEDy sa nowoczesniejsze/mocniejsze i dlatego ludzie to zaznaczaja, ale to wciaz LED :).

Edytowane przez dxtr71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spełniliście powierzone wam zadanie. Dziena

 

 

A tak swoja drogą free style'owiec powinien być kontestatorem i mieć za nic co sądzą inni....

:cool2:

 

Nie napisałem, ze mnie od pomysłu odwiedliście :)

Potrzebowałem spojrzenia, kogoś spoza tych klimatów.

Każdego dnia w pracy zawodowej spotykam się z tym, że coś się komuś nie podoba - często jest to właśnie wyznacznik dobrego! :)

Nie mniej jednak, warto zapytać. Świeże spojrzenie na dany temat jest zawsze cenne.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że co by nie zrobić z touringiem i tak będzie wyglądał jak reszta touringów. Pytanie czy chcesz się z reszty turasów wyróżniać czy nie.

Nie pamiętam usera, ale chyba koleś z torunia, ma compacta, nie ma stickera ale coś mu tam "wlazło" na błotnik, i źle to nie wygląda.

Rat-a z e46 toruniga nie będzie, chyba że za 10 lat ale też wątpliwe moim zdaniem.

Jeśli to trasy to nie jest źle, możesz max glebę i szerokość na 19stach od xA albo coś.

Jeśli też miasto trochę to lipa, chociaż ja astrą gsi na sztywnym ustawieniu zawiasu koni jechałem do Livigno i po mieście też dużo, ale to ja.

Tak jak ktoś napisał, jak chcesz coś zmienić to i tak to zrobisz tak jak ty będziesz chciał mając w d... co reszta powie.

Jestem ciekaw co wyjdzie, możliwe że twoja głowa bujająca w temacie innym niż 75% obecnych na forum wpadnie na coś indywidualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.