Skocz do zawartości

F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście uważam, że czarne nerki na BMW to zatarcie symbolu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w motoryzacji.

Kojarzy mi się z chłopcami tuningującymi swoje powypadkowe becie.... :)

 

+1 :cool2:

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

O gustach się nie dyskutuje ;)

Mi tam się bardzo podoba biała jedynka z czarnymi dodatkami (wtedy jak dla mnie, aż się prosi żeby nerki też były czarne). Ja mam jedynkę w kolorze grafitowym i nawet nie myślałem o zmianie nerek na czarne, ale jak zobaczyłem na forum u Duffy'ieg jedynkę w tym samym kolorze z czarnymi nerkami... to muszę przyznać, że mi się podoba :)

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ;).....

;P

 

Kubik, właśnie dyskutuje się tylko o gustach i opiniach :)

Nie dyskutuje się o faktach, bo są takie, a nie inne, zmienić ich nie można i dyskusja jest zbędna :)

Więc póki co o czarnych nerkach i innych pierdołach dyskutować można, bo dojdzie do tego, że o niczym nie będzie można podyskutować bo każdy ma inny gust... :)

A wtedy po co nam forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie no... wyrażać opinię zawsze można. Tylko każdy ma prawo do swojego gustu ;) Dlatego też napisałem coś od siebie w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wciaz nie wiem na co sie zdecydowac:

 

http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/DSC_0916.jpg

 

http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/DSC_0916b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
I tutaj mam wlasnie problem bo nie wiem jak to zrobić, nie ma chyba dostepnych z czarnym paskiem ;/ oklejenie takiego waziutkiego elementu raczej tez nie przejdzie bo karcher to zmyje, pozostaje Plasti Dip :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mam wlasnie problem bo nie wiem jak to zrobić, nie ma chyba dostepnych z czarnym paskiem ;/ oklejenie takiego waziutkiego elementu raczej tez nie przejdzie bo karcher to zmyje, pozostaje Plasti Dip :|

 

Dlatego własnie pomimo iż na zdjeciu nie wyglada to zle bym sobie cala ta zabawe z czarnymi nerkami daraowal. Oklejanie / traktowanie farba w spray'u elementow na prawie nowym aucie określonej klasy mimo wszystko troche trąci drutem :roll: :wink:

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
I tutaj mam wlasnie problem bo nie wiem jak to zrobić, nie ma chyba dostepnych z czarnym paskiem ;/ oklejenie takiego waziutkiego elementu raczej tez nie przejdzie bo karcher to zmyje, pozostaje Plasti Dip :|

 

Dlatego własnie pomimo iż na zdjeciu nie wyglada to zle bym sobie cala ta zabawe z czarnymi nerkami daraowal. Oklejanie / traktowanie farba w spray'u elementow na prawie nowym aucie określonej klasy mimo wszystko troche trąci drutem :roll: :wink:

 

No wlasnie, a druciarstwa nie toleruje. Oczywiście nerki byłyby nowe z aso ale te male kratki mnie trzymaja ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego własnie pomimo iż na zdjeciu nie wyglada to zle bym sobie cala ta zabawe z czarnymi nerkami daraowal. Oklejanie / traktowanie farba w spray'u elementow na prawie nowym aucie określonej klasy mimo wszystko troche trąci drutem :roll: :wink:

 

Oklejanie/farbowanie na jakimkolwiek aucie, nie tylko nowym, trąci drutem. :)

Sorry.... miałem swego czasu firmę tuningową i co ja się napatrzyłem na te przeróbki to moje....

Czarne nerki były hiciorem w starych E36 swego czasu.... wraz z niebieskimi żaróweczkami z przodu i zawiniętym wydechem do góry a'la DTM....

Zaraz jeszcze ktoś wpadnie na pomysł, żeby lakierem pomalować tylne lampy całe na czerwono.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie lubię partactwa ale nie dajmy się zwariować !!!!!!!!!!!!!! że niby co ? tylko w BMW potrafią coś zrobić dobrze ? przecież to też robią ludzie !!!! (być może nawet czasami są to Chińczycy) wszystko zależy od procesu technologicznego i materiałów.

 

W kwestii tych dolnych listewek - żaden problem poszukać dobrego lakiernika (w BMW nie mają wcale najlepszych), kupić drogą farbę, zdjąć poprzednią powłokę i wszystko zrobić jak należy, tylko kwestia kasy i chęci ! To żadne druciarstwo.

 

Wszystko zależy tylko od właściciela:

- czy kupi puszkę farby i sam "pofarbuje" bez przygotowania podkładu (wiadomo że zejdzie i będzie wstyd)

- czy zapłaci za profesjonalnego lakiernika

- pewnie znaleźli by się i tacy co by to sami dość dobrze zrobili (ale mi lakierowanie kojarzy się z kabiną do lakierowania, gdzie żadne pyłki się nie przyklejają itd)

 

NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !

Edytowane przez ronf1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Hehe widze ze nie wszyscy doczytali :) Czarne nerki mozna juz kupic w ASO bo wyszedl Performance dla F20. I tylko o takich mysle a nie zeby malowac te co mam. Nawet montaz tych nerek byłby w ASO bo nie chce sam polamac zadnych zaczepów itp. Problem jest tylko z dolnymi kratkami a raczej tymi srebrnymi paseczkami bo chyba nie mozna kupic calych czarnych. A skoro nie ma czarnych to narazie sie wstrzymuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze nie wszyscy doczytali :) Czarne nerki mozna juz kupic w ASO bo wyszedl Performance dla F20. I tylko o takich mysle a nie zeby malowac te co mam. Nawet montaz tych nerek byłby w ASO bo nie chce sam polamac zadnych zaczepów itp. Problem jest tylko z dolnymi kratkami a raczej tymi srebrnymi paseczkami bo chyba nie mozna kupic calych czarnych. A skoro nie ma czarnych to narazie sie wstrzymuje.

 

 

Doczytali, doczytali :D - wyraźnie piszę o dolnych listewkach.

To się da zrobić dobrze - tylko nie za 30pln (z puszki w spray-u)

Moja sugestia - rób to dobrze albo wcale. Więc albo wykładasz kasę na prof lakiernika (listewki oraz nerki będą czarne), albo nie dotykaj bo przecież bunia ładna :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze nie wszyscy doczytali :) Czarne nerki mozna juz kupic w ASO bo wyszedl Performance dla F20. I tylko o takich mysle a nie zeby malowac te co mam. Nawet montaz tych nerek byłby w ASO bo nie chce sam polamac zadnych zaczepów itp. Problem jest tylko z dolnymi kratkami a raczej tymi srebrnymi paseczkami bo chyba nie mozna kupic calych czarnych. A skoro nie ma czarnych to narazie sie wstrzymuje.

 

Pewnie jak kolega powyżej, oczywiście że doczytali.

Dla mnie to bez różnicy czy malujesz farbą czy flamastrem, oklejasz taśmą czy folią, czy kupujesz czarne fabryczne.

Zapytałeś co MYŚLIMY i czy warto skusić sie na czarne nerki.... Napisałem w odpowiedzi z czym czarne nerki mi sie kojarzą :)

Co Ty zrobisz ostatecznie to już Twoje rybki - Twoje akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.