Skocz do zawartości

320d sedan - założyłem felgi 20 cali, jakie opony?


e46_320d

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Złożyłem konto tutaj bo potrzebuję waszej pomocy. Założyłem fele 20 cali, tylko teraz mam taki problem, że muszę kupić opony bo są prawie łyse... nie zapłaciłem jeszcze za koła bo nie wiem gdzie, za ile i czy w ogóle dostanę opony o rozmiarach: 235/30/20 ?? macie jakieś namiary na używki?? dziękówa z góry :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z moich klientów ma takie koła w 323 i e46 i powiem że nieciekawie ponieważ strasznie obciązają budę i przy kielichach i łączeniu z podłużnicami pojawiły się pęknięcia , nie wiem czy nie lepeij zamówić jakąś rozpórkę ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super ale ja bym się na 20 cali nie odważył.

Kasę zbieraj bo myślę że będziesz miał trochę wydatków.

tu masz oponki. Najtańsze z "firmowych" na tej stronie, cena powala :D

http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-contisportcontact-3-235-30-r20-88-zr-xl

Za to komplet najdroższych z tej stronki to połowa wartości mojego auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20" Wygląda faktycznie super ale tutaj niektórzy narzekali na komfort jazdy nawet na 18". Rozsądne ceny nowych opon kończą się na 16" 225/50.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje 17" zakaldać do swojej a tu wiedze kolega jeździ na oponkach grubośći włosa :D ciekawe ile licznik by przekłamywał?? maglownica jak szybko by padła oraz jak jeździ sie w koleinach na 20":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to ja mam ułańska fantazje z moimi bbs rc o szerokości 8 cali i et 20 ale jak widać kolega to już leci całkowicie po bandzie :cool2: ja wymieniam tuleje wahacza raz w roku :lol: ale kolega będzie wymieniał chyba 3 razy w sezonie no chyba ze w Twojej okolicy są drogi jak stół, niestety w mojej okolicy nie za bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl opony 225/35 R20 masz w miarę wybór, np to

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=26624864.132.28125&typ=R-150958&ranzahl=4&Breite=225&Quer=35&Felge=20&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=132&sowigan=So, sam mam letnie federal, co prawda inny model i spisują się całkiem dobrze, o dziwo hamowanie na mokrym rewelacja :cool2:

 

i daj zdjęcie swojej sztuki na tych 20skach :)

życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale to 20 cali wygląda dobrze.

 

Koledzy mają niestety rację co do wahaczy - u mnie już siedzi komplet Meyle HD z wymiennymi sworzniami. Oryginalny zestaw się poddał po jednym sezonie na 18''. Coś za coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano chłopaki :D zaczęło się od tego że znajomy w zakładzie miał te fele do sprzedania to mówie "wezme i zobacze czy mi podejdą" no i pasują :D ciesze się, że wielu z was się to podoba (tak jak mi) ale czytając o tym pękaniu budy to troche przeszedł mi entuzjazm i już nie jestem tak na nie napalony... a 18 spokojnie można zakładać i jakoś nie znam nikogo kto przez 18 miałby jakieś WIĘKSZE problemy... i co tu zrobić? szkoda kasy na opony i zawieszenie no i nie chce zbierać części z mojej BMW w rowie o ile mnie nie trzeba bedzie zbierać jak mi kielich wyrwie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.