Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

elastyczność elastycznością ale pierwszy raz sprawdziłem swoje 320d w jakim czasie rozpędza sie do "paczki" i chcialbym wiedzieś jak to sie ma do innych m47:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...słaby pomysł na sprawdzenie , biorąc pod uwagę reakcję kierowcy i np. sprzęgło...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze przed modem, pewien klient ode mnie z miasta (nie powiem kto z pewnych przyczyn) autem 200 koni w automacie benzyna robil mnie dosc sporo na powiedzmy odcinku 250metrów. Ostatnio akurat pewien swego znowu sie przysunal no i nie dal mi rady na tym samym odcinku, owszem zblizal sie do mnie delikatnie ale bez porownania do tego co bylo przedtem.
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GomesLdz piszesz w odpowiednim miejscu kolego :cool2: kolega TC Ci pomoże :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod od TC wgrany samochód jeździ zupełnie inaczej od dołu podobnie jak było ale przy ok. 2 tys. to dzieje się dobrze.

Polecam taką modyfikację za tak małe pieniądze można mieć tak długo uśmiech na twarzy :P.

Pozdrawiam

BMW e46 Touring TC Witamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że zamiast liczyć na uprzejmość poczty polskiej, w cenę programu powinien być wliczony kurier. Dzięki temu kable by były zawsze następnego dnia po wysyłce i stan wszystkich dostaw można by było sprawdzać. Inaczej oszczędza się 20 zł, a ludzie czekają, stresują się i słabo to wychodzi. Co to za różnica czy priorytet czy nie, poczta polska w wakacje = pomyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już prawie tydzień od wgrania moda od TC u kolegi moby85

Wszystko przebiegło miło i sprawnie

e46 jest moim pierwszym dieslem i mimo tego że wcześniej miałem jakąś niechęć do tego rodzaju silników teraz z każdym kilometrem podoba mi się coraz bardziej :D

Biorąc pod uwagę fakt iż skrzynie mam automatyczna to na początku jest grzecznie i spokojnie choć zauważalnie lepiej niż było przed modem, a prawdziwa zabawa zaczyna się w okolicy 2200 obr/min.

Samochód ciągnie żwawo i równo bez żadnej chwili zawahania od samego początku do końca :twisted:

Więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto odpowiedź może być tylko jedna- WARTO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wyruszam po nowego sofcika od TC. Balu bedzie mi wgrywał ;) bede mial ok 60km w drodze powrotnej także od razu przetestuje ;) napisze jak wrażenia, zmiany odczuwalne z seryjnej 330D... przed i po :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem!!! na początku podziękowania dla TC i Balugassa za kawał dobrej roboty i poświęcony czas!!! wrażenia...?? hmmm... niezapomniane ;) niech Balugass cos napisze bo on był pierwszym "testerem" ;)

spalanie spadło!!! o 2litry !!! odejście bez porównania, kręci się pięknie. Ciszej chodzi, kopcenia nie widzialem bo ciemno ale naprawde, TC odwaliłeś dobrą robotę ale chce jeszcze bo Balu powiedział, że się da !! :P

dziś zasne z takim uśmiechem :lol: jutro na spokojnie Becie przetestuje i zdam kolejny raport :)

 

jeszcze raz thx Panowie, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...takie spalania są mozliwe tzn 2 litry w dół ,ale nie jeśli weźmiemy pod uwagę najniższe spalanie :D powiedzmy ktoś miał 6,4 to nie zejdzie o 2 litry bo to nierealne ...ale jeśli ktoś jeździł w sposób dosyć dynamiczny i auto spalało 10 l po modyfikacji jest możliwe że przy tym samym stylu jazdy pojawi się 8 l ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie przesadzaj z tym spalaniem bo bajki mówisz :) zrobiłeś cały bak w takich samych warunkach że masz porównanie ? czy opierasz sie na komputerze samochodu :P

 

serialnie!! no calego baku nie przerobilem, ale mowie Ci. nie wkrecam. dla porownania jak jechalem po softa to skasowalem licznik i zapierdzielalem i bylo 8,2. wracajac tez skasowalem i konczylem 6,1 !!! na odciankach 60km to bylo i przy szybkiej jezdzie !!! wiem ze to nie jest wiarygodne, ale tylko tak napisalem jak komputer wskazywal... wiem ze to nie wiarygodne źródło ale daj sie pocieszyć ;) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...takie spalania są mozliwe tzn 2 litry w dół ,ale nie jeśli weźmiemy pod uwagę najniższe spalanie :D powiedzmy ktoś miał 6,4 to nie zejdzie o 2 litry bo to nierealne ...ale jeśli ktoś jeździł w sposób dosyć dynamiczny i auto spalało 10 l po modyfikacji jest możliwe że przy tym samym stylu jazdy pojawi się 8 l ....

 

noi właśnie o to mi chodzi... generalnie to bedzie gdzies w sumie 1,5 ltr różnicy mysle przed i po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.