Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam!

stałemu forumowiczowi moge wypozyczyć w dobrej wierze , tym do diagnostyki się nie da :wink:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC powiedz mi gdzie znajduje się Twój zakład/dom w której wykonujesz modyfikacje? Czytam temat i widzę że wszyscy sobie chwalą-byłbym zainteresowany chipem do e46 320td 150KM-ile jesteś w stanie bezpiecznie z niego wycisnąć? Z góry thx za odpowiedz :wink:
"Jest kilka rzeczy na tym świecie, które są dla mnie świete. Moi przyjaciele, mój samochód, moja kobieta. Jeżeli zranisz którykolwiek z nich, módl się, by Bóg znalazl Cię przede mną."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na stałe w UK ... ale z tego co widze to masz całkiem blisko do Poznania ... jeśli jestes zainteresowany szczegóły podam na Priva...

Pozdrawiam

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC jestem zainteresowany-proszę o priva ze szczegółami :wink:
"Jest kilka rzeczy na tym świecie, które są dla mnie świete. Moi przyjaciele, mój samochód, moja kobieta. Jeżeli zranisz którykolwiek z nich, módl się, by Bóg znalazl Cię przede mną."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jako zadowolony klient poleciłem TC znajomemu, który zdecydował się zrobić Octavie.

Także podziękowania od kolegi, octavia (TDI 110km) dostała drugiego oddechu.

Samochód po programie jeździ bardzo fajnie (jak na 1.9 :P ), nie dymi etc. Przebieg ~350tyś :)

Także u TC śmiało można robić nie tylko BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to dalej aktualne?:P

Może w Szczecinie ktoś od was wgrywa mapy?

Kolego happyd

Zgranie seryjnej, a następnie wgranie zmodyfikowanej przez TC mapy to dziecinna zabawa. Aby odczytac seryjna mape wystarczy że dostaniesz kabel, podepniesz pod laptopa, zainstalujesz jeden program, uruchomisz go klikniesz READ poczekasz 2 minuty i po sprawie. Analogicznie z wgraniem tylko trzeba kliknąć WRITE zamiast read. Ja zrobiłem już u TC dwa samchody i teraz będe robić trzeci tym razem AUDI, mam nadzieje że w VAG'ach spisuje sie tak jak w BMW, kolega wyżej pisał że octavie ogarnal wiec pewnie nie bedzie klopotu ;] Warto zaznaczyć że tutaj nie chodzi tylko o moc, ale elastycznosc, ogolnie poprawiona kultura pracy. Samochod poprostu mądrzej a nie tylko szybciej jeździ.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ecu zwłaszcza starsze Vagi i bmw tds nie mają możliwości flashowania ale wtedy mogę wysłać kości do wlutowania ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z tego rocznika nie bedzie problemu oczywiscie.

 

Jesli chodzi o starsze Vagi to po 1999r. idzie po OBD tylko w niektorych egzemplarzach trzeba wyciagnac podczas zgrywania bezpiecznik od zegarow tyle, ze po tym poduchy lapia blad. Trzeba pozniej skasowac blad jakims interfacem do Vagow. Ten manewr dotyczy z tego co pamietam rocznikow 1999-2001 (na pewno Golfy IV).

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przewioze znajomych moja beemka po remapie i wiedzieli jak jezdzila przed tym, i dowiaduja ze za ok. 300zl idzie to zrobic to sporo z nich odrazu mi leb zawraca ze tez chca. A mam takie pytanko co do TC jak tutaj zawita: ciekawi mnie kilka rzeczy, moglbys wymienic dokladnie jakie wlasciwosci modyfikujesz w aucie? Ciekawi mnie to, czy robiac np. automat regulujesz cos w kwestii zmieniania biegow? Czy tylko same doladowanie i dawka paliwa?

 

PS: Moby85 co do Twojego opisu, fajna ta beemka ale mam wrazenie ze nie doceniasz tych 5km/h, kiedys moj kolega przekonal sie jak olbrzymia predkoscia moze byc 5km/h, bo wlasnie z taka predkoscia poruszala sie jego ibiza w dieslu, gdy postanowil opuscic kabine kierowcy na zapietym pierwszym biegu. Chcial wyprowadzic ibize, tak jak psa na spacer tylko ze bez smyczy. Pech chcial ze poplataly mu sie troszke nogi podczas tego spacerku i ibiza jadac sobie te 5km/h niepostrzezenie dojechala do konca parkingu, i zanim wszyscy skonczyli oczywiste zdanie "O K*rwa" seacik zjechal swobodnie z przestrzeni parkingowej i sturlal sie znaczy nabral predkosci z gorki po czym uderzyl w latarnie :mad2: Ladnie sie maska przygiela tworzac w ibizie "bad looka" wprawdzie na jedno oko ale bez watpienia z profilu auto wygladalo bardziej agresywnie wiec w sumie nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :]

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie reguluje nic w samej pracy skrzyni , ale ostatnio zdarzyło się że skrzynia zwłaszcza w e60 zaczyna głupieć od zbyt wysokiego momentu , wtedy niezbedna jest korekta softu ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC możesz zapodać jakiś link gdzie moge sobie zakupić taki kabelek? zeby był już do włąsnego użytku a po za tym bede zainteresowany Twoja oferta po doprowadzeniu u siebe wszytkiego do ładu,bo mechanik troche namieszał ale powoli dochodzi wszystko do normy. Jeżeli cenny aktualne to jestem mocno zainteresowany i na pewno sie dogadamy :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat. Gość konkretny, uczciwy, jego współpracownicy rownież. Pisze wieczorem, rano odpowiedź, dzwonie umawiam się tego dnia przed upływem 24h z moim autem dzieje się coś dziwnego... Jak najbardziej POlECAM zestaw TC + Maciek z WWA... No co powiedzieć: to trzeba poczuć żeby uwierzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po pierwsze przepraszam za ortografie bo jestem z Pepikowa , ale mieszkam kolo Krakowa.

 

Mam 318d Touring z roku 2002 /1951 cm/ i bardzo chcialbym ja wzmocnic..

Nigdzie nie moge znalesc , jakie wtryski sa, ale mam nadzieje ze nadaje sie to autko do chipa....

Jestem laikiem i dlatego wolalbym dojechac do Poznania do Moby. Czy mozna tam sprawdzic czy auto sie nadaje , zrobic diagnostyke ?

Jedyne co mnie martwi , to ze bieg wsteczny idzie troche gorzej , zawsze wejdzie tylko trzeba pocisnac . Czy to duza przeszkoda , czy juz czas na wymiane sprzegla albo czegos innego.

Czy lepiej sprawdzic odrazu tutaj w serwisie czy Moby da rade odpowiedziec na te pytania..

Troche kilometrow to jest do Poznania , ale lubie poznawac Polske w Beemce :-)

 

I czy jest mozliwosc zalatwic to w sobote?

 

Dzieki

 

David

http://daduleztesina.rajce.idnes.cz/BMW_318d_2#DSC_0014.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłalem wiadomość na PRIVA ...

postaram się zrobić listę osób do któych można podjechać na modyfikację i daignostykę , łącznie z adresami mailowymi oraz numerami tel . , jeśli się zgodzą , myślę że to będzie duże ułatwienie dla wielu użytkowników ...każdy będzie mógł znaleźć dogodną lokalizację ...mamy :

POZNAŃ 0- 506 072 789 Marcin westbam85@interia.pl

WARSZAWĘ 0-696-488- 517 Maciek lewko.m@gmail.com

BYDGOSZCZ

GIŻYCKO

Edytowane przez TC

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.