Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

Od 100-180 w 22sek tak? W okolicach 140 na chwilkę odpuściłeś gaz?

Widzę że ekonomizer wychodzi Ci aż poza 20, u mnie w okolicy 20stu się zatrzymuje... :/

Albo u mnie cos nie tak, albo u Ciebie wskazówka cos jest przestawiona...

Postaram sie tez cos nagrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od 100-180 w 22sek tak? W okolicach 140 na chwilkę odpuściłeś gaz?

Widzę że ekonomizer wychodzi Ci aż poza 20, u mnie w okolicy 20stu się zatrzymuje... :/

Albo u mnie cos nie tak, albo u Ciebie wskazówka cos jest przestawiona...

Postaram sie tez cos nagrać...

 

Tak, zmieniałem bieg - nie łatwo nagrywac tel. i zmieniac biegi jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już daje namiar na użytkownika z Warszawy , napisz do niego i jestem pewien że się dogadasz...

memberlist.php?mode=viewprofile&u=32656

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img254.imageshack.us/img254/6043/bmwlbl13826.jpg

 

 

 

Hamownia w Lublinie na ul. lubartowskiej

 

 

Do wywalenia leci Katalizator... i musze jeszcze zrobic porzadke z pompa wtryskowa bo mysle(znaczy TC mysli ze jest zle dostrojona) bo mam nowa po regenercji na gwarancji bo czasami ciezko mi pali... wiec parametry raczej sie poprawia. dodam ze jezdze na 18" 225/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do momentu obrotowego to jest dobrze nawet bardzo dobrze. ale juz co do mocy to kiszka troszke ale raczej napewno od tej pompy wtryskowej...Jaka byla moc przed chipowaniem??? Kiedys widzialem wykres seryjnego m47 ktore mialo 143km i ok 300nm

 

Od czego jest ten ''dziubek'' przy 2600??? wie ktos???

''Impossible is nothing''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem , winna jest pompa ... skoro słabo odpala już jest sygnał że jest z nią coś nie tak ... może źle ustawili sprawdź początek wtrysku ....

natomiast ta górka , przyjrzałbym się sterowaniu turbo nie samej turbinie , sprawdź stan zaworka podciśnieniowego ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec wczoraj oddalem samochod do serwisu boscha wolinski(http://www.wolinski.com.pl/) sprawdzili ustawienia pompy ale okazalo sie ze jest spoko takze podejzewali ze byl zly montaz pompy. Co sie dzisiaj okazala ze niemcy(bo tam matowalem pompe) wachowcy zle zamontowali mi pompe... przy okazli wymienili mi jakies wezyki bo byly w zlym stanie. Jak odbiore samochod i sam sprawdze jak pali i jezdzi to napewno napisze. pzdr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 16 nastego wypłatę dostaje to pierwsze co robię to kupuje kabelek galletto i zgłaszam się do TC jak zdiagnozować auto, itp itd i po nowe "serce" dla mojego M47 :) Też się wybiorę na ta hamownie co Ty, bo w Fabryce mocy w Lbn wołają 150zł a tam gdzie Ty byleś 120zł, a flaszka drogą nie chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po modzie E60 530D 218 koni w automacie. Po modzie od TC auto zaczelo ciagnac jak zle. Nie moge zrobic niczego innego niz polecic :)
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Pozytywnymi opiniami i zachwytami zostałem skuszony na zmianę programu.

Bałem się i nadal nieco obawiam o auto choć jest w doskonałej kondycji co potwierdziła diagnostyka a z zewnątrz i wew. to widać gołym okiem :)

Auto ma 260.000 i jest to wersja EU4 - DPF był wymieniany około 70.000. Przed zmianą softu na hamowni wyszło 145,3KM i 314,2Nm.

Nie wiem ile jest teraz ale auto wcześniej i mocniej dostaje kopa. Dymienie, które było lekkie i tylko przy solidnym bucie pozostało chyba bez zmian.

Jak się ponownie zmierzę to będą konkrety. DSC ma co robić, ech trzeba wyłączać i od razu lepiej się odpycha :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauwazylem ze u mnie auto cholernie dymi, ale to zapewne przez usuniecie obu katalizatorow. Nie raz jak nazbiera sie sadzy przy wolniejszej jezdzie (jest to rzadkosc) to jak da sie mu buta do oporu to naprawde potrafi zadymic solidnie :D Ale po tym jak zobaczylem Leona FR 180PS 2.0TDI z roku 2010, ktory przy dodaniu gazu opor, dymil tak ze ledwo co bylo widac za nim to nie martwie sie o swoja beemke. Wprawdzie zauwazylem ze na ruskiej ropie (jest sucha) auto mniej mi dymilo niz na tej polskiej, co tez zapewne ma wplyw. Tak czy siak nie widzialem jeszcze diesla zeby nie dymil na czarno.

 

Jedno jest pewne, mam nadzieje ze TC bedzie jeszcze dlugo zyc, bo jak za pare lat kupie swoja wymarzona 535D to tez bedzie mi musial zrobic program. Jak narazie jezdzilem dwoma samochodami robionymi przez TC (moje 320d i kumpla 530d) i oba samochody nie tylko zyskaly na mocy, ale zachowuja sie wiele madrzej, nie trzeba cisnac nie wiadomo jak zeby dynamicznie jechac, dzieki czemu samochod pali mniej. Ja rozumiem ze komus moze byc szkoda 1200 zl na chiptunning w Vtech, czy u Rogala z MR Motors, ale za 250zł? Nie mogłem zrobić niczego lepszego w swojej beemce :) Jednym slowem wszystko co seryjne da sie poprawic i szczerze polecam.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli zadymi po wolnej jeździe to jest to w przypadku braku katalizatorów zjawisko tzw. "odkurz " i wylatuje cała sadza zebrana podczas wolnej jazdy ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobione autko kolegi z forum, który mam nadzieje ze napisze coś od siebie :)

długo sie zastanawiał, jeździł moją 320d i skusił sie na programik :D

beemka otrzymała nowe życie i właściciel zadowolony :cool2:

 

mi flegi 17" troszkę zmuliły beemkę, szybkie przesłanie mapki do TC i beemka znowu wywołuje uśmiech na mojej twarzy (dodam ze wczesniej miałem zrobiony słabszy program) teraz jest pełen ogień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam chłopaki interfejs :) ale skąd mam wziąć działającą Inpe pod Windows 7 64 bit :( ????

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/VMware

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.