Skocz do zawartości

CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA


TC

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki moby85 za pomoc, faktycznie operacja jest banalna :) zgrywanie koło 3 minut, wgrywanie koło minuty. Kabel sie sam zainstalował na jednym kompie, na drugim nie chciał wcale mimo podania scieżki do sterowników.

 

auto jeździ lepiej, chetniej predkość rośnie, na dużych obrotach chmury żadnej nie było wiec jestem zadowolony. Auto jest żwawsze i jazda cieszy bardziej.

 

dzieki TC za szybka obróbke softu.

 

czekam na info komu dalej kabel wysłać w poniedziałek.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podziękowanie dla kolegi TC i Westbam85 za szybką i perfekcyjną robotę. Moja furka teraz zbiera się dużo lepiej a przy normalnej jeździe pali 0,5l mniej. Polecam wszystkim tym którzy jeszcze tego nie doświadczyli w swoich Bemach bo normalnie teraz to jest Bajka. Pozdrawiam wszystkich miłośników BMW i dorzucam linka do piosenki o naszych furkach.http://www.youtube.com/watch?v=4Q4-tAhg0HA Miłego odsłuchu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa przypomniało mi się, przez chwile miałem chwile zawahania ponieważ po wczytaniu się nowej mapy wyskoczył mi komunikat w jakimś obcym jezyku (pewnie włoskim albo coś podobnego) no i strzelałem że mówi mi on zeby wyłączyć zapłon na 10 sec no i sie udało trafić hahaha. Potem już cała reszta była po polsku :mrgreen:
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o cierpliwość , kable najczęściej wychodza od poprzednich klientow a z tym bywa różnie plus Poczta Polska w wakacje i opóźnienie gotowe ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie jeden kabel poleciał do Stalowej Woli, drugi natomiast do Kościerzyny (pozdrawiam ponieważ w tamte rejony często jeżdże wakacyjnie, Swornegacie :P ) wiec nie wiem jak się spisze poczta ale pewnie początek przyszłego tygodnia :)
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

też planuję zmodyfikować swoje autko. czy jest możliwość wykonania tego "zabiegu" :) w okolicach Olsztyna??

jeśli tak to prosze o info.

 

z góry dzięki za odp

memberlist.php?mode=viewprofile&u=44521

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze takie zapytanko odnosnie firm/osób które tym sie zajmują na WiM... czy macie jakies opinie odnośnie V-tech w Olsztynie, Bosch Service w Marcinkowie (koło Mrągowa) lub może Pana Irka z Salonu BMW w Olsztynie??

Powiem tak, byłem wczoraj w salonie BMW pokitowałem z nim troche i powiedział ze jest w stanie mi dokladnie pod moje auto "zrobic chipa" z 2letnia gwarancja... wczesniej cos mi tez szperal ale nie modyfikowal tylko naprawial i ogarnial temat... koszt 1200... daje wykresy przed i po, zwieksza moc o min +30% (w zaleznosci jaki stan auta jest-sprawdza przed), zmniejsza spalanie (na poczatku na pewno by nie bylo odczuwalne bo trzeba sie pocieszyć jazda)... mowił jeszcze o jakims lekkim sofcie ale za 800zł, a także o "wyżyłowaniu", że naprawde by było pier...

Nie wiem jak jest w v-techu i tym serwisie Boscha dlatego pytam czy ktos mial z nimi do czynienia... szukam czegos pewnego/zaufanego z gwarancja itp...

 

thx za pomoc i wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jeden gościu co ma serwis Boscha tez kiedyś proponował gotowego chipa.

 

Poprawka, jeden wysłałem do Stalowej Woli a nie tak jak napisałem do Nowego Sącza.

 

no i podniesienie mocy o 30% to by wyszło prawie 180koni w przedlifcie więc nie wiem czy to się obędzie bez dymienia.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega BuBu0707 ma 330d.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ktoś mierzył 0-100km/h w 320d po mapce??

mój touring z pełnym zbiornikiem, kołami 17" i oponami 225/45 wykręca 100km/h w równiutko 9s...bez strzałów ze sprzęgła i kręcony do 4 tys :cool2:

jak to u Was wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam dla mnie większą wagą jest elastyczność jak np zbiera się n 5 biegu od 80 do np 140km/h :) niż tam 9,9s do 100km/h czy 9s :) Przekonam się jak się uda program u mnie ale pewnie pod koniec przyszłego tygodnia, zanim kabel przyjdzie itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.