Treść opublikowana przez kosa666
-
Uniwersalny Snap-In adapter: "Connect Universal"
a to będzie chodziło jak trzeba :) PS - niestety modele do chyba 2012 nie wspierają :(
-
Uniwersalny Snap-In adapter: "Connect Universal"
Jaki rok produkcji?
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Tylko uważaj na fotoradary podczas kolejnego wyjazdu na narty do Krynicy ;) PS - tak, to ja - ten co siedział z Tobą w poczekalni na wymianie olejów w F10 :norty:
-
528i xdrive opinie
no jest temat rzeka na ten temat: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=250141
-
Zasięg podawany przez komputer - logika działania algorytmu
Pytanie zasadnicze: czy podczas serwisu nie aktualizowali Ci przypadkiem softu?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
jestem jak najbardziej ZA, ale pisanie, że FCA ma tłocznię blachy to jest producentem, a OPEL nie ma (bo jest za płotem) to jest montownią jest co najmniej dziwne ;) nie mówiąc o tym, że FCA produkuje "niszowy" Fiat 500, który się sprzedał w milionach sztuk :duh: PS- a akcyzę powinni zrównać, przy większych pojemnościach i tak sobie odbiją na akcyzie za paliwo ;)
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
zmieniałem dynamicznie przy podobnym przebiegu, od tego czasu kilkadziesiąt tyś km zrobiłem i wszystko ok
-
Tarcze i klocki przód, 520d
akurat ja mam założone zwykłe i je mogę polecić
-
Tarcze i klocki przód, 520d
sprawdzony zestaw to ori tarcze + klocki ATE - nic nie piszczy, nie przyciera itp
-
BMW 528i problem z silnikiem
ja jeżdzę "awaryjnym" N47 - przebieg 226tyś, wymieniony rozrząd, kilka pierdółek a poza tym -> zero problemów
-
Nie można zresetować ikonki zużycia paliwa
:duh: ps- przycisk NA KIERUNKOWSKAZIE!
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Kolego - sporo latam w trasach i często się tak zdarza, że jadąc z miasta A do B mam średnie spalanie 5,8L a z powrotem jadąc z B do A mam 6,5L jadąc z tą samą prędkością :) PS - wystarczy, że jest niewielki wiatr ;)
-
Opony - czy musza byc runflaty
Dziękuję :cool2:
-
Opony - czy musza byc runflaty
nie kolego, problem z intelektem ma ten kto nie rozróżnia nabijania się ze znawców przyczyn katastrof lotniczych, którzy już wiedzą, że to mgła, zamach itp., a samym faktem tragedii... myśl i czytaj ze zrozumieniem przenosimy to na fakt opon w BMW, że zaraz powstanie komisja pod przywództwem jedynego słusznego ministra i się dowiemy, że w sumie to była próba zamachu, poprzez koncern BMW ;) PS- a potem się znajdzie naoczny świadek, który np powie, że limuzyna przybrała po prostu pobocza tak jak tu niektórzy sugerują ;)
-
Opony - czy musza byc runflaty
ochoo, mymy i yntelygenta, który na szczęście podnosi poziom forum ;)
-
Asystent zjazdu
a może ktoś się pomylił przy tłumaczeniu instrukcji, bo w oryginale bylo 6 mil/h? ;)
-
Opony - czy musza byc runflaty
Najważniejsze pytanie: czy na autostradzie A4 była wtedy mgła? To by wiele wyjaśniało....
-
Nowa seria 5 G30
w Częstochowie pasy i poduszki powietrzne ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
brać 530, to zdecydowanie trwalsza jednostka
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
zdecydowanie 530
-
Uniwersalny Snap-In adapter: "Connect Universal"
który rocznik auta? CIC czy NEXT? PS- ja mam CIC 2011 rok i uzyskałem informackę z BMW, że u mnie nie pójdzie
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Możesz przybliżyć trochę ten temat? Bo cały czas byłem przekonany, że DPF to filtr CZĄSTEK STAŁYCH, a AdBlue jest kierowany pod wysokim ciśnieniem na strumień spalin w katalizatorze, gdzie zachodzi redukcja szkodliwych dla atmosfery tlenków azotu na azot (czyli jedno odpowiada za CZĄSTKI STAŁE , a drugie w KATALIZATORZE za szkodliwe TLENKI AZOTU)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a możesz mi wyjaśnić jaki wpływ na AdBlue na jazdę miejską, bo nie do końca ogarniam - zawsze mi się wydawało, że AdBlue jest dokładane już poza cylindrami i ma jedynie wpływ na ekologię, a nie na użytkowanie diesla w mieście PS- ja myślę, a mogę się mylić, że największe wady diesla w mieście to DPF (chociaż teraz nie trzeba go już gonić w trasie by się zaczął wypalać, w F10 komputer uruchamia wypalanie nawet w korku w mieście) i to że dużo dłużej się rozgrzewa silnik i osiąga później temperaturę roboczą co z założenia źle wpływa na silnik
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Tarnów PS- przecież ta chemia nie zostaje w skrzyni, a płucze resztki starego oleju - dopiero po jej zlaniu skrzynia jest napełniana nowym olejem
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Poprawka: 535i xDrive ;)