Treść opublikowana przez kosa666
-
[n47] Temperatura
temperatura raczej w normie- nie raz taką mam jak zaczęła mi rok temu sięgać 105st pomogło wypłukanie syfu z listków chłodnicy :)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne
Czy te zniżki obowiązują również w Bawaria Katowice?
-
Wymiana rozrządu w 520d
Nie mam żadnych objawów. Zresztą przy poprzedniej wymianie (było coś ponad 200tyś) też nie miałem. Po zdemontowaniu ślizgi były OK, łańcuch trochę wyciągnięty. Wymieniem olej co połowę tego co wskazuje komp (u mnie przeważnie wskazuje ponad 40.000 pomiędzy wymianami, więc zmieniam co 20.000 :norty: ) Pozdrawiam
-
Siatka maskująca na boczna szybę
łoooo matko.... nie wiem jak to skomentować... :shock:
-
Wymiana rozrządu w 520d
no ja już wymieniałem i teraz powoli zbieram kasę na kolejną wymianę - obecnie 292tyś km :norty:
-
Czy usuwać/wyłączać DPF przy chipowaniu
He??? za komuny mieliśmy wielokrotnie mniej samochodów i dużo bardziej zanieczyszczone powietrze! Tylko teraz jest moda na ekologię! :duh: A słyszałeś o tym, że 16 największych statków świata bardziej truje niż WSZYSTKIE AUTA NA GLOBIE?? słownie: SZESNAŚCIE! :mad2: Pewnie masz rację, ale różne auta miałem przez ostatnie 25 lat, dziesiątki przeglądów i ani razu nie badali mi spalin. Myślę jednak, że może się to zmienić w najbliższej przyszłości. Pozdrawiam
-
Czy usuwać/wyłączać DPF przy chipowaniu
obieg zamknięty powietrza w kabinie sobie włącz :duh: jakie to teraz francuskie pieski - jak się jeździło przez dziesiątki lat to jakoś pasowało, a teraz "śmierdzi" PS - co do pytania w temacie: jak czcesz wycinać - to wycinaj i wyprogramuj sobie (chip zrobiony przez laika może rzeczywiście Ci tak zmienić mapę silnika, że mogą być problemy - chociaż się z tym nie spotkałem, a poprzednim autem na chipie zrobiłem 305tyś km z DPF), z tym że pamiętaj że teraz jest moda na ECO i niedługo badanie spalin będzie obowiązkowe na przeglądach technicznych :cry2:
-
520D 184KM AUT - drgania / wibracje szczegolnie na zimnym
:cool2:
-
Czy usuwać/wyłączać DPF przy chipowaniu
a jaki przebieg?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
normalna cena za ten rocznik
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
tyle, że masz xDrive - a to swoje waży, dlatego przy tym napędzie poleca się minimum 525
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
moim zdaniem też dużo koledze spalił - no chyba że auto zapakowane pod dach ;)
-
Siatka maskująca na boczna szybę
może nie na temat - ale powiedz mi, jak chcesz jechać z dzieckiem i otwartej szybie? i nie mam na myśli insektów czy innych rzeczy z zewnątrz (przed którymi chcesz się zabezpieczyć), ale zdrowie dziecka :|
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
na Podlasiu naprawdę warto night vision - zarejestruj się na jaz∂ próbną na http://radosczjazdy.pl - jak oddzwonią to poproś o auto z tą funkcją :cool2: NIe chcę polemizować z tym, ale zakładam że nie jeździsz miesięcznie ponad 5000km swoim autem TANKUJĄC ZA SWOJE, a nie firmowe pieniążki. Myślę, że jakbyś miał zapłacić co miesiąc 1,5-2tyś zł więcej za paliwo (takie są różniece przy 6000km) to nie gardziłbyś aż tak 2.0 dieslem :nienie:
-
BMW 530d F10 - Problem - nieotpalasie
rozumię, że ze 2 lata temu wyemigrowałeś do Norwegii i języka już w "gębie" brakuje :duh:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
a ja myślę, że mało jeździsz w trasie (głównie autostrady mam na myśli) - tu idealnie się sprawdza asystent pasa ruchu (z nudów na autostradzie można się zapomnieć), i asystent martwego pola (tez się tutaj sprawdza idealnie) Night vision super się sprawdza z kolei w jeździe w nocy drogami krajowymi (brak ogrodzenia od zwierząt), a jeszcze bym dodał do autostrad aktywny tempomat - bajkaaaa :)
-
chiptuning skrzyni steptronic ZF8
1/4 baku i 150km do dna :cool2: :cool2: :cool2:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ludzi którzy kupują golasy można podzielić na dwie grupy: 1) Nie stać mnie na auto z bajerami, ale chcę jeździć komfortowo, wygodnie i bezpiecznie, bo te rzeczy są takie same. 2) Nie stać mnie na auto z bajearmi, ale chcę BMW by pokazać się sąsiadom. Rozróżnić ich można po tym, że Ci z pkt nr 1 jeżdża autem a Ci z pkt nr 2 tylko polerują go pod domem. :twisted: PS - tak szczerze mówiąc to jak kupowałem swoje auto miałem sprecyzowane "MUST HAVE",a były w nim: automat, komforty lub sporty i duża NAVI... reszta którą mam to dar od losu :cool2:
-
chiptuning skrzyni steptronic ZF8
Myślę, że trochę mylisz pojęcia co to M5 a M pakiet
-
525D Kolektor dolotowy
ja mam prawie 300tyś. i też nic nie robiłem z wtryskami :)
-
f10 535i zimny katalizator brzęczy
Gdyby to był N47 to bym powiedział, ze tak dzwonił rozrząd na zimnym po odpaleniu ;)
-
wymiana żarówki świateł mijania
Czy ktoś ma jakiego magika na południu co wymieni palniki ksenonów przez to okienko? Mój mechanior mówi, że zdejmują do tego całe klosze i wołają 200zł za to :mad2:
-
nie wyłącza się napięcie w gniazdku zapalniczki
wyłączy się po ok. 10 minutach
-
nie wyłącza się napięcie w gniazdku zapalniczki
a sprawdziłeś po np pół godzinie od wyłączenia?
-
Brak świateł drogowych 520d
skoro nawet kontrolka się nie zapala - to jaką masz pewność, że w ogóle je włączyłeś? może poszukaj przy włączniku..