Treść opublikowana przez maciekszz
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Dodatkowo tarcza wygląda jakby na przypaloną. Identycznie miałem z ATE Ceramic - nawet do połowy ich nie zużyłem jak je wyrzuciłem.
-
X25d x35d x40d x50d wtryski piezzo Bosch uwaga problem?
Ten preparat rozpuszcza zanieczyszczenia które są również za filtrem - jeśli przez właściwości czyszczące miałyby Ci się zapchać filtr to zapchałoby przedewszystkim wtryskiwacze a właśnie do ich czyszczenia służy. Dlatego ważne aby wyjeździć kilka zbiorników z tym dodatkiem aby cały układ powoli oczyścił się. Tutaj czyszczenie nie polega na tym, że odrywają się duże cząsteczki brudów. Rozpuszcza się to do takiej postaci, że bez problemu przechodzi bez szkody przez wtryskiwacz i spala się. A przez filtr tym bardziej ;)
-
X25d x35d x40d x50d wtryski piezzo Bosch uwaga problem?
Jaki związek ma filtr z dodatkiem? Przecież nie dodajesz brudów do zbiornika.
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Dobrze, że się udało naprawić naprawić. Tego się obawiałem i dlatego wybrałem fabryczny power kit Jak wrażenia po powrocie do serii?
-
reczny lapie nie rowno
Jeśli nie uszkodzisz czujnika przy demontażu to nie trzeba
-
F30 320D oraz 320i - wnioski z testu długodystansowego
Jeśli głównie tereny poza częstymi opadami śniegu i nie górzysty teren to bierz bez xDrive, tańszy w zakupie, ekonomiczniejsza jazda, przyjmniejsze prowadzenie - lepsze - mniej kilogramów do dźwigania i mniej elementów które mogą się popsuć. W zamian weź coś fajnego z wyposażenia.
-
F30 320D oraz 320i - wnioski z testu długodystansowego
Przecież wsiadajac lub wysiadajac nie dotyka się progu ani drzwi. Jak można takie elementy porysowac? W ten sam sposób możesz napisać, że cały lakier do dupy bo jak myłeś samochód szmatą z piachem to się porysował.
-
F30 320D oraz 320i - wnioski z testu długodystansowego
Nie przesadzajcie, z tego co opisuje BMW_3 jeździ w 90% po mieście. 184KM w F30 z 8 biegowy automatem napędem na tył i całkiem fajnym wyposażeniem jest bardzo fajnym autem. Co innego byłoby lepszego? Każdy tylko pisze ze 6 cylindrów, nagłośnienie najlepsze i nic innego, ale po co taka wersja do miasta? Co do klekotu to faktycznie jak gra jakaś muzyczka, to tego nie słychać. Nie jest to seria 7 ale porównując do innych aut miejskich to w F30 jest super. Kiedy tylko mijam jakieś F30 lub F10 to najczęściej 18d lub 20d. Zwróćcie uwagę że wszystkie konkurencyjne auta są slabsze fordy Toyoty a mimo to jakoś ludzie się tym przemieszczają.
-
Zmiana licznika e90 z low na high
U mnie montowal zegary high prmax i mówił że nie da się tego zakodowac, zegary nie otrzymują odpowiedniego sygnału czy coś takiego. W teście działa ta wskazówka tempomatu.
-
F10/F11 3 foteliki z tylu.
Nowy s-max z tą paszcza też nie wygląda najlepiej. Czytałem gdzieś jakiś test BMW 2 Grand tourer to pisali, że może być jednym z fajniej się prowadzących vanów. Szkoda, że nie ma takiej beemki, gdzie można poprawnie zamocować trzy foteliki i jednak mieć fun z jazdy. I jeszcze jedno, jeździli wersja w xDrive 2.0d więc może lepiej się jeździ tym niż Fwd.
-
F10/F11 3 foteliki z tylu.
Teraz jest już alternatywa aby nie rozstawać się z marką Bmw przy posiadaniu 3 dzieci, mianowicie seria 2 Gran tourer. Wie ktoś kiedy mają być w salonach?
-
[e 91] buczenie w kabinie -pomocy
Link: https://lh3.googleusercontent.com/-rzxIW2TlBdE/VYRXgboVJJI/AAAAAAAAB4c/oPOs2Sd58K8/w1060-h1884-p-rw/DSC_0365.JPG
-
[e 91] buczenie w kabinie -pomocy
To są te przewody za drazkiem kolumny kierowniczej. Zasilanie i powrót. Poniżej jest ich mocowanie do karoserii pod które została założona piankowa podkładka.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Te hamulce podobno tak piszczą - taki typ, wymiany w ASO niektórzy robili na gwarancji ale nie pomagało. Spróbuj je dotrzeć porządnie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Też z ATE Ceramic byłem nie zadowolony, nie pylą - jedyny plus a pozatym wszystko gorzej - właśnie takie drewniane hamulce.
-
[e 91] buczenie w kabinie -pomocy
Tak, są to przewody które idą już pod maską, w miejscu gdzie wychodzą spod podłogi. Udało mi się to zlokalizować z pomocą żony która siedziała w aucie i utrzymywała obroty silnika tak aby buczenie występowało a ja poruszałem nimi. Też walczyłem z tym tematem dosyć długo, wcześniej podczas 3-4 wizyt Inchcape upierał się na osłonę silnika, czy coś w kolumnie kierownicy ale nie zlokalizowali i nie naprawili. Dodatkowo od dołu jest ostatnie mocowanie tych przewodów do karoserii - dodałem tam podkładkę z pianki. Jest to u Was na 99% to samo, wszystkie auta również na zagranicznych forach mają podobny problem i wszystkie są z 2010r. prawdopodobnie jest trochę inne upięcie przewodów i to powoduje te dziwne buczenie. Pożegnałem się z tym problemem przy ok 50 tyś km przebiegu, (teraz 145 tyś km) być może z czasem ilość paliwa nie miała by znaczenia. Dźwięk już nigdy się nie pojawił.
-
[e 91] buczenie w kabinie -pomocy
U mnie był ten sam dźwięk. Na szczęście udało się go wyeliminować.
-
[e 91] buczenie w kabinie -pomocy
Zauważyliście, że to buczenie występuje u większości w autach z rocznika 2010? U mnie nadal spokój, poprawiłem przewody paliwowe i jest ok.
-
System HiFi Alpine - opinie, montaz
Różnica jest ale czy warta 4300? lepiej już dołożyć i zrobić coś naprawdę sensownego. Posiadając podstawowy zestaw audio, montaż alpine ma sens bo będzie "wow".
-
System HiFi Alpine - opinie, montaz
No to przy Hi-Fi to Alpine będzie niewiele lepszy - jak już to tylko H/K, poszukaj na ebay, allegro i bedzie taniej.
-
System HiFi Alpine - opinie, montaz
H/K będzie ładniej grał w całym aucie a Alpine będzie podobnie grał ale tylko na przodzie - różnica w cenie znaczna więc warto pomyśleć nad Alpine - różnica do standardu jest bardzo duża.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
A powiedz czy te 339 km/h możesz ustawić na tempomacie? :D
-
System HiFi Alpine - opinie, montaz
Napisz do Przemka: http://www.bimmerupgrades.pl/ u mnie montował między innymi Hifi alpine i poszło idealnie, gładko bez problemów a gra super. Bardzo dokładny i zwraca uwagę na szczegóły - duży plus.
-
E90 Czujnik temperatury zewnętrznej -40* - Gdzie jest?
Podłącz pod komputer i zobacz, u mnie też rozjeżdżało się o kilka stopni celsjusza i wyszło na kompie, że jest uszkodzony czujnik temp zewnętrznej - trzeba zdjąć zderzak, żeby wymienić. Przy okazji okazało się, że jeszcze jeden czujnik temperatury na dolocie był uszkodzony też pokazywał dziwną wartość. Po wymianie czujników wszystko działa ok. Pokazywałby Ci -40 jakby obwód był całkowicie przerwany (uszkodzony kabel np.) Termostaty wymieniaj jak najszybciej bo przy takiej temp nie wypala się DPF i zaraz bedziesz miał problemy, po wymianie termostatów koniecznie leć na trasę aby przedmuchać DPF.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Tu masz napisane jak to zrobić: