Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Kontrolka świec żarowych, przygasanie [320d, 2001r]
:cool2: Uszkodzić nic nie powinno.
-
Kontrolka świec żarowych, przygasanie [320d, 2001r]
Przy takim odcięciu prądu różne dziwne rzeczy mogą się dziać z elektroniką. Sprawdź, bo to chwila moment, a może to akurat to.
-
Kontrolka świec żarowych, przygasanie [320d, 2001r]
Sprawdź klemy na akumulatorze, bo wygląda to jakby Ci prąd odcinało. Może masz poluzowane i w momencie przejazdu przez nierówność traci styk.
-
Jaki silnik do e90?
A może chłopakowi chodzi o 30-31 tys ale EUR? :-)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zeeeneek?? :lol:
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Aa to sorki ale na tyle wpisów o N42, nigdy nie doczytałem się o wadliwym napinaczu. A że czytam więcej o dieslu to fakt. Ahh ten klekot, ten moment, to uderzenie turbiny... :D
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Pierwsze słyszę o problemie z napinaczem łańcucha w N42. Chyba Ci się pomyliło z N47 w e90. N42 chleją olej przeważnie.
-
redukcja punktow karnych
lord_Simon odpowiedział(a) na mateusz1996 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdySpytaj w WORDZIE tam będą wiedzieć na pewno. A swoją drogą jak w niecały rok uzbierałeś tyle pkt, że ci się ciepło zrobiło to może czas się ogarnąć za kierownicą i jeździć jak przepisy mówią?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Co drugie zapytanie o zakup e46 w tym wątku brzmi właśnie jak od takiego "Seby", który zarobił trochę w wakacje i chce sobie kupić drogą zabawkę, żeby móc przyszpanować "pod remizą". I wydają ostatnią złotówkę, żeby tylko kupić i "aaa jakoś to będzie". Tylko że potem przychodzi smutna rzeczywistość, bo przyjdzie wymiana oleju i 400zł pach :shock: wymiana wahaczy 2x400zł pach :shock: :shock: koło pasowe 600zł :shock: :shock: :shock: "Łoo matko BedeMiałWydatki" i trzeba czekać do następnych wakacji, żeby PLNów dozbierać na wymianę. No i się drutuje i jeździ dopóki się da, a jak się już nie da sprzedajemy kolejnemu "Sebie". Chłopy, jak nie macie stałych dochodów większych niż minimalna krajowa to sobie odpuście, bo "nie będzie z was radości z jazdy" tylko frustracja. :duh:
-
E46 320d Falowanie obrotów
Podczas falowania włącz TEST 9.0 na zegarach, to sprawdzisz co z napięciem akumulatora. Uprzedzając pytanie "JAK", to tak: :P :P :P TEST1 1.0 - 5 ostatnich znaków numeru nadwozia VIN 1.1 - liczba K – wewnętrzne oznaczenia BMW 1.2 - wewnętrzny numer BMW oznaczający nr części 1.3 - kolejne wartości to index płytki kodującej, index zmian i index szyny głównej 1.4 - data produkcji tydzień i rok (TTRR) 1.5 - wersja oprogramowania i zestaw wskaźników 1.6 - niedostępny 1.7 - wersja CAN oraz index przeprowadzonych zmian TEST2 2.0 - po wciśnięciu klawisza uruchamiana jest najbardziej efektowna procedura testu wskaźników TEST3 3.0 - paliwo zużyte od ostatniej inspekcji 3.1 - dni od ostatniej inspekcji TEST4 4.0 - chwilowe zużycie paliwa l/100km (np.00112 = 11.2) 4.1 - chwilowe godzinowe zużycie paliwa l/h TEST5 5.0 - średnie spalanie z ostatnich 50km w l/100km 5.1 - zasięg pojazdu na znajdującym się w baku paliwie TEST6 6.0 - poziom paliwa dla lewego i prawego czujnika (np.101201 oznacza 10.1 lewego 20.1 prawego) 6.1 - poziom paliwa suma wartości z testu 6.0 6.2 - poziom paliwa wartość wyświetlana TEST7 7.0 - temperatura silnika 7.1 - temperatura zewnętrzna 7.2 - prędkość obrotowa silnika w obr/min 7.3 - prędkość samochodu w km/h TEST8 wartości wejściowe komputera w formie HEX TEST9 9.0 - ładowanie alternatora TEST10,11,12 niedostępny TEST13 sygnał dźwiękowy - test TEST14 niedostępny TEST15 stan portów wejścia/wyjścia zestawu wskaźników, informacje w formacie bitowym o opcjach/przełącznikach samochodu TEST16,17,18 niedostępny TEST19 odblokowanie/zablokowanie komputera TEST20 niedostępny TEST21 reset wszystkich ustawień OBC
-
E46 320d Falowanie obrotów
Serio potrzebujesz instrukcji korzystania z google czy Ci się po prostu nie chce? viewtopic.php?f=69&t=112622
-
E46 320d Falowanie obrotów
Słabo szukałeś. Poszukaj tematów o elektrycznym podgrzewaczu płynu chłodniczego.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
.
-
Odpalanie na mrozie 320D 150KM 2003r
Nie da się obejrzeć filmu, bo ma status "prywatny". I co z tym sterownikiem świec, wymieniony był wtedy? Pisałeś, że mechanik ma INPE, to niech ci sprawdzi korekcje wtryskiwaczy, bo jak leją to też jest problem z odpalaniem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Silnik 2.2 = 18,6% akcyza.
-
e46 330xi Touring
:shock: Tylna listwa to chyba jedyna część, która się do czegoś jeszcze nadawała.
-
F10 528iX WBAXH5C54DD111741 USA
lord_Simon odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzynajmniej samochód z USA to teraz pewność gwarantowana - pewność dzwona. A te nasze z kontynentu to nigdy nie wiadomo, był dzwon....nie było dzwona.... :wink:
-
Jak to jest naprawdę...
W Polsce nie ma zim.
-
[e46] brak świateł mijania + kontrolki
Słaby akumulator w e46 daje takie objawy jak dziwne zachowanie świateł, choinka na desce rozdzielczej.
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
To co jeśli nie CORTECO? Ori za 1000zł?
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
Jak rzuca kołem pasowym to tak jak piszesz do wymiany. Niestety ale 550 zł za CORTECO, a odnośnie zamienników to jednym działa jak należy, a innym nie. Na czescidobmw.pl był jakiś zamiennik ale został niedawno wycofany, bo jakość pozostawała wiele do życzenia.
-
[E46] 320D - pękł pasek, jak bardzo w d... jestem?
Ale czemu zaraz w d...? Przecież to nie pasek rozrządu. Kupujesz nowy pasek + koło pasowe i będzie dalej jeździć.
-
E46 320D '03 - Orientblau
Rejestracja fajna ale popraw, bo masz w niej literówkę! :lol: Co do wnętrza to ja mam listwy w czarnym carbonie i nie odczuwam jakoś tego, że jest bardzo ciemno w środku. W każdym razie depresji i myśli samobójczych jeszcze nie mam.
-
Jaki silnik do e90?
http://lmgtfy.com/?q=bmw+e90+autocentrum
-
320 2004 E46 VIN WBAAP71090PN51765
lord_Simon odpowiedział(a) na barti_m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie tam kłamstewka, wiadomo, że jakieś być muszą. 4x el. szyby. ekhm... :roll: Ale za to jest zegarek na wyposażeniu :cool2: Ogólnie to dobrze wygląda i zachęca do obejrzenia. Dolicz 1500zł opłat.