Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Jaki silnik do e90?
Po pierwsze to nie żadne 320i tylko 318i.
-
Jaki silnik do e90?
Nawet jakbyś mu założył ładne 19' to nic nie pomoże temu pastuchowi :? Urok? Chyba 'na psa urok'...
-
Jaki silnik do e90?
A fuj! :?
-
Nauka bezpiecznej jazdy
lord_Simon odpowiedział(a) na benyn temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNa pewno nie zaszkodzi.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No nie wiem, ja tam widzę na każdym zdjęciu inny odcień tych zderzaków.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Fajna felga ale raczej nie od e46 tylko e90, brzydki środek, zderzak przód od innego auta. E: zderzak tył też w innym odcieniu.
-
320d problem z odpalaniem oraz nierówna praca
- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeśli kupisz "pastowanego kabana" :-), to zrazić się możesz niezależnie od wersji silnikowej. Ale budżet masz na tyle dobry, że szansa znalezienia zadbanej sztuki jest duża. Musisz tylko dobrze szukać.- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolega ma taki w touringu i bardzo dobrze się odpycha, jest żwawy i przyjemnie się jeździ. @Matius93 Felga style 96: http://www.bmwstylewheels.com/bmw/96- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ale chodzi Ci o paliwo czy olej? :lol:- [E46] 318i Touring 2005 r. - Auto pływa po drodze
Nie pisz głupot.- Jaki silnik do e90?
Ludzie kupują oczami przede wszystkim, a zdjęcia to tu są słabej jakości, robione w nocy i na nieciekawym tle. Wiem, że jest zima ale spróbuj dać jakieś lepsze. :cool2:- e46 coupe zestaw hamulcow
Ja mam teraz klocki o nazwie, której nie pamiętam i nie ma syfu na felgach wcale. TRW kupiłem wczoraj ale jeszcze nie zakładam, bo byłem dzisiaj u mechanika, który sprawdził i stwierdził, że jest jeszcze 1/3 klocka, potem się przejechał i stwierdził, że hamuje za**biście, a ja przesadzam. Szumi może trochę, bo jest mały rant na tarczy i do kwietnia/maja mam się wstrzymać, wtedy przetoczymy tarcze na tokarce i założymy nowe klocki TRW.- Zmiana gałki biegów
Wyjdziesz za mnie?? :shock: :D :oops:- e46 coupe zestaw hamulcow
Jak maniek odświeżył temat to też tu napiszę. Właśnie dzisiaj musiałem na szybko kupić jakieś klocki na przód i wziąłem TRW. Od wczoraj hamulec jest jakiś "tępy" i przy delikatnym hamowaniu słychać szumienie jakby tarcza cały czas była mokra. Tylko czemu kontrolka od klocków się nie świeci? Może nie być w ogóle tego czujnika zużycia? Ja mam tarcze wszystkie ATE, a klocki jakieś "no name" i do wczoraj hamowały super. Tylko że ja nie mam programu.- E46 330D Spadek temp cieczy przy wyższych obrotach
Trzeba było sprostować te bzdury, jak zostały napisane, to nie zostałyby powielone. :cool2:- E46 330D Spadek temp cieczy przy wyższych obrotach
Nie chce mi się.- E46 330D Spadek temp cieczy przy wyższych obrotach
A ja to nawet bym powtórzył to co tu wyczytałem kiedyś na forum, że podgrzewacz zaczyna działać od temp. +7.- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWażne, że na statku w kontenerze, a nie po dnie Missisipi. :)- E91 320d WBAUY11070A870480 - LEGALIZACJA PRZEBIEGU
lord_Simon odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzieś tu był temat: "Pytania do diagnosty". Może tam je zadać to będzie i odpowiedź?- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ostatnio sam z ciekawości porównałem przyspieszenie 0-100km dwóch sedanów: 320d 150KM: 8,9sek. przedliftowy 320i 150KM: 9,9sek. Sekunda to wg mnie odczuwalna różnica. A 523i 170KM ma 8,5sek więc bardzo podobnie do 320d, z tym że kopnięcie 330Nm w dieslu może dać lepsze wrażenie.- E91 320d WBAUY11070A870480 - LEGALIZACJA PRZEBIEGU
lord_Simon odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie programiści nie brali pod uwagę, że jest taki dziwny kraj jak Polska, gdzie cofanie liczników to sport narodowy. Ale skoro korekta licznika to nie przestępstwo, a informacja o historii pojazdu w ASO jest super ściśle tajna to czemu by nie?- E91 320d WBAUY11070A870480 - LEGALIZACJA PRZEBIEGU
lord_Simon odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego pracownik ASO BMW, mając przed oczami historię przebiegu, wpisuje przebieg niższy niż był 1,5 roku temu? :duh:- Czy będą problemy ze sprzedażą BMW z dużym przebiegiem?
Na szczęście od niedawna przebieg jest zapisywany przy corocznym badaniu technicznym i jak obecny właściciel nie będzie kombinował, to sobie może handlarz cofać, a przebieg i tak zostaje w historii.- OBC zmiana korekcji spalania
Należy się nagroda :-) http://skyblock.pl/uploads/imgs/pre_1439155735__9346987b875f.png - Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.