Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Oglądam te zdjęcia 16 razy ale jakoś się nie mogę dopatrzeć tego M-pakietu. Ale może mi na oczy padło po świątecznym obżarstwie.
  2. http://lmgtfy.com/?q=bmw+e46+silniki+diesla 4 link od góry i dobry temat o 320d
  3. Żeby wyłączyć całkowicie DSC w e46 trzeba wcisnąć i przytrzymać przycisk DSC około 4sek, aż na desce pojawią się OBIE kontrolki: http://www.bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=356237&stc=1&d=1357501743 Krótkie naciśnięcie DSC (pojawia się tylko ta jedna kontrolka z lewej) nie wyłącza go całkowicie, tylko zmniejsza się jego czułość. Taki tryb "sport", nawet w dieslu :D
  4. @Plecakofil: Nie martw się, ja też jestem nienormalny, bo zdarza mi się nadłożyć 10-20km tylko po to, żeby czerpać przyjemność z samego jechania. 'Freude am Fahren' :lol: Też czasem otwieram szybki i wpuszczam świeże powietrze :cool2:
  5. No właśnie handlarze wiedzą na jakim świecie żyją i że prędzej czy później trafi się jakiś frajer, który uwierzy w ten handlarski bełkot.
  6. Aby wszystko pasowało jak powinno to jeszcze: zderzak tył i progi.
  7. Masz skrzynię 5-biegową?? Nie wiedziałem, że były takie wersje do M47N.
  8. Im większy budżet tym łatwiej znaleźć coś zadbanego.
  9. Nie ma problemu, w ramach podziękowań chętnie przyjmę tą nową 7er ze strony głównej BMW :wink:
  10. Wiem, że auto-świat to motoryzacyjny brukowiec ale masz poczytaj: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/co-znaczy-10w-40-wyjasniamy-jak-wybrac-olej/8gqk6
  11. Pokaż wykres z hamowni. Może ktoś robił nieudolnie chip tuning, bo 217KM to chyba za dużo gratisu jak na seryjny silnik?
  12. Obstawiam angola po przekładce w stodole ale nawet po tym cena za niska. Jednak obstawiam przekręt z zaliczką. Na jednym zdjęciu skóra brązowa + wyślizgana skóra na kierownicy, a na drugim pomarańczowa tapicerka i skóra perforowana na kierownicy.
  13. Ciekawe co by wykazały badania na obecność materiałów wybuchowych! :shock:
  14. viewtopic.php?f=44&t=287577
  15. Klimę automatyczną też ma chyba z 90% egzemplarzy, czyli właściwie nie masz wymagań :-)
  16. Lampy z tyłu zrobione na polifta, serducho kierownicy i koło kierownicy mają różne odcienie.
  17. :shock: Do tego silnika wchodzi 5,5 litra, to nie wiem gdzie się podziała reszta. Wycieku żadnego nie ma? Nie spala Ci oleju? W dobrą dziurę lałeś? :lol:
  18. Zdecydowane NIE dla diesla i nawet NIE dla gazowania auta! Ile Ty najeździsz w miesiącu, z 500km?
  19. Mi środek przypomina burdel w dosłownym jego znaczeniu.
  20. Oj tam oj tam, może to szare kombi jest w połowie tym granatowym sedanem?
  21. Coś w tym jest, bo jak mi wczoraj GOLF 3 TDI przed maską przygazował, to myślałem, że mi ta chmura szybę wybije :?
  22. Może tak będzie lepiej: 2 sec brilla a la temperatura de líquido entre 2 -20stopni C velas se calientan después de arrancar el motor hasta una temperatura de 40 grados del refrigerante esto se aplica a 136CV 2.0D dde3.0 :lol:
  23. A no to dobrze wiedzieć, że można.
  24. Dajcie już spokój, tematy diesel czy benzyna - merytorycznie i Komentarze do "diesel czy benzyna" już istnieją.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.