Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. lord_Simon odpowiedział(a) na Festin4 temat w E46
    Ładnie to wygląda i nie kłóci się z resztą bursztynowego połączenia. :cool2: Da się też regulować intensywność świecenia?
  2. Załóżcie sobie temat: "Benzyna czy gaz - merytorycznie" i tam sobie kręćcie dalej te goownoburze, bo ani to potrzebne w tym temacie, ani interesujące. :roll:
  3. Tak wygląda schemat podłączenia. Profesjonalny, wiem :D (na kolory nie patrz, bo to moje własne po wymianie przewodów): http://i67.tinypic.com/nxkow6.jpg Jak wygrzebałeś zgnite gniazdka, to możesz kupić na alledrogo całe lampki ledowe, które pasują idealnie w miejsca starych: http://i66.tinypic.com/2q8d7oh.jpg Dorobić konketorki: http://i65.tinypic.com/546174.jpg Trochę za jasno świeci jak dla mnie no ale świeci: http://i67.tinypic.com/ekhif5.jpg Jak przylutujesz odpowiednie kable bezpośrednio do żarówek też będzie działać.
  4. Ładna jest! Gratulacje z podwójnego powiększenia się rodziny! :cool2: Pochwal się jak długo musiałeś jej szukać. I jak wrażenia z jazdy porównując do 210KM/433Nm kopciuszka?
  5. 4203 glow control unit
  6. Znaczy 5w40 lm top-tec nie będzie jej smakował, że nie będzie już brała czy jak? :duh:
  7. To falowanie to będzie ziomuś pewnie od elektrycznego podgrzewacza płynu chlodniczego. Jak temperatura złapie pion to przestaje?
  8. Nie. :shock: W życiu tanszej nie widziałem. Więcej znaczy ile? Drugie 6k? Zdobądź VINy i załóż tematy tutaj -> viewforum.php?f=44 to się nad nimi trochę poznęcają.
  9. Dolales litr, przejechałeś 30km to się odpowietrzyl układ i dlatego może znowu trochę brakować. Dolej znowu, jeździj i obserwuj stan.
  10. Przydałyby się zdjęcia z pod folii :D Osobiście wolałbym oryginalny czarny.
  11. lord_Simon odpowiedział(a) na Ghiblii temat w E46
    Myślę, że po zassaniu zasyfiałej, błotnistej wody mogły się po prostu zapchać. A nawet jeśli nie to ten cały szlam, który zostanie w drzwiach będzie się kisił w ciepłe dni. Wyczyściłbym.
  12. lord_Simon odpowiedział(a) na Ghiblii temat w E46
    Oszszsz kurrr :shock: To chyba łagodny wymiar kary to zalanie.
  13. lord_Simon odpowiedział(a) na Ghiblii temat w E46
    Boczek też możesz zdjąć - 5 czy 6 śrub i zatrzaski. Od razu zobaczysz czy we wnętrzu drzwi nie ma akwarium (uwaga na poduszkę powietrzną!). Farelka, ciepłe pomieszczenie i heja - co innego wymyślisz? Gazety jeszcze możesz rozłożyć, bo dobrze chłoną wilgoć. Całe samochody topielce po powodzi przywracają do stanu "do sprzedaży" to dasz radę. :cool2: Jak żeś to uczynił? Otwarte szyby na deszczu?
  14. lord_Simon odpowiedział(a) na andrew09 temat w E46
    Ja jednak polecam BOSCHALCA :wink: Przez powyższy problemik zrobiłem małego swapika - ramiona BOSCHA zostały i przełożyłem tylko gumy ALCA, 5min. roboty i pasują idealnie. Co jak co ale ramiona BOSCHA są jednak porządniejsze już na pierwszy rzut oka. A obcieranie jak się okazało musiałem mieć już przy BOSCHACH, bo spojlerek delikatnie wytarty, chociaż w mniejszym stopniu, bo nie słychać tego ze środka wcale. Ponawiam pytanie: Da się regulować ramiona i podnieść jedno z nich trochę wyżej?
  15. Samochody z USA w tym wątku pomagają sprawdzić: viewtopic.php?f=44&t=186938&p=2430833#p2430833 Pozwoliłem sobie skopiować ten post tam.
  16. lord_Simon odpowiedział(a) na andrew09 temat w E46
    Założyłem dzisiaj te ALCI i dziwna sprawa - wycieraczka kierowcy jest trochę za nisko i w najniższym położeniu trochę haczy o ramię drugiej wycieraczki. Da się regulować ramiona i podnieść jedno z nich trochę wyżej?
  17. lord_Simon odpowiedział(a) na andrew09 temat w E46
    500mm + 580mm i nie ma żadnego trójkąta.
  18. lord_Simon odpowiedział(a) na damian101 temat w E46
    Wow, i po tych kilku przegazówkach na postoju ma Ci ktoś znaleźć problem? Żartujesz? :duh: To daj jeszcze szklaną kulę i fusy z porannej kawy. Weź się za to porządnie albo wcale: podłącz INPĘ, sprawdź błędy, zrób LIVE DATA.
  19. lord_Simon odpowiedział(a) na lyssek temat w E46
    Cud to jest dziewkę z czworaków zbrzuchaczyć :wink:
  20. A pokaż chociaż jeden ten silnik 1.6.
  21. - albo coś Ci żre prąd i jeśli nie permanentnie to raz na jakiś czas się 'załączy' i opierdzieli ampery przez noc; - albo alternator nie ładuje jak trzeba i akumulator podziała ile da rade. Co zrobiłeś jak padł akumulator - naładowałeś prostownikiem i to wystarczyło znowu na jakieś 20+ dni? Musisz chyba uzbroić się w cierpliwość i jeździć codziennie na teście 9.0, żeby sprawdzać na bieżąco ładowanie i codziennie też sprawdzać miernikiem pobór prądu po wyłączeniu auta. :roll:
  22. To skoro nic prądu nie kradnie to może jednak alternator ma dalej problem? Sprawdzałeś jak ładuje po regeneracji? Jeździsz 25dni dopóki akumulator się nie rozładuje, bo nie jest ładowany jak trzeba...
  23. Wyłączasz auto, po 15-20min sprawdzasz miernikiem na akumulatorze pobór prądu, jak za duży to odłączasz kolejno bezpieczniki i sprawdzasz znowu pobór. Tak dojdziesz do złodzieja prądu. Dobrze by było też odłączyć wtyczki od podświetlenia bagażnika przy pomiarach.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.