Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Licznik LED lifting Ramki
Ładnie to wygląda i nie kłóci się z resztą bursztynowego połączenia. :cool2: Da się też regulować intensywność świecenia?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Załóżcie sobie temat: "Benzyna czy gaz - merytorycznie" i tam sobie kręćcie dalej te goownoburze, bo ani to potrzebne w tym temacie, ani interesujące. :roll:
-
[E46] Naprawa oświetlenia tablicy rejestracyjnej
Tak wygląda schemat podłączenia. Profesjonalny, wiem :D (na kolory nie patrz, bo to moje własne po wymianie przewodów): http://i67.tinypic.com/nxkow6.jpg Jak wygrzebałeś zgnite gniazdka, to możesz kupić na alledrogo całe lampki ledowe, które pasują idealnie w miejsca starych: http://i66.tinypic.com/2q8d7oh.jpg Dorobić konketorki: http://i65.tinypic.com/546174.jpg Trochę za jasno świeci jak dla mnie no ale świeci: http://i67.tinypic.com/ekhif5.jpg Jak przylutujesz odpowiednie kable bezpośrednio do żarówek też będzie działać.
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Ładna jest! Gratulacje z podwójnego powiększenia się rodziny! :cool2: Pochwal się jak długo musiałeś jej szukać. I jak wrażenia z jazdy porównując do 210KM/433Nm kopciuszka?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
4203 glow control unit
-
BMW E46 316i 116hp bierze olej silnikowy
Znaczy 5w40 lm top-tec nie będzie jej smakował, że nie będzie już brała czy jak? :duh:
-
Klimatyzacja raz dziala, raz nie. BMW 320d 2005r. sedan
To falowanie to będzie ziomuś pewnie od elektrycznego podgrzewacza płynu chlodniczego. Jak temperatura złapie pion to przestaje?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie. :shock: W życiu tanszej nie widziałem. Więcej znaczy ile? Drugie 6k? Zdobądź VINy i załóż tematy tutaj -> viewforum.php?f=44 to się nad nimi trochę poznęcają.
-
Brak ciepłego nawiewu. 320d
Dolales litr, przejechałeś 30km to się odpowietrzyl układ i dlatego może znowu trochę brakować. Dolej znowu, jeździj i obserwuj stan.
-
e92 WBAWB31060P082440
lord_Simon odpowiedział(a) na LukaszBom temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzydałyby się zdjęcia z pod folii :D Osobiście wolałbym oryginalny czarny.
-
E46 wnętrze zalane wodą
Myślę, że po zassaniu zasyfiałej, błotnistej wody mogły się po prostu zapchać. A nawet jeśli nie to ten cały szlam, który zostanie w drzwiach będzie się kisił w ciepłe dni. Wyczyściłbym.
-
E46 wnętrze zalane wodą
Oszszsz kurrr :shock: To chyba łagodny wymiar kary to zalanie.
-
E46 wnętrze zalane wodą
Boczek też możesz zdjąć - 5 czy 6 śrub i zatrzaski. Od razu zobaczysz czy we wnętrzu drzwi nie ma akwarium (uwaga na poduszkę powietrzną!). Farelka, ciepłe pomieszczenie i heja - co innego wymyślisz? Gazety jeszcze możesz rozłożyć, bo dobrze chłoną wilgoć. Całe samochody topielce po powodzi przywracają do stanu "do sprzedaży" to dasz radę. :cool2: Jak żeś to uczynił? Otwarte szyby na deszczu?
-
Jakie wycieraczki do e46?
Ja jednak polecam BOSCHALCA :wink: Przez powyższy problemik zrobiłem małego swapika - ramiona BOSCHA zostały i przełożyłem tylko gumy ALCA, 5min. roboty i pasują idealnie. Co jak co ale ramiona BOSCHA są jednak porządniejsze już na pierwszy rzut oka. A obcieranie jak się okazało musiałem mieć już przy BOSCHACH, bo spojlerek delikatnie wytarty, chociaż w mniejszym stopniu, bo nie słychać tego ze środka wcale. Ponawiam pytanie: Da się regulować ramiona i podnieść jedno z nich trochę wyżej?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż- F34 z US / Rzeszow WBA3X5C58ED557331 Uwaga TOPIELEC !!
lord_Simon odpowiedział(a) na Piotr Glod temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochody z USA w tym wątku pomagają sprawdzić: viewtopic.php?f=44&t=186938&p=2430833#p2430833 Pozwoliłem sobie skopiować ten post tam.- Jakie wycieraczki do e46?
Założyłem dzisiaj te ALCI i dziwna sprawa - wycieraczka kierowcy jest trochę za nisko i w najniższym położeniu trochę haczy o ramię drugiej wycieraczki. Da się regulować ramiona i podnieść jedno z nich trochę wyżej?- Jakie wycieraczki do e46?
500mm + 580mm i nie ma żadnego trójkąta.- 328ci brak mocy
Wow, i po tych kilku przegazówkach na postoju ma Ci ktoś znaleźć problem? Żartujesz? :duh: To daj jeszcze szklaną kulę i fusy z porannej kawy. Weź się za to porządnie albo wcale: podłącz INPĘ, sprawdź błędy, zrób LIVE DATA.- Brak sprzęgła po nocy 318d
Cud to jest dziewkę z czworaków zbrzuchaczyć :wink:- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A pokaż chociaż jeden ten silnik 1.6.- Cykliczne rozładowanie akumulatora e46 325i
- albo coś Ci żre prąd i jeśli nie permanentnie to raz na jakiś czas się 'załączy' i opierdzieli ampery przez noc; - albo alternator nie ładuje jak trzeba i akumulator podziała ile da rade. Co zrobiłeś jak padł akumulator - naładowałeś prostownikiem i to wystarczyło znowu na jakieś 20+ dni? Musisz chyba uzbroić się w cierpliwość i jeździć codziennie na teście 9.0, żeby sprawdzać na bieżąco ładowanie i codziennie też sprawdzać miernikiem pobór prądu po wyłączeniu auta. :roll:- Cykliczne rozładowanie akumulatora e46 325i
To skoro nic prądu nie kradnie to może jednak alternator ma dalej problem? Sprawdzałeś jak ładuje po regeneracji? Jeździsz 25dni dopóki akumulator się nie rozładuje, bo nie jest ładowany jak trzeba...- Cykliczne rozładowanie akumulatora e46 325i
Wyłączasz auto, po 15-20min sprawdzasz miernikiem na akumulatorze pobór prądu, jak za duży to odłączasz kolejno bezpieczniki i sprawdzasz znowu pobór. Tak dojdziesz do złodzieja prądu. Dobrze by było też odłączyć wtyczki od podświetlenia bagażnika przy pomiarach. - autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.