Treść opublikowana przez lord_Simon
-
Radio monochromartyczne
Też mam EONONA u siebie prawie rok także jest sprawdzony :cool2: Teraz są jakieś świąteczne promocje to się załapiesz na dobrą cenę. Oczywiście, że się nie opłaca montować ori BMW 16/9. Co do tego stelaża oryginalnego, relokującego panel klimy na dół, to kosztuje koło 200zł, więc nie wiem czy to mało jest, ale jak ktoś nie jest 'purystą' to się obejdzie bez niego.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażData produkcji z www.etkbmw.com to jakieś bzdury. Sprawdziłem swój VIN i moja beemka zejdzie z taśmy dopiero za 11 lat... :roll:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
lord_Simon odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ciekawe - jeden vin dekoder pokazuje: Prod.date: 2007-12-12 (https://www.etkbmw.com/bmw/PL/vin/decoder/WBAWB735X7PV83194/PL), a drugi: Prod. Date 2006-08-24 (https://www.bmwvin.com/)
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
222.000? :-)
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Brawo za alusy! A nie tam takie stalowe ponure, dziady ponure. :cool2: :lol: Z kloszami to fart, że środek nie był zgnity czy w przedliftach są szczelniejsze? Ja u siebie wymieniłem na nowe DEPO, bo ori 300zł/szt :roll:, a stare ori niestety miały zniszczone odbłyśniki. Malutkie porównanie, co by za bardzo galerii Ci nie zaśmiecać :oops: http://i67.tinypic.com/2eeg7lw.jpg
-
E46 2.0 D WBAAS71090PM87533
lord_Simon odpowiedział(a) na marcin89gda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód ma prawie 14 lat to jakieś większe czy mniejsze grzeszki będzie miał na sumieniu. Ile jesteś w stanie mu wybaczyć to nie wiem ale ideału nie znajdziesz. Redukcją mocy to bym się nie przejmował akurat, bo raczej każdy tuner potrafi zdjąć taki kaganiec, za ile to nie wiem ale nie wydaje mi się, że za więcej niż 100-200zł. W ogłoszeniu deklarowana moc 150KM to może już zdjęty. Przyjrzałbym się bardziej temu przodowi i jak świecą te xenony. Samochód źle nie wygląda wg mnie. Załatw zdjęcie komory silnika.
-
E46 2.0 D WBAAS71090PM87533
lord_Simon odpowiedział(a) na marcin89gda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołożony xenon bez spryskiwaczy reflektorów. Ładnie obszyta kierownica, też bym sobie dołożył taką perforowaną skórę. Redukcja mocy S843A Power reduction - pytanie czy zdjęta już. Z Francji, niezaznaczony bezwypadkowy, zderzak prawy przód słabo spasowany. Spytaj od razu gdzie i jak bardzo był uszkodzony.
-
E46 2.0 D WBAAS71090PM87533
lord_Simon odpowiedział(a) na marcin89gda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN WBAAS71090PM87533 Type Code AS71 E Series E46 (4FL) Series 3 Type LIM Model 320D (EUR) Steering LL Doors 4 Engine M47DO1 Displacement 2.00 Power 110 Drive HECK Transmission MECH Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Upholstery STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2 (ARBEITSN (N6HC) Prod. Date 2004-02-06 Vehicle options: S1CAA Selection of COP relevant vehicles S210A Dynamic stability control S249A Multifunction f steering wheel S255A Sports leather steering wheel S279A BMW light-alloy wheel star spokes 45 S441A Smoker package S465A Through-loading system S473A Armrest front S520A Fog lights S521A Rain sensor S534A Automatic air conditioning S548A Kilometer-calibrated speedometer S550A On-board computer S609A Navigation system Professional S644A Preparation f mobile phone w Bluetooth S650A CD player S785A White direction indicator lights S832A Battery in luggage compartment S843A Power reduction S854A Language version French S863A Retailer Directory Europe S881A On-board vehicle literature French S8SPA Control unit CO2 S915A Dummy-SALAPA
-
Brak ciepłego nawiewu. 320d
Mi kiedyś ciekło z uszczelki termostatu głównego (FEBI) i też ciężko było zlokalizować wyciek.
-
Wyciek plynu chlodniczego bmw e46 320d FL
NOWY FEBI 15PLN NOWY ORI 75PLN Polecałbym jednak oryginał, niby 5 razy drożej ale 75zł nie majątek, a o zamiennikach korka i problemach z nimi związanymi można poczytać. Albo najlepiej kup oryginał ale używany.
-
E46 330CiA WBABN51030JT84093
lord_Simon odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa jednym zdjęciu wygląda jak e91 ale to może światło tak dziwnie pada. :lol:
-
Odłączony przewód podciśnienia (M47N)
Możliwe, że od klapek. Zdemontowane 3 lata temu.
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
I tak podziwiam, że Ci się chciało woskować o tej porze roku :cool2: Ja to robię tylko od wiosny do jesieni :-) a collinite jest taki, że wystarczy wyjechać z garażu w okresie pylenia brzozy, mlecza czy innej stokrotki, a lakier jest jakby go popiołem posypał.
-
Odłączony przewód podciśnienia (M47N)
W sumie to się nawet ucieszyłem jak zobaczyłem ten przewód, bo to by wyjaśniało czemu silnik na zimno głośniej pracuje, prawda? Dlatego sprawdzałem korekcje wtryskiwaczy i chciałem lać Diesel Spulunga do baku. Dzisiaj już za zimno i za ciemno, żeby osłonę ściągać, a ja w dodatku "chorawy" :| Popatrzę na schemat, gdzie to wpiąć... Nowe silikonowe przewody 3mm będą dobre?
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Zdrowa osiemnastka - jeździłby :) ale widzę, że dalej się nie przeprosiłeś ze stylingami 43. Jednak czarny to wdzięczny kolor jak mu się poświęci 'trochę' czasu. Jak wosk FUSSO oceniasz? Ja mam COLLINITE 476 i strasznie kurz przyciąga w lato.
-
Odłączony przewód podciśnienia (M47N)
A co ja tu właśnie zauważyłem przy bagnecie oleju? Przewód podciśnieniowy od EGR? Lata odłączony nie wiem od kiedy ale jakiś czas temu słyszę, że zimny silnik jakoś tak "twardo" chodzi. Błędów w INPIE brak, przynajmniej tydzień temu. http://i64.tinypic.com/2hqccr7.jpg
-
Niewłaściwy stan poziomu paliwa 325i
.
-
Niewłaściwy stan poziomu paliwa 325i
Nie próbowałem. Spróbuję z ciekawości ale nie wydaje mnie się.
-
Niewłaściwy stan poziomu paliwa 325i
A mam INPE mam, kolega z forum pomógł to mam :) Zajmowałem się tym już w 2014, 6.0 pokazywał dobrze 24l+33l --> viewtopic.php?f=69&t=276684&start=30 Urodziła się wtedy teoria, że pływak tonął. Potem się samo "naprawiło", aż do teraz.
-
Niewłaściwy stan poziomu paliwa 325i
Znowu mam ostatnio podobnie (z rok było normalnie): po zalaniu pod korek pokazuje trochę ponad połowę. Wystarczy spalić kilka litrów paliwa i stan powoli dochodzi do pełna. Pływak w lewej komorze zawieszony?
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
A tam nie podoba się! Nic nie piszo bo zazdroszczo :norty: Mnie się zawsze podobały felgi w jakimś graficie itp. ale swoich nie pomaluje bo trzymam w oryginale. S43 zawsze lepsze od stali :P Jak to sam wymieniałeś ogranicznik drzwi?? Nie dałeś serwisom?? Wiesz ile teraz samochód stracił na wartości?? Ja nie wiem ale wiem kto wie. :lol: :D :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Noo czyli odpowiedź brzmi - ani nie lepiej, ani nie gorzej. :P
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Porównaj sobie przyspieszenie do setki to będziesz wiedział.
-
bmw e46 zmiana radia
Trochę źle się wyraziłem faktycznie. Myślałem, że bez subwoofera sam wzmacniacz nie ma po prostu sensu. Aż takim audio-januszem nie jestem, żeby nie rozróżniać jednego od drugiego :) Ale dzięki za wyjaśnienie. :cool2: Ładnie, schludnie i ze smakiem Ci to wyszło :cool2: U mnie nie tak różowo w sedanie, chociaż tyle, że 2.0d z akumulatorem w bagażniku ale nie bardzo mam gdzie schować wzmacniacz. Założyłem te HERTZE DSK 165 w drzwi, jeżdżę od miesiąca i nie ma porównania do ori nagłośnienia ale jednak czegoś brakuje, takiego głębszego, soczystego basu... Miałeś rację, żeby brać HELIXY... :roll: Albo może za dużo wymagam od głośników bez wzmacniacza. Pojeździłem trochę mercem z systemem BOSE i ewentualnie ból doopy :)
-
bmw e46 zmiana radia
Ciekawe, zawsze myślałem, że wzmacniacz = subwoofer, a tu niekoniecznie. Tyle, że wzmacniacz i tak w bagażnik trzeba wstawić i ciągnąć kable przez całe auto?