Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Dziwne, u mnie nie syczy na zimnym nigdy. Nawet dzisiaj sprawdzałem. Wcale nie mało przy aktualnych kilkustopniowych mrozach. 3-4km i jest pion, kolejne 3-4 i jest 88.
  2. W praktyce to np. u mnie było tak, że 1,5m rura na klucz i 3 chłopów naraz musiało odkręcać tę pieprzoną śrubę. Jakby nie mogli dać tam 3 mniejszych jak w M57! Po drodze jedna skrzywiona blokada skrzyni. :roll: No ale to chyba ekstremalny przypadek, bo często sam klucz pneumatyczny wystarczy. Zresztą Twoje koło niedawno było zakładane to pewnie "palcami" odkręcisz.
  3. lord_Simon odpowiedział(a) na makiuu temat w E46
    Podłącz INPE i sprawdź błędy. Jak zobaczysz "Knopf herausspringen" to będzie jasność. Skasuj błędy i już nie powinna wyskakiwać.
  4. lord_Simon odpowiedział(a) na Vexler temat w E46
    Maty wygłuszające to jakieś 150zł, piankę jak chcesz dać na tapicerkę to jakieś 100zł, dystanse 35zł. Główny koszt to głośniki - możesz kupić za 100zł albo za 500zł, byle był to zestaw odseparowany. Tu możesz poczytać o tym: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=328614&start=15
  5. Tiaa program w wolnossącej benzynie doda jakieś 5KM. :roll:
  6. lord_Simon odpowiedział(a) na Vexler temat w E46
    Na pewno nie urwie. Po wrzuceniu EONONA jakiejś różnicy dużej nie było, może minimalnie lepiej, a na pewno nie gorzej. Po ok. 9 mies. dopiero poprawiłem audio i dopiero to zaczęło grać. :cool2: Koszty nie są jakieś duże ale trochę czasu schodzi.
  7. lord_Simon odpowiedział(a) na Vexler temat w E46
    EONON ale chyba trochę ponad tysiąc. 4x45W to chyba i tak lepiej niż oryginalne radia, a i wyjście na wzmacniacz jest jak komuś mało jadu. Ja zrobiłem jeszcze audio z przodu (wygłuszenie drzwi, wyciszenie tapicerki, dystanse) i jest naprawdę przyzwoicie, a jak wsiadam do e46 z fabrycznym, zwykłym audio to słyszę jaki to jest dramat.
  8. Średnica felgi 15/16 nie ma aż tak dużego znaczenia. Ja na zimę mam 205/55/16 NOKIAN WRD3, na których jest wyczuwalnie bardziej twardo niż latem na 225/45/17 DUNLOP SPORT MAXX RT2. Pewnie całoroczne mają ogólnie twardszą mieszankę i dlatego jest twardo.
  9. http://www.lubiebmw.pl/inpa_windows_xp.html
  10. Może padł po prostu oryginalny wzmacniacz antenowy BMW, który jest z tyłu w słupku (sedan), a one często padają. Wymień na używkę i może się poprawi (koszt od 20zł i 10min roboty). W alpine jakoś grało ale bez szału, a teraz jeszcze założyłeś przejściówkę, która może dodatkowo pogarszać sygnał. --> https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=145398&start=45
  11. Dopóki znowu któryś z czujników nie zamarznie.
  12. wymień oba termostaty a nie pitol bo szkoda klawiatury i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych a zdanie w jezyku polskim zaczynamy wielka litera i konczymy kropka bo inaczej nie da sie tego czytac jak widzisz pozdro600
  13. lord_Simon odpowiedział(a) na adrian23 temat w E46
    Nie będzie problemu na przeglądzie. Ja od 3 lat jeżdżę na przegląd i jeszcze mi nie kazał żaden diagnosta włączać preciwmgielnych z przodu, chociaż mam i nawet świecą. Nie są wymagane przepisami to i diagnosta ma je gdzieś. To nie USA, że każda dodatkowo zamontowana lampka ma świecić, chociażby ich było 500.
  14. lord_Simon odpowiedział(a) na adrian23 temat w E46
    Te małe w zderzaku to halogeny.
  15. A od kiedy to niby niemiecki przegląd jest ważny w Polsce?
  16. "Inwestować" w przypadku kupna samochodu to złe słowo :-)
  17. Albo po prostu zanim wyjedziesz do pracy, to włącz test 7.0 w ukrytym menu, czyli temp. cieczy chłodzącej i obserwuj wynik przez te 30km. Nie wymieniaj termostatu bez sprawdzenia.
  18. Możesz mieć 300km do pracy, a silnik dalej będzie niedogrzany przy niesprawnym termostacie. Sprawdzałeś temp. inaczej niż patrząc na wskazówkę? 35 stopni po 5km to słabiutki wynik na benzynę.
  19. Idź dolicz koszty wybuchu gazu w bagażniku do rocznej eksploatacji. :cool2:
  20. http://esanok.pl/2017/zatankowal-gaz-mimo-ze-wymontowal-butle-bmw-wybuchlo-cztery-osoby-z-powaznymi-obrazeniami-w-szpitalu-zdjecia-00e5js.html http://i1.ryjbuk.pl/4cf438f06d3d26617618f8cdc4c3385445d8aab9/jokec-bije-ci-brawo-gif Debilem trzeba się urodzić czy to cecha nabywalna z wiekiem? :duh:
  21. 1. Kup golfa III i podciągnij ręczny. Towarzystwo pod remizą nie zauważy różnicy, a tobie wyjdzie taniej. 2. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydaj na słownik języka polskiego, który poczytaj, bo twój post to jakiś niezrozumiały bełkot.
  22. lord_Simon odpowiedział(a) na qba_ony temat w E46
    Tak jest. Jak chcesz nim odpalić samochód to tak - musisz go zakodować. Kolega z forum kermit_pl proponuje taką usługę w bardzo uczciwej cenie. Sam korzystałem i działa wszystko jak należy. :cool2:
  23. lord_Simon odpowiedział(a) na qba_ony temat w E46
    Z tyłu na obudowie kluczyka powinno być napisane: 434 MHz jest dla EUR, dla USA chyba 315MHz.
  24. lord_Simon odpowiedział(a) na Somber temat w E46
    Jest to prawdopodobne. Ojciec w sierpniu zatankował swojego na ORLENIE w Radomiu przy "siódemce" i na drugi dzień już nie odpalił. Błąd na kompie: ZŁA MIESZANKA PALIWOWA. Po wymianie filtra paliwa i zalaniu innej ropy problem zniknął. Z drugiej strony ja ciągle leje na orlenie verve i problemu nigdy nie miałem.
  25. Przewód wypiął się z 'cyndzla' :-) przy kolektorze ssącym, więc najprawdopodobniej to sterowanie od klapek. Wpiąłem z powrotem stary, bo tylko oplot był postrzępiony. Silikonowe przewody kupiłem ale nie wymieniam póki co. http://i67.tinypic.com/1zjbbr.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.