Treść opublikowana przez lord_Simon
-
320d m47n zapowietrzony układ chłodzenia
Dziwne, u mnie nie syczy na zimnym nigdy. Nawet dzisiaj sprawdzałem. Wcale nie mało przy aktualnych kilkustopniowych mrozach. 3-4km i jest pion, kolejne 3-4 i jest 88.
-
[320d] [136] koło pasowe? Pasek wieloklinowy problem
W praktyce to np. u mnie było tak, że 1,5m rura na klucz i 3 chłopów naraz musiało odkręcać tę pieprzoną śrubę. Jakby nie mogli dać tam 3 mniejszych jak w M57! Po drodze jedna skrzywiona blokada skrzyni. :roll: No ale to chyba ekstremalny przypadek, bo często sam klucz pneumatyczny wystarczy. Zresztą Twoje koło niedawno było zakładane to pewnie "palcami" odkręcisz.
-
gałka do zmiany biegów
Podłącz INPE i sprawdź błędy. Jak zobaczysz "Knopf herausspringen" to będzie jasność. Skasuj błędy i już nie powinna wyskakiwać.
-
Radio 2din Alipne E46
Maty wygłuszające to jakieś 150zł, piankę jak chcesz dać na tapicerkę to jakieś 100zł, dystanse 35zł. Główny koszt to głośniki - możesz kupić za 100zł albo za 500zł, byle był to zestaw odseparowany. Tu możesz poczytać o tym: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=328614&start=15
-
Jaki silnik do e90?
Tiaa program w wolnossącej benzynie doda jakieś 5KM. :roll:
-
Radio 2din Alipne E46
Na pewno nie urwie. Po wrzuceniu EONONA jakiejś różnicy dużej nie było, może minimalnie lepiej, a na pewno nie gorzej. Po ok. 9 mies. dopiero poprawiłem audio i dopiero to zaczęło grać. :cool2: Koszty nie są jakieś duże ale trochę czasu schodzi.
-
Radio 2din Alipne E46
EONON ale chyba trochę ponad tysiąc. 4x45W to chyba i tak lepiej niż oryginalne radia, a i wyjście na wzmacniacz jest jak komuś mało jadu. Ja zrobiłem jeszcze audio z przodu (wygłuszenie drzwi, wyciszenie tapicerki, dystanse) i jest naprawdę przyzwoicie, a jak wsiadam do e46 z fabrycznym, zwykłym audio to słyszę jaki to jest dramat.
-
[E91] Paulita
Średnica felgi 15/16 nie ma aż tak dużego znaczenia. Ja na zimę mam 205/55/16 NOKIAN WRD3, na których jest wyczuwalnie bardziej twardo niż latem na 225/45/17 DUNLOP SPORT MAXX RT2. Pewnie całoroczne mają ogólnie twardszą mieszankę i dlatego jest twardo.
-
INPA na windows 7 64 bit instalacja
http://www.lubiebmw.pl/inpa_windows_xp.html
-
Radio Android, problem z odbiorem stacji FM
Może padł po prostu oryginalny wzmacniacz antenowy BMW, który jest z tyłu w słupku (sedan), a one często padają. Wymień na używkę i może się poprawi (koszt od 20zł i 10min roboty). W alpine jakoś grało ale bez szału, a teraz jeszcze założyłeś przejściówkę, która może dodatkowo pogarszać sygnał. --> https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=145398&start=45
-
BRZĘCZEK PARKTRONIC e46 320d
Dopóki znowu któryś z czujników nie zamarznie.
-
e46 320d niedogrzany silnik
wymień oba termostaty a nie pitol bo szkoda klawiatury i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych a zdanie w jezyku polskim zaczynamy wielka litera i konczymy kropka bo inaczej nie da sie tego czytac jak widzisz pozdro600
-
halogeny e46 318i lift
Nie będzie problemu na przeglądzie. Ja od 3 lat jeżdżę na przegląd i jeszcze mi nie kazał żaden diagnosta włączać preciwmgielnych z przodu, chociaż mam i nawet świecą. Nie są wymagane przepisami to i diagnosta ma je gdzieś. To nie USA, że każda dodatkowo zamontowana lampka ma świecić, chociażby ich było 500.
-
halogeny e46 318i lift
Te małe w zderzaku to halogeny.
-
E46 330i WBAAW51000JU12022
lord_Simon odpowiedział(a) na beemka666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA od kiedy to niby niemiecki przegląd jest ważny w Polsce?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
"Inwestować" w przypadku kupna samochodu to złe słowo :-)
-
BMW e46 n42 dużo majonezu pod korkiem i na bagnecie
Albo po prostu zanim wyjedziesz do pracy, to włącz test 7.0 w ukrytym menu, czyli temp. cieczy chłodzącej i obserwuj wynik przez te 30km. Nie wymieniaj termostatu bez sprawdzenia.
-
BMW e46 n42 dużo majonezu pod korkiem i na bagnecie
Możesz mieć 300km do pracy, a silnik dalej będzie niedogrzany przy niesprawnym termostacie. Sprawdzałeś temp. inaczej niż patrząc na wskazówkę? 35 stopni po 5km to słabiutki wynik na benzynę.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Idź dolicz koszty wybuchu gazu w bagażniku do rocznej eksploatacji. :cool2:
-
Ku przestrodze glupota nie zna granic
lord_Simon odpowiedział(a) na marton4 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyhttp://esanok.pl/2017/zatankowal-gaz-mimo-ze-wymontowal-butle-bmw-wybuchlo-cztery-osoby-z-powaznymi-obrazeniami-w-szpitalu-zdjecia-00e5js.html http://i1.ryjbuk.pl/4cf438f06d3d26617618f8cdc4c3385445d8aab9/jokec-bije-ci-brawo-gif Debilem trzeba się urodzić czy to cecha nabywalna z wiekiem? :duh:
-
e46 problem z uslizgiem i jego braku
1. Kup golfa III i podciągnij ręczny. Towarzystwo pod remizą nie zauważy różnicy, a tobie wyjdzie taniej. 2. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydaj na słownik języka polskiego, który poczytaj, bo twój post to jakiś niezrozumiały bełkot.
-
Kluczyk ile mhz
Tak jest. Jak chcesz nim odpalić samochód to tak - musisz go zakodować. Kolega z forum kermit_pl proponuje taką usługę w bardzo uczciwej cenie. Sam korzystałem i działa wszystko jak należy. :cool2:
-
Kluczyk ile mhz
Z tyłu na obudowie kluczyka powinno być napisane: 434 MHz jest dla EUR, dla USA chyba 315MHz.
-
BMW 316i 2002 Paliwa
Jest to prawdopodobne. Ojciec w sierpniu zatankował swojego na ORLENIE w Radomiu przy "siódemce" i na drugi dzień już nie odpalił. Błąd na kompie: ZŁA MIESZANKA PALIWOWA. Po wymianie filtra paliwa i zalaniu innej ropy problem zniknął. Z drugiej strony ja ciągle leje na orlenie verve i problemu nigdy nie miałem.
-
Odłączony przewód podciśnienia (M47N)
Przewód wypiął się z 'cyndzla' :-) przy kolektorze ssącym, więc najprawdopodobniej to sterowanie od klapek. Wpiąłem z powrotem stary, bo tylko oplot był postrzępiony. Silikonowe przewody kupiłem ale nie wymieniam póki co. http://i67.tinypic.com/1zjbbr.jpg