Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Nie ma tam wiązki jak nie masz fabrycznie dodatkowych zapalniczek z tyłu.
  2. Youtube bardzo przekłamuje dźwięk ale raczej u mnie nie było tak głośno jak u Ciebie, bo dopiero po zmianie koła pasowego zauważyłem, że jest ciszej, jakby łagodniej. Przed zmianą nie "biło po uszach". Polecam jednak sprawdzić to, co pisał maniek, bo koło pasowe to jedna z droższych rzeczy.
  3. Koło pasowe ma to do siebie, że wygląda przeważnie ok, dopóki się go nie odkręci i nie pomaca w rękach. Jak zmieniłem swoje na nowe CORTECO to silnik zaczął ciszej pracować.
  4. Z małymi problemami ale w końcu się doczekałem na dostawę głośników, dystansów i mat. W sobotę rzeźbię. 1. Czym zabezpieczyć wyciętą blachę w drzwiach - podkładem epoksydowym? 2. Czy dać między dystanse a blachę drzwi, do której będą przykręcone śrubami trochę jakiegoś kleju elastycznego/masy uszczelniającej/czarnego silikonu co by lepiej przylegał dystans i nie było żadnych wibracji?
  5. Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak czytam o takich cwaniakowatych mechanikach. :mad2: Zawsze możesz wejść na www.czescidobmw.pl --> http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=251231 i zobaczyć samemu ile co powinno kosztować. Tam Cię na pewno Pan Maciek nigdy nie oszuka, a zawsze doradzi.
  6. lord_Simon odpowiedział(a) na fylype46 temat w E46
    Kupić używke i wymienić.
  7. Ja mam nawet mniej i to w dieslu... Strach się bać jak będę chciał sprzedać. A z moimi przebiegami rocznymi, to te wiarygodne 300tys. bedę miał gdzieś w 2027r. :cry2:
  8. Bardzo przydatny poradnik wygłuszenia drzwi w samochodzie: http://www.strefatestow.pl/wygluszenie-drzwi-w-samochodzie/
  9. Nie mam wzmacniacza i nie planuję mieć. Pogrzebałem w necie i opinie o tych HERTZACH były bardzo różne. Pozostaje samemu się przekonać. Jak będzie dystans i dobrze wygłuszone to myślę, że będę zadowolony, a jak nie to zmienić później głośniki to już tylko kwestia odkręcenia boczka.
  10. HERZTE powyżej zamówione plus mata butylowa 14 sztuk SILENT COAT BLACK BULL 3mm 375mm x 270mm. Nie wiem czy starczy po 7 kawałków na drzwi, w przyszły weekend będę rzeźbił :cool2: Zrobię może jakąś fotorelacje, bo od bidy tego na naszym forum.
  11. Pewnie zalałeś pasek i się ślizga na rolce, dlatego chwilami nie ładuje. Jakby 50tys tylko wytrzymał alternator od regeneracji to słaba robota.
  12. Bity i zszyty :wink: :cool2:
  13. Wrzucasz zdjęcia na jakiś zewnętrzny hosting zdjęć, np. tinypic.com i wygenerowany tam link wklejasz tutaj w treści posta, pamiętając żeby link był pomiędzy --> %5B/b%5Dlink%5Bb%5D
  14. A skąd kolega jest? Z Krakowa? Bo rozumiem, że samochód musi być na miejscu. No i ile piniendzy szykować?
  15. No to zajmij się wyciekiem i możliwe, że ogrzewanie też zacznie działać.
  16. Może pompka podprogowa? Ona się włącza po przekreceniu zapłonu. Jest pod progiem kierowcy. Przystaw głowę i słuchaj. I błagam Cię, proszę, apeluję: wywalże to "TDI" z opisu. :mad2: :duh: :cry2:
  17. To przewal jeszcze ten wątek, bo wszytko zostało już napisane, średnio co tydzień to samo. To nie wątek do oceniania konkretnych ogłoszeń, zdobądź VINy i załóż tematy w odpowiednim miejscu. I przeczytaj czasem co napiszesz, bo taki bełkot z błędami, że aż żal. :duh: P.S. Co to jest "Mitsubishi", samochód jakiś? :)
  18. Ma ktoś jakieś doświadczenia z głośnikami polskiej firmy Kruger&Matz? E: Dobra nieważne, wybór padnie najprawdopodobniej na HERTZ DSK 165.3
  19. lord_Simon odpowiedział(a) na bubba26 temat w E46
    Już śpieszę z uświadomieniem :-) :
  20. Obawiam się, że za te czujniki też Cię dobrze naciągnęli... ale niech się wypowie ktoś bardziej zorientowany w tym silniku. Ja tu widzę na portalu N46 za 2-3 tys z możliwością odpalenia i sprawdzenia, to za 8tys zrobisz przekładke....dwa razy. :roll: Napisz gdzie ci znafcy-naciągacze, najlepiej w dziale "NIE POLECAM"
  21. To rozejrzę się za zestawem ze zwrotnicą i twitterami chociaż coś kojarzę, że jest mały problem przeciągnąć kabel ze zwrotnicy w drzwiach do słupka, gdzie twitter siedzi. 200zł to aż tak mało? 40 zł za dystanse czyli wartość głośników to jakieś 160zł. Do tyłu w półkę założyłem kiedyś dwudrożne kenwoody za 250zł. Piszą, że już samo przykręcenie głośników do drzwi zamiast do boczka i wygłuszenie matą daje b.dobry efekt. Jakimś audiofilem nie jestem ale też nie chce cebulić na kupowate głośniczki tylko sęk w tym, że coraz bardziej chodzi mi po głowie e92 i nie wiadomo czy po zimie nie sprzedam e46.
  22. Cena z bardzo wielkiej d u p y! Nie słuchaj i nie jedź tam więcej.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.