Witam otóż niedawno zakupiłem radio 1 din dedykowane do e46, jest to radio praktycznie wszystkim znane http://i66.tinypic.com/14av8lz.jpg http://i63.tinypic.com/oidijo.jpg Na drugim zdj pod numerem 10 widać gniazdo niby do podłączenia anteny. Jak widać gniazdo jest przystosowane do wzmacniacza sygnału FM. http://i67.tinypic.com/34npflk.jpg Zakupiłem w takim razie przejściówkę http://i66.tinypic.com/2mo8mly.jpg http://i67.tinypic.com/2i1yzbb.jpg http://i68.tinypic.com/2zpilig.jpg No ale niestety po podłączaniu sygnał jest tak okrutnie słaby że odbiera mi ręczie ustawioną stacje regionalnego radia z miasta obok, no i oczywiście jak z tego miasta wyjechałem 15 km dalej to juz nie łapie nic :cry: Po podłączeniu anteny jedynie mocniej syczy a kabla od wzmacniacza nie mam gdzie wpiąć nawet http://i66.tinypic.com/21b3vac.jpg Nie mam pojęcia kompletnie co zrobić, irytuje mnie to bardzo bo jak to w radiu żeby radia nie można było posłuchać -_- Wcześniej miałem radio Alpine, też jakoś mega super nie odbierała ale dużo stacji znajdywało i jedynie lekko trzeszczało czasem na niektórych a wzmacniacz również nie był podpięty tylko sama antena. :help: :help: :help: