Treść opublikowana przez Kriss33
-
F10 550i xDrive 2012
ach ten kolor, jest piękna, jeszcze raz gratuluje :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
F10 550i xDrive 2012
w PS jest jedna 550 ix za 342 tys zł z marca 2012 i 2 szt 550i z 2012 roku za: 370 i 400 tys...
-
F10 550i xDrive 2012
graluluję :D , jeżdziłem 750i z tym silnikiem, byłem pod wielkim wrażeniem :) koniecznie opisz wrażenia, przyspieszenia itp
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
gratulacje Pemek, opisz koniecznie wrażenia :D
-
F10/F11 dodatki mniej lub bardziej potrzebne
Jak czasem przesiadam się do zwykłego auta, gdzie musze wyjmowac z kieszeni kluczyk, wciskać pilota, zeby otworzyć drzwi i potem jeszcze włożyć do stacycji, .a zeby jechać zmieniać biegi to ciezko jest... :D
-
BMW F10 528i
nie piszcie znowu o wszystkim, to jest wątek o F10 528i
-
BMW F10 528i
Powiem tak, życzę każdemu fanowi motoryzacji, pasjonacie BMW w szczególności, zakupu BMW F10 ! Silnik niech zostanie kwestią indywidualną, na forum jest wystarczająco dużo informacji o tym. Hej
-
BMW F10 528i
520d i tak najlepsze :cool2:
-
BMW F10 528i
Dzieki za opinie. Nie ide wiec na jazde testowa nawet, bo potem bede zalowal ze wzialem 2.0d :D Małe doprecyzowanie, w mieście jadąc z potomkiem aut (bez ścigania) nie przekraczam 2000 obr/ min.
-
BMW F10 528i
Chyba tez mam taką dużą benzynę... Na co dzień mam mniejsze obroty niż w 3.0 dieslu. Po mieście jadać ok 60-80 obr 1200-1500. Generalnie po mieście nie mam wiecej niż 3000 obr/ min. Przy jakimkolwiek depnięcu od razu przekraczam 100 km/h, więc tego nie robię. Na trasie nie ma potrzeby kręcić powyżej 4000 obr nawet przy wyprzedzaniu. W porównaniu do poprzedniego auta mam wrażenie ze mniej siły potrzebuje na rozpędzanie sie mimo, ze 3.0 ma 500 Nm...ale ten moment w praktyce sie na nic nie przekłada. 7000 obr miałem przez pierwszy tydzień kilka razy dla zabawy a nie dla potrzeby. Cisza jaką oferuje to auto w stosunku jednak do kle kle kle na wolnych obrotach i niskich predkościach bezcenna...
-
F10 520D MY2013
faktycznie to 328, tez mam takie, ale na zimę
-
F10 520D MY2013
też mam na lato V spoke 281 :D
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Można kupić F10 z PS o 35 % taniej, brokerzy ogłaszają się z rabatami 17 % , może po negocjacjach jest więcej. Argumenty, że nie kupisz auta w 100 % takiego jak chcesz mnie nie przekonują, ja kupiłem taki jak chciałem. Kupując nowe w tej cenie musiałbym zrezygnować z jakiegoś wyposażenia, a to dla mnie nie wchodziło w grę. Z wyposażeniem, które mnie interesowało musiałbym zapłacić bliżej 300 tyś niż 200 tyś, można, ale po co... Aż tak bardzo mnie to nie przekonuje jak niektórych, że musi być nowe.
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Auto, które kupiłem nie było jeszcze zarejestrowane i nie było możliwości jazdy próbnej po drogach publicznych. Nie wiem jak to robią dilerzy z autami z PS, rejestrują je na siebie po przywiezieniu z Niemiec, czy dopiero rejestruje nabywca ?
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
To nie mogło byc auto z PS tylko używane, poczytajcie najpierw co to jest PS...
-
Dolnośląskie
napisałem chyba, tak się kiedyś chwalili Ci z Krakowskiej, nie weryfikowałem tego
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
na stronie bmw są oferty http://www.bmw.pl/pl/pl/usedvehicles/overview.html
-
Dolnośląskie
I tak to chyba zlecają, wiem ze kiedyś robiła im to firma z Krakowskiej
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
15 % rabatu za nowe, a na PS można mieć jak widać prawie 40 %...
-
[F10/F11] Aktywny tempomat można przełączyć w tryb ręczny!
to fajne odkrycie
-
Tajemnica autostrady A2 w mapach Premium 2013
kiedy dokładnie wyszła ta wersja?
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Tak ja napisałeś można kupić takie auto za 220 tyś, które jako nowe kosztowało 320 tyś. Ja kupiłem w PS 3 tygodnie temu i zdecydowanie polecam, z prostej przyczyny - wyposażenie. Szczególnie z zakresu bezpieczeństwa, dla mnie to bardzo ważne, jak również wyposażenie uprzyjemniające jazdę. Piątka słabo wyposażona a bogato to 2 różne auta i różne przyjemności z jazdy :D
-
BMW F10/F11 vs inne
po to żeby mieć :D
-
BMW F10 528i
Dla mnie na pewno wyznacznikiem przy zakupie nie jest spalanie, ale lubię wiedzieć ile pali, żeby zobaczyć jak rozwija sie technologia. Wiele osób się zachwyca na forum 528i, ale jednak spalanie im nie pasuje, nie koniecznie chodzi o kasę na paliwo, ale o zasięg.
-
BMW F10 528i
Ja podaje fakty a Ty jakieś przypuszczenia...to ze w mieście auto pali wiecej to normalne, więc nie wiem czym Ty sie tak ekscytujesz. Jak spali nawet 2x wiecej to co? Przecież te wyniki spalania to zabawa, bo na pewno nie chodzi o oszcedności na aucie klasy premium, którego utrata wartości wiadomo jaka jest...