Treść opublikowana przez wojtekcichy
-
Dpf - usuwamy czy zostawiamy...?
idac tym tokiem myslenia diesle powinny byc zakazane, ogolnie silniki spalinowe, jesli cie niestac na elektryka to jezdzij rowerem, stac na samolot to stac na kary za emisje wytniesz dpf to cie nie stac na wymiane, zalozysz lpg to cie nie stac na benzyne chociaz jestes eko temat rzeka i to bardzo dluga
-
Dpf - usuwamy czy zostawiamy...?
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale vw po aferze wlasnie zanizal moc by silnik spelnial normy U mnie po wycieciu dpfa jest dymienie chocia nigdy go nie zaobserwowalem, ani jadacy za mna a jednak rory wygladaja jak w silniku benzynowym, sa okopcone od srodka Inne spostrzezenia Smierdzi na zwyklej ropie Slychac turbine z tlumika Turbina szybciej wstaje Nie rosnie poziom oleju w silniku
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
Nie wiem, kiedys na rus forum ktos napisal i u mnie to sie sprawdzilo, wszystko inne koduje sie normalnie a z internetem zawsze jakis problem
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
nie, jesli potrafie to pomagam, na innych forach to normalne
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
fajne wyposazenie, fajny kolor mozesz video z usb i internet, video z usb powinno dzialac bez zadnego kodowania, dziwne ze nie dziala ale to raczej kwestia adtywowania kodekow nbt co do internetu musisz wywalic z vo opcje 615 i 6aa, dodac te ktore wczesniej pisalem i powionno pojsc
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
na start zapisujesz se kopie vo auta do dzialania potrzebujesz 609 616 6ak 6as 6nr, 609 z nbt byc musi ale z reszta bywa roznie zmieniasz date produkcji na 11/13 jesli wywali blad sprobuj 07/13 mody nbt 3003 > DUN_PROFILE - aktiv 3003 > PAN_PROFILE - aktiv 3003 > ONLINE_BROWSER - beide_aktiv 3003 > ONLINE_SERVICES - nicht_aktiv 3003 > ONLINE_SERVICES_GLS - nicht_aktiv 3003 > ASSIST - nicht_aktiv 3003 > ONLINE_BROWSER_LIVE - aktiv 3003 > DATACOMM_CSIM - nicht_aktiv kodujesz dfl nbt dwukrotnie (to wazne) w ustawieniach bluta zaznaczasz transmisje danych w tel pozwalasz na przesylanie danych przez bluta jesli wszystko ok to dla spokoju wpisujesz ori vo i date produkcji, zapisujesz i wszystko zrobil bym filmik ale nie mam launchera i nie moge kodowac dfl
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
jesli masz nbt to mozna to zakodowac, jezeli cic to raczej nie ale niewiem, masz wogule navi? jesli tak to odczytaj nazwe mapy w info navi i bedzie oczywiste co tam masz lub daj vin
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
sam sobie zaprzeczasz i bez urazy ale wydaje mi sie ze sam nie wiesz co piszesz, do kodowania fdl potrzebujesz launcher do esysa, esysa x lub icoma, w przedlifcie trzeba dodac zazwyczaj fa by wogule byla opcja internet w menu a dopioero pozniej rzezbic esysem, tylko trzeba wiedziec co sie robi a przedlift nie jest problemem
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
kodowaniem nbt, w zaleznosci od wyposazenia czasem zmiana fa ale ogolnie kodowanie tyle ze teraz jest maly problem z kodowaniem FDL
-
BMW 530 F10 Radio,USB, Bluetotth oraz zestaw głośnomówiąc
nie idz w chinczykow, bedziesz zalowal, jeszcze ta cena
-
F11 ogladanie filmow z usb i dostęp do Internetu
masz nbt czy cic? sprawdz nazwe mapy
-
zmiana CIC na NBT
jaki masz rocznik? w zaleznosci od tego co masz cena moze sie roznic, do nbt bedzie potrzebny na 90% modul zgw, filtr can lub kody fsc ale pierwsza opcja jest tansza, mi wyszlo w granicach 4k zl w 2015 wiec teraz pewnie nieco taniej tylko jesli juz to bierz evo 5 lub 6
-
Kanał powietrza / żaluzje chłodnicy f10
wylko 2.0 ma te przeslony, lepiej wyjac niz przegrzac, zima bedzie wolniej sie nagrzewal
-
Skrzynia automatyczna - jak zmienić na tryb AUTO
nie da sie, musisz przelaczyc na d i znow na ds alternatywa to retrofit kierownicy z lopatkami
-
Kluczyk - bateria - uszkodzenie?
przechodzilem to u siebie, jedz do aso i po problemie, to ze kupujesz markowa baterie nie znaczy ze ona jest nowa, skad wiesz ze nie ma 4 lat? Robert czesto wsiadam z zona czyli 2 kluczyki i nigdy nic sie nie dzialo, ustawienia byly zawsze z tego ktorym bylo otwierane auto
-
F10 lift a przed lift, czym różnią?
tak, masz pelna racje ale opisalem zmiany wizualne na podstawie ktorych z zewnatrz mozna rozroznic lci z pre lci
-
Brak świateł powitalnych (ringi) F11 2011
przelacznik swiatel musi byc w pozycji auto
-
F10 lift a przed lift, czym różnią?
tylne lampy zewnetrzne w f10 zmienily sie nieco po lifcie, jak wyzej zauwazono kierunki pojawily sie w lusterkach a z blotnika zniknely, zmienil sie nieznacznie przedni zderzak w xenonie znikly ledy kierunkowskazow w przednich lampach a zamiast nich wsadzono zarowke, jest sporo detali najlepiej wstukaj se vin na realoem i sie dowiesz, lift bedzie mial literke n za modelem silnika
-
F11 520d komunikat : "Brak Ładowania akumulatora"
jest jeszcze modul ktory kontroluje ladowanie aku, wydaje mi sie ze od niego powinienes zaczac diagnostyke ale to tylko ista
-
Coś stuka w zawieszeniu
nowy lacznik stukal?
-
F11 520d komunikat : "Brak Ładowania akumulatora"
alternator sprawdzasz na zacisku b+ czyli najwiekszy kabel jaki jest do niego przykrecony, to jest wyjscie ladowania zapinajac iste dowiesz sie sporo wiecej niz biegajac z miernikiem, akumulator nic nie zmieni raczej, agm troche bedzie kosztowal a innego niz z aso moze byc trudno zaadoptowac
-
F11 2015 2.0d Automat. Dziwne dźwięki gdy ciepły.
jesli to lancuch i jest luzny a skoro chalasuje to jest, to przeskoczenie lub zerwanie podczas jazdy zakwalifikuje silnik do wymiany bo srednio oplaca sie go juz naprawiac chyba ze masz farta i na postoju strzeli i od razu zgasnie
-
F11 2015 2.0d Automat. Dziwne dźwięki gdy ciepły.
raczej lancuch ps. nie istnieje taka liczba, max to 999tys
-
Samodzielna wymiana płynu hamulcowego BMW F10 520D [DSC]
w wiekszosci aut odpowietrzanie sprzegla jest trudne, zbiorniczki sa tak zrobione ze musi byc pod korek zeby poplynelo do sprzegla ale f10 manuala jeszcze nie robilem
-
Wymiana foteli na comforty
zeby bylo jak fabryka to musisz jeszcze lusterka z wiazkami i kolumne kierownicy, kiedys podchodzilem ale za duzo tego i spore koszty wiec zamknolem temat przed zebraniem info o wiazce