Treść opublikowana przez wojtekcichy
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
jak ktos wczesniej napisal pompka startuje dopiero podczas zaplonu silnika po co wywalac siano na to delphi ktory jest sredni moim zdaniem skoro soft dedykowany do bmw mozna znalezc w necie a ista+ bangla na e-necie za 15 zl w ista+ tez nic niema o odpowietrzeniu ukladu podczas zmiany filtra, sugerowane jest natomiast wraz z wymiana pompy cr opcja odpowietrzania jest w vehicle mangament/ service functions/ digital diesel electronic/ bleeding fuel system
-
Dziwna praca układu hamulcowego tył
jesli chodzi o mnie to tylne klocki tyle przejechaly z ta przylgnia felgi dales mi do myslenia, tyle ze na innym komplecie jest to samo, czesto od znajomych slysze o problemie z tarczami z przodu, moim zdaniem za ciezkie auto na tak mala tarcze
-
Dziwna praca układu hamulcowego tył
sam wymieniam, na zegarze piasta miesci sie w normie, nowe tarcze tez
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
raczej w ista+ powinno cos byc do aktywacji pompki, popatrze i dam znac
-
Dziwna praca układu hamulcowego tył
130k na klockach? co wy pietami hamujecie? tyl mi sie skonczyl po okolo 40k km(lampka jeszcze nie blysla), przod nawet niewiem bo czesto zmieniam z powichrowanymi tarczami
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
na 200% powinno sie aktywowac odpowietrzenie ukladu po wymianie filtra, uklad paliwowy wysokiego cisnienia jest nieziemsko wrazliwy na powietrze wycinalem dpf w servisie boscha gdzie stala f10-tka po nieumiejetnym odpowietrzeniu, niby ciezko pali na zimnym kiedy ma wiatr w paliwie
-
Reflektory angielskie vs europejskie F10
w xenonie po lifcie jest opcja przelaczenia z poziomu idrive ale nie wiem jak to dziala, prawdopodobnie odciecie jest poziomo ale to tylko domysl
-
Kluczyk - bateria - uszkodzenie?
swego czasu mialem problemy spowodowane slabej jakosci bateria, byly duracelki, varta i std chinskie, dopiero z servisu (varta) byla ok cena w uk chyba 6f czyli okolice 30zl
-
Przegrzany N47 ??? Nikt nie potrafi pomóc
pisze z autopsji, padl mi silnik i wykrecajac czujnik temp plynu czesc zostala mi w glowicy, kupilem wiec zamiennik w intercarsie i banglalo ale nieco przeklamywal wiec zamowilem w aso i wsadzilem do auta, raz dla testu na cieplym silniku zapiolem ten z intercarsa i po odpaleniu wskazowka lezala chociaz silnik byl moze nie w pelni rozgrzany ale cieply na tyle ze na jakies 80 powinna dygnac stad moja opinia ze z olejem wiele wspolnego ten zegar niema poza znaczkiem
-
Przegrzany N47 ??? Nikt nie potrafi pomóc
kiedy na cieplym silniku zapinam czujnik temp wody nie wkrecony w glowice to wskazowka nie wstaje, stad ten domysl
-
Przegrzany N47 ??? Nikt nie potrafi pomóc
jasne, wypnij wtyczke czujnika temp wody z przodu glowicy nie sugeruj sie znaczkiem na zegarze
-
Przegrzany N47 ??? Nikt nie potrafi pomóc
w n47 zegarek z prawej wskazuje temp cieczy chlodzacej, moim zdaniem termostat lub czujnik temperatury do wymiany
-
Jaki nr części do N47 520D?
delikatnie zapocone ale to normalne, zawsze z odmy cos poleci z wiatrem dlatego leci w dolot a nie na glebe jak w klimie, nie jezdzij z dziorskiem bo turbine Ci strzeli szybko
-
No Signal
mam 2 nbt, jedna potrzebuje tylko flasha na stole a druga z uwalonym procesorem grafiki czy cos podobnego, w kazdym badz razie nie slyszalem by ktos uzdrawial z no signal ale mozesz byc tym pierwszym, jesli Ci odpowiada moge wyslac obie, zflashujesz i odeslesz mi moja a ta z no signal mozesz zatrzymac
-
No Signal
jasne, ale uwierz ze nie do podniesienia ani w aucie ani na stole, flashujesz na stole?
-
No Signal
jesli zaplacisz za przesylke to moge Ci wyslac taka, ista nie laczy sie ze sterownikiem
-
Jaki nr części do N47 520D?
mialem to w zeszlym roku, zmienilem na uzywke i znowu porwane narazie okleilem se to tasma ale planuje tam wsadzic jakas charmonijke z porzadnej gumy a nie "papieru" tylko niemoge znalezc 70mm
-
No Signal
o ile to nie kabel video to koniec nbt, navi z tego co wiem nie do naprawienia, w sensie nie oplaca sie ze wzgledu na koszt czesci
-
Stukanie w kole
to nagminny problem w 520, sa poprostu zbyt male
-
Stukanie w kole
a u mnie w crafterze sa nakladki blaszane by klocek byl w miare scislo 335 to nie 520
-
Stukanie w kole
moim zdaniem bylo by ewentualnie pojedyncze stukniecie, wielokrotnie przerabialem pokrzywione tarcze stad moj post wyzej
-
Stukanie w kole
ok ale to sa mikrodrgania sluszalne jako pisk, tyle ze ate nie piszcza
-
Stukanie w kole
jak ten klocek ma stukac?
-
Stukanie w kole
f10 2.0 ma taka wade ze wichruja sie tarcze z przodu, 3.0 jest juz z tego wyleczona
-
Stukanie w kole
raczej tarcza