Witam. Ostatnio zauważyłem ze gdy silnik się rozgrzeje słychać dziwny dźwięk, jak by metaliczny/łańcuszek. Ten dźwięk słychać tylko gdy się wysiądzie z samochodu na np. Parkingu z włączonym silnikiem. Dodam iż auto ma 80800tys przebiegu. Na zimnym silniku nie ma żadnych dziwnych dźwięków, tak samo w trackie jazdy. Proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.