Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
Wyciek płynu chłodniczego E46 318 CI. POMOCY!!!
Ile dolewasz ? przez wspomniany rok Jeżeli mechanik nie widzi wycieku to jak blok pęknięty ? Nagrzewnicę można dobrze sprawdzić czy osłona pod silnikiem jest sucha ,wiem pogoda jest jaka jest ale mechanik podejrzewam na powietrzu samochodów nie naprawia :D Zdarza się że na jałowym wycieku nie ma a na wysokich obrotach się pojawia . Mimo to ja tu widzę troszkę paniki :lol:
-
Malować cały element czy kawałek/rysy/puchnięcie
Do malowania i tak cały bok czy do listew i załamania błotnika czy nie przy malowaniu jednego elementu lakiernik musi się wciąć w sąsiadujące elementy ,czyli robisz np. drzwi kierowcy nie ważne całe czy nie wcinamy się w przedni błotnik i w drzwi pasażera ,do zrobienia jest nadkole z tyłu również musimy się wciąć w drzwi pasażera więc mamy cały bok ,teraż ty zadecyduj czy do listew czy całość :)
-
Kiedy był lift w E46?
Mam przed lifta 99 klamki normalne a w drugim też przed lift 2001 klamki do góry :D
-
Naprawa uszczelki podszybia zewnętrznego ?
Jeżeli oryginał za 170 to brac bez zastanowienia :wink:
- autoalarm
-
oberwany/hałsujący katalizator e46 318i M43
czyli ten płytszy emulator sie nada ? a kątowy bo mało miejsca i się nie zmieści ? tako będzie pasowało ? http://allegro.pl/g65-emulator-drugiej-sondy-lambda-m18x1-5-d2-i5034017068.html Dokładnie na drugiej musi być kontowy prosty nie podejdzie :D
-
[E46] Czujnik poziomu oleju M43B19
Nie :!: :D
-
Naprawa uszczelki podszybia zewnętrznego ?
Właśnie wczoraj zmieniałem całą osłonę w swojej 120 używana w stanie dobry + z kołkami i uszczelkami w otworach na wycieraczki ,uszczelki w otworach jeżeli są juz wiekowe ciężko wyjąć i przełożyć do nowej osłony :wink:
-
oberwany/hałsujący katalizator e46 318i M43
Jeżeli pierwsza sonda to link 1 jeżeli ta za katem to taka sama tylko kontowa :D
-
Łańcuchy na koła - tył czy przód? Jakie kupić?
Thule K-Summit :cool2:
-
ubytki oleju e83 2,0i
4 l. 15 tyś to dużo praktycznie masz ciągle świeży olej :D według mnie twój opis pasuje mi pod uszczelniacze
-
Zakup E46 pytanie o mocowania dyfra/sanek
No właśnie w 15 letnim aucie zawsze znajdziesz coś do wymiany nie raz już przerabiałem temat zaczynało się od 100 zł kończyło się na tysiącach nie wierzę że ktoś doprowadzi auto do stanu tak jak musi być i sprzeda za 14 tyś :)
-
ubytki oleju e83 2,0i
1 Wyciek 2 Uszczelniacze 3 Pierścienie Tak na prawdę to trzeba sprawdzić postawić diagnozę ,dobry serwis i coś się dowiesz bo tak to co zgadywać na odległość :wink:
-
Zakup E46 pytanie o mocowania dyfra/sanek
Zapomniałeś dodać jeszcze ze 3000 tyś na bieżący serwis nigdy nie kupisz używanego auta żeby od razu wsiąść i niczego nie dotykać jakie by to nie było :D
-
[E46] Centralny Zamek Fabryczny i problem
Kluczyka nie ruszaj jeżeli działa z klapą wszystko z nim ok tym bardziej że podczas próby otwierania zapala ci się lampka w środku czyli kluczyk robi co powinien tak jak koledzy piszą skup się bardziej na module :wink:
-
[E46] Problem z gazem LPG N42B20- "pierdnięcia"
Czy gaz ustawiany na postoju czy podczas jazdy? jeżeli na postoju to jest nie ustawiony tak jak powinien proponuję pana gazownika zaprosić do auta i zrobić dystans około 30-40 km :)
-
E36 328i Słabe ogrzewanie na wolnych obrotach , postoju
Obstawiał bym pompę .Czy układ jest dobrze odpowietrzony ?
-
ładowanie kontrolka akumulatora żarZenie
Napinacz to ten między kołem pompy wspomagania a kołem alternatora o wielkości drugiej po kole alternatora to tak najprościej jak mogę ci podpowiedzieć żeby zdjąć pasek musisz ją kluczem naciągnąć w lewo stojąc przodem do auta .Do odkręcenia alternatora również ją przeciągasz w lewo ponieważ musisz dostać się do śruby mocującej alternator :D
-
318i Niemożliwie niskie spalanie?
Jeżdząc na lpg nie patrz co pokazuje ekonomizer piszesz że przed regulacją paliła 11-12 trochę za wiele po regulacji jak dobrze ustawiłeś może palić przy jezdzie spokojnej 70-80 kmh nawet te 8l lpg nie masz co się stresować tylko się cieszyć że tak mało pali . Napompuj gazu do pełna bryknij ze 300 km i znowu do pełna obicz wtedy ile ci wyszło i tak parę razy porównuj spalanie ,to będzie najdokładniejsze :D
-
728 - Zapowietrzający się układ chłodzenia
kilka lat temu mechanik twierdził że się nie odpowietrza tego układu Mechanik do zmiany bez powodu nie montują odpowietrzników :)
-
728 - Zapowietrzający się układ chłodzenia
Można kupić pewnie coś do testu w sklepie a co do odpowietrzenia to po odkręceniu odpowietrznika powinien lecieć płyn jeżeli leci powietrze to jest zapowietrzony
-
728 - Zapowietrzający się układ chłodzenia
Szczelny jest układ ? nie ma żadnego wycieku ? sprawdz dobrze bez przyczyny nie może się zapowietrzać ,szczelna nagrzewnica? jeżeli tak to jeszcze test na co2
-
[E36 318i] Wyciek paliwa przy pełnym baku
To jeżeli wokół tych nakrętek jest sucho i nie ma śladu zacieków to narazie nic nie odkręcaj , sprawdz jeszcze raz ponieważ benzyna paruje z otwartymi maskownicami przeleć po zakrętach, nierównościach zrób tak żeby paliwo w zbiorniku trochę polatało ewentualnie zalej do pełna i obserwuj te nakrętki jeżeli będzie sucho to nie odkręcaj ich . Może jeszcze lecieć na łączniku baku z wlewem innych możliwości nie ma jeżeli zbiornik jest cały
-
[E36 318i] Wyciek paliwa przy pełnym baku
No jak nie ? masz tam takie nakrętki jak od beczki po ogórkach odkręć je i w środku jest gumowa uszczelka z małym kołnierzem . A czy jak odkręciłeś tą maskownice pod kanapą to zbiornik jest w miejscu tej nakrętki suchy czy nie ma tam śladu wyciekającego paliwa :?: pod kanapą masz dwa takie punkty do sprawdzenia :D
-
E39 530d Opole WBADL81070GX63899
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na PawelRybnikE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena faktycznie niska ale +em przebieg w okolicach normalnego a nie 170k :wink: