Treść opublikowana przez ketiw100
-
Slago ciagnie jak cieply
Sprawdż czujnik temperatury do kompa.Moze padł i cały czas przekazuje ,ze silnik jest zimny.A jak z obrotami?
-
Policja zatrzymała mnie za... BMW
Jeszcze raz powtarzam,policja nie zatrzymuje za BM,tylko za wykroczenia.Naprawdę sa lepsze samochody niż BM.
- świece
-
przepływomierz od e30
W przepływomierzu pada elektronika,a nie samo sitko przez które przepływa powietrze.Z tego co wiem elektronika jest niestety nienaprawialna. :wink:
-
moze ma ktos instrukcie
http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/model/e36/22 jest instrukcja do E36tu
-
wymiana świec
Nie widzę żadnego związku.Po co odłaczać akumulator.Robisz to przecież na zgaszonym silniku(przy pracującym spróbuj tam włozyć paluchy).Hej !!!Pozdro :)
-
PIERWSZE BMW
Jesteś młodym(bardzo młodym) i niedoswiadczonym kierowcą.Kup na początek cos z przednim napędem,nabierz wprawy,poprostu naucz sie jeżdzić.Życie jest przecież takie piękne.Pozdro !!! :8)
-
2 strumienice w układzie i wydech sportowy co dają
A po wyjęciu kata,to myślicie ,że przeglądy robią idioci,a tylko Wy jesteście mądrzy.Wystarczy włozyć analizator do rury i wszystko jasne.Nie miejcie innych za głupszych od siebie.Pozdro!!! :duh:
-
Blow off-dump valve w Bmw
hehe witam a wiesz ze bez zadnych problemów,i cala droge jechalem na gazie na szczescie nic sie takiego nie stało tzn wszystko dobrze a żeby było śmieszniej to teraz pracuje w BMW.... :mrgreen: A to Ci zazdroszczę.Mam nadzieję,że płacą za pracę.Trzymanko i powodzenia. :8)
-
świece
Ja też nie jestem zwolennkiem gazu,zwłaszcza w BM.Chociaż lepiej nie zaczynać tematu,bo zwolennicy mnie zjedzą.A ceny benzyny to są już na głowie postawione.A może założylibyśmy jakąś partię kierowców,która by nas reprezentowała?Przecież jest nas kierowców koło 10mln.(po tym łikendzie 2tys.mniej)Czy jakaś partia ma takie poparcie? CO WY NA TO?
-
co oznacza ta kontrolka??
A jakie inne dolegliwości oprócz swiecącej "check engine" ?Bo jeśli sie świeci,to musi być jakaś przyczyna.Pozdro !
-
Wymiana łożyska z tyłu bez demontażu wachacza
Zadzwoń i zapytaj.Dobry warsztat. www.bmka.pl Wojkowice ul.Sobieskiego 317 tel.(032)7695420 szef Tomasz Piórkowski
- świece
- świece
-
Blow off-dump valve w Bmw
A jak tam podróz do GB? Bez niespodzianek? Pozdro! :D
-
Olej - Czy taki może być??
Jak najbardziej może być(jeśli to nie jakaś podróba).Do naszych silników wystarczy 1/2 syntetyk 10W40. W tylnym moście podobno się nie wymienia,jesli to tylko uzupełnia.Musi to być jakiś syntetyk przekładniowy-jest ich sporo na rynku(może byc inny niż zalała fabryka,byle tej samej klasy) :wink:
-
zapach paliwa help
Sprawdz również filtr paliwa.Jeśli był dawno nie wymieniany,to mogła pęknąć obudowa i przy starcie,kiedy pompa daje duże ciśnienie może uronić parę kropel.A filtr jest własnie w tej okolicy.Pozdro
-
Wentylator klimy
Jest taka firma wysyłkowa w której kupowalem juz duzo czesci.Zapytaj u nich. www.stachowiak.pl Na gg2447800 mozesz zapytac o cene lub tel.061 6619775.Trzymanko :8) Hejjjjj !!!!
-
Montaż klimy
Gość miał napewno na myśli całą instalację do klimy za 500 zł. A jeśli Ty nabijasz za 450 zł,to chyba w butelkę.Dziwne,ze masz klientów za te pieniądze.Max.200zł i to z całym przeglądem.Hej !!!! :duh:
-
Mam nadzieje, że ktoś doradzi
To trzeba by było na żywo zobaczyć jednak mi się wydaję, że to odbicie jakieś... Ale z tego co mi radzicie z tym większym silniczkiem... hmm ale tak serio :wink: 1.6 naprawde nic nie jeździ?? przeciez to ma lekko ponad 100 KM więc jakoś się porusza chyba :wink: Na dachu to jakis cien.Ten silnik ma 102KM,anie 105.Jeśli masz sie zamiar scigac albo palic gumy,to zapomnij.Jeżdzi przyzwoicie,ale żadne tam rewelacje.Poprostu jak każdy silnik o tej mocy.Dla mnie do normalnej jazdy wystarcza,bo można sie zabić jadąc zarówno 80km/h jak i 160 km/h(no tutaj to chyba dokładniej).Jak zwykle wybór należy do Ciebie.Pozdro :8)
-
EGR w M43 1,6
Dzięki.Kamień z serca,bo to strasznie wredne ustrojstwo i często padające. :8)
-
Wymiana tuleji gumowych wahaczy?!
Troche przesadził.Na firme gumy i tuleje kupi mniej wiecej w cenach z allegro.Zbiezność i geometria przodu i tyłu to coś koło 150 zeta.Reszta robota i podatki.Dla fachowca,to powiedzmy koło 1,5 godziny(z geometrią).Trochę drogo.Gumy i tuleje ,na upartego mozna zrobić samemu,ale reszty bez przyrządów to ni chu,chu.I tu leż pies pogrzebany,o czym fachowiec napewno wie i stąd ta cena. :duh: Pozdro
-
EGR w M43 1,6
Czy w silniku M43 jest zawór EGR.Jesli tak,to gdzie go szukać?Sprawdzałem na forum i w zrób to sam,ale nigdzie nie ma jasnej odpowiedzi.Jeśli ktoś wie,to proszę o info.Pozdro :D
-
Stukanie
Jak już wymienisz gumy na wachaczu,to koniecznie ustaw zbieżność tylu.Tyl tez sie ustawia.Poxzdro
-
pare pytan...
Zeby mec kod do radia potrzebny jest koniecznie numer fabryczny.Rocznik nic tu nie pomoze.Na tej stronie mozesz zapytac,podajac numer http://radiocode.proboards6.com/index.cgi?board=Calcs Popros o kod podajac numer radia,ale bez numeru ni chu,chu. Numer jest na obudowie .Pozdro :roll2: