Treść opublikowana przez ketiw100
-
Jak zwiekszyc moc !?
Fakt,czytajac niektore ogloszenia ma sie wrazenie,ze po ich zastosowaniu moc pojdzie o 50% do gory,a spalanie 70%w dół.Straszne bzdury.Tak jak ktos juz tu pisał,po pewnym czasie każda moc jest za mała. :roll2:
-
tarcze hamulcowe
Też uwazam,że do 316 nie potrzeba aż takich hamulców. A co do tarcz to w 316 na przód są tarcze 12*286 a na tył 10*280.Kupiłem ostatnio tarcze i klocki SBS(Scandinavian Brake Systems)tańsze o 1/3 od ATE i są super.Pozdro[/img][/u][/code]
-
328 pojemnośc zbiornika paliwa i jej korekta
Instrukca podaje ,ze zbiornik ma 62 litry i nigdy nie udało mi sie zatankowac wiecej :wink:
-
Felgi i opony - normalne czy nienormalne?
nawet jesli jestes wierzacy,to nalozenie opon 17 na kółka 18 jest niemozliwe.No chyba ,ze jestes bardzo wierzacy.Pozdro :)
-
POMOCY!!!! PROBLEM Z BMW//pompa paliwa byla wymieniana!!!
Wymień filtr paliwa,bo moze być bardzo zasyfiony i poprostu pompa przy rozruchu nie podaje jego odpowiedniej ilosci.Pozdro :roll2: moze tez byc walniety czujnik polozenia walu. :
-
Drgania w Kierownicy
Tarcze SBS na przód 136zł za dwie,tył też w tej cenie.Klocki SBS na przód 95 zł,a na tył 78zeta.Tyle kosztuja do mojej BM.Pozdro :)
-
Problem po wymianie przepływomierza
Tu gdzies na forum,ze za swirowanie ekonomizera mogą być odpowiedzialne stare akumulatorki podtrzymujące i zasilające zegary.Pozdro. :D
-
tarcze hamulcowe
Nawet nie próbuj ich do przodu.Z tyłu sa mniejsze i nie pasują na przód. :roll2:
-
Doradzcie, podpowiedzcie, pomóżcie...
Z wlasnego doswiadczenia radze zabrac ze soba komplet paskow klinowych(nawet jesli te ktore masz zalozone sa w niezlym stanie).O sprawdzeniu akumulatora i zabraniu zapasowych zarowek nawet nie wspominam.No i wypada sprawdzic stan zapasu w bagazniku,bo czasem mozna miec przykra niespodzianke.Uzupelnic plyny i w droge.Wszystkiego i tak nie przewidzisz. Dziwi mnie ,ze jedziesz samochodem-samolotem bylbys w niecale 2 godziny i znacznie,znacznie taniej.No chyba ,ze nie mozesz sie rozstac ze swoim CUDEM.Powodzenia i szerokiej drogi :)
-
Problem z filtrem kabinowym Ogolnie filtry powietrza PRosze
Nie ,jest tylko jeden filtr kabinowy.W starszych wersjach były(bo były dwa)montowane na podszybiu od strony komory silnika.A moze poprostu masz coś mechanicznie zatkane na drodze dopływu powietrza z zewnątrz..Pozdro :) [/u][/url]
-
Cisnienie Oleju
Jakie znaczenie ma kolor na jaki świeci.Sprawdż najpierw pozom oleju,potem czujnik,pompę,a taki młody silnik to na końcu.Pozdro :)
-
Jakie felgi wybrać, może ktoś doradzi :)
Kurcze!Mnie te z ostatniego obrazka się podobają.Ale też jestem za oryginałami z uwagi na bezpieczeństwo.Pozdro :) Żeby mieć zawsze tylko takie problemy.
-
witam. proszę o pomoc przy zakupie sprężyn (compact)
Dokładnie tak.Biednego nie stać na taką oszczędność.Trzymanko :roll2:
-
przekaźnik pompy paliwa e30 gdzie kupić???
Zapytaj na gg2447800.To jest firma Stachowiak. www.stachowiak.pl Na gg podają ceny i czy wogóle maja daną część.Firma sprawdzona.Kupowałem u nich wiele części i to nie tylko do BMW.Pozdro :D http://www.stachowiak.pl/?akcja=pytanie link do zapytania
-
E36 316i V-Max
No chciałem sprawdzić,ale przy 170 wysuwają mi sie skrzydła,jak na filmie z fantomasem.Przecież nasze drogi to nie słone jezioro.A tym którzy próbowali to robić na A4(szczególnie Katowice-Kraków),to nie wierzę.Tam nie ma takiego odcinka,gdzie można tak gnać.Niech Was papcio Rydzyk ma w opiece.Życzę zdrowia i długich lat życia :lol:
-
316i Zimny odpala a goracy nie
Dokładnie tak.Ale oczywiście chodzi o czujnik temperatury silnika ten do kompa,anie ten na wskażnik temperatury.
-
doradzcie compact 316
Od 2000r Opel nawet w Corsie montował seryjnie tylne zagłówki(i to trzy).W mojej E36 są dwa,ale i tak bym JEJ nie zamienił na Corsę(chociaż spisywała się bardzo dobrze) :lol:
-
doradzcie compact 316
Jeśli samochód jest sprawny,zadbany,bezwypadkowy,to nie ma znaczenia ,czy to niemiec,czy francuzik.UWAŻAJ na handlarzy !!!Jest w 99% pewne,że majstrowali przy przebiegu.Jeśli dodatkowo cena jest atrakcyjna,to wiedz,że czy to Francja ,czy Niemcy-nikt nie daje za darmo.Czasem okazje,tak naprawdę nie są okazjami.Nie wyobrażam sobie również,żebyś go wziął bez porządnego przeglądu.Poprostu-niestety-musisz traktować każdego sprzedającego,jako potencjalnego oszusta. Jeśli dodatkowo kupisz od handlarza z umową wystawioną ,jakby była spisana bezpośrednio między Tobą,a sprzedającym francuzikiem,to nigdzie w papierach nie będzie polskiego pośrednika.W razie co,to możesz mu jedynie nadmuchać.Poprostu uważaj i nie daj się oszukać.Powodzenia :roll2:
-
problem z hamulcem ręcznym
Poprostu podnieś tył,zdejmij koła i zobacz co jest z klockami lub zaciskami,albo jednym i drugim.Zaciągnij hamulec i wtedy zobaczysz dlaczego łapie tylko na jedną stronę.Zobaczyć ,to więcej niż tysiąc słów.Pozdro :)
-
Pęknięty blok?
To zwykle lajdactwo ze strony sprzedajacego,ale jest w tym i troche twojej winy,ze nie sprawdziles przed zakupem.Niestety,chyba kazdy byl kiedys oszwabiony(ja niestey tez) i dlatego brzydze sie takimi oszustami.To,ze kupiles 3 tygodnie temu nie ma znaczenia.Najpierw musisz sprobowac dogadac sie ze sprzedajacym.Ale jak znam zycie i oszustow,to Cie wysmieje.Droga sadowa jest dosc dluga,ale warto sprobowac.Bardzo Ci wspolczuje.Jesli Cie to pocieszy,to kupilem kiedys nieswiadomie samochod po dachowaniu z cietym dachem i dospawanym nowym,a dowiedzialem sie o tym dopiero, kiedy go chcialem sprzedac i o malo ja nie wyszedlem na oszusta.Trzymaj sie :cry2:
-
swiszczy pod maska. Pompa, ale ktora?(free porn, click here)
Zgadzam sie ,to moze byc pompa wody.U mnie jakos tak swistalo,kiedy padla.Koszt 130zeta.Otworz maske na pracujacym silniku i posluchaj.Jak jestes muzykalny,to poznasz gdzie swista i czy to pompa,czy nie.Powodzenia :roll2:
-
doradzcie compact 316
witam oczywiście nie jestem zwolennikiem gazu, choć sam niestety mam w swoim aucie, to nie zgodzę się z opinią że nigdzie nie montowano fabrycznie gazu. na dodatek żeby nie być gołosłownym dodaję skan z gazety http://img412.imageshack.us/img412/1918/316ln8.th.gif Dzięki.Nie wiedziałem,ze był taki model z fabrycznym gazem.Nigdy się z nim nie spotkałem :cool2:
-
doradzcie compact 316
Wydaje mi sie, ze byly montowane na specjalne zyczenie klienta...jako dodatek, tak jak szpera...ja w swojej tez nie mam zaglowkow z tylu i nie narzekam :roll2: Nie wiem od którego rocznika,ale zagłowki zaczęły być montowane w standardzie.Poprostu wymogi bezpieczeństwa dla pasażerów,tak jak wcześniej pasy. :)
-
Pęknięty blok?
Gnaj sprawdzić,czy to rzeczywiście nie jest blok silnika.Jeśli tak,to sprzedający Cię oszukał.I tu nie pozostaje nic innego jak najpierw zwrócić się do sprzedającego o unieważnienie umowy i zwrot pieniędzy.Pewnie nie będzie chciał.Wtedy pozostaje już tylko dochodzenie na drodze sądowej.Mam nadzieję,że nie wpisałeś do umowy kwoty zakupu niższej niż zapłaciłeś.Jeśli tak,to masz kłopot.Nie daruj mu oszustwa.Powodzenia.Pozdrawiam. :cry:
-
doradzcie compact 316
Fakt,dałem się ponieść emocjom.Przepraszam.Nigdy więcej. :mad2: