Treść opublikowana przez ketiw100
-
Kupno BMW 318 do 3000 Eur
ten tez niezly,chociaz czerwony http://www.mobile.de/SIDe2m9IotpuY1Yqe71Rs35og-t-vaN%E3Dex%E9DlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublic%81z-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2007-08A1HgladbeckADA5A9D3500D318iD2450CCarG2007-08C503E45968B85F167000G1995-05J1176988596%81z-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2007-08A1HgladbeckADA5A9D3500D318iD2450CCarG2007-08C503E45968B85F167000G1995-05A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B88%81e-t-vAtCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_yrdsO~BSRA6JPrivatOnlyD1100A9D3500BGND1996CPKWA0HinPublicA2A0A0A0D1995A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=11&id=11111111254786497&
-
Kupno BMW 318 do 3000 Eur
Za te pieniądze nie masz szans na nic dobrego z tego rocznika.No,ale szukaj.Pozdro! :8) Ale sie jednak myliłem.Ten nie wyglada zle http://www.mobile.de/SIDDqH3tZymSFiV7VkWxN7Dpw-t-vaN%E3Dex%E9DlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublic%81n-t-vCaCiCoHsMiMkMoPESeTsZiaDkWkmrD~BCDA1A1LLudwigshafenADA5A9D3500D318iD2300CCarC503E67065A1B85F194000G1995-01J1176988596%81n-t-vCaCiCoHsMiMkMoPESeTsZiaDkWkmrD~BCDA1A1LLudwigshafenADA5A9D3500D318iD2300CCarC503E67065A1B85F194000G1995-01A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B81%81e-t-vAtCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_yrdsO~BSRA6JPrivatOnlyD1100A9D3500BGND1996CPKWA0HinPublicA2A0A0A0D1995A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=6&id=11111111254816346&
-
chcę kupić BMW - proszę o poradę
Cześć! Jest to kolejny przykład,kiedy sprowadzony samochód jest u nas tańszy niz u Niemców.W przebieg nie wierzę-niemożliwe.Po tablicach widzę,że był kupiony około połowy marca.Sprzedający miał ponad miesiąc,żeby go zrobić.Do TG masz niedaleko,więc co Ci szkodzi jechać i zobaczyć.Koniecznie zrób przegląd.Doradzam Ci Bosch Serwis "OMNIBUS" na ul.Towarowej 8 w TG tel.285 54 08.Zapłacisz i jak wszystko będzie o.k.,to już będziesz miał do rejestracji.Bardzo uczciwi fachowcy.To jest jak wyjezdżasz z TG w kier.na Poznań-w prawo z ul.Opolskiej .Nie daj się oszukać.Pozdrawiam :) Koszty utrzymania nie są niskie,ale używane japońce droższe.
-
problem z kasowaniem inspekcji
Nie potrzeba ani diody,ani przyrządu,tylko 15cm cienkiego przewodu.Dzisiaj kasowalem zwierajac 7 z 19.Tyle,ze na włączonym zaplonie.Zielone kwadraty ladnie sie zaswiecily,a potem za drugim razem wylanczyla sie inspekcja i zegarek.Koszt - ZERO PLN.I tyle!Hej !!! :cool2: [/code]
-
316 czy 318 ?
Przebieg coś za maly,no ale może prawdziwy.Bez emocji,wez ze sobą na oglądanie kogoś znajacego się na rzeczy.No i przegląd-koniecznie.Zresztą jak przy kupnie każdego samochodu.Ostrożnie-to TY kupujesz,a on sprzedaje.Powodzenia!!! :cool2:
-
Oil
Wlasnie dlatego.O olejach bylo juz tu na forum bardzo duzo. :search: Pozdro!!! :)
-
316 czy 318 ?
Gdyby miał klimę i dwa komplety kół,to tak.Zależy od stanu i przebiegu. :cool2:
-
zapalona inspekcja
No nie koniecznie w ASO,bo tam to są paskudni zdziercy. :).Fakt,od oleju jest oil service,ale podczas inspekcji warto zajrzeć i tam
-
Oil
Niekoniecznie musi to być Shell ,ale uwazam ze koniecznie minimum 1/2syntetyk 10W40.Pozdro !!
-
zapalona inspekcja
Czas na wymianę oleju i filtra,a nastepnie skasowanie inspekcji.Poszukaj na forum-jest o tym duzo napisane.Hej !!! :search:
-
316 czy 318 ?
Tak wszyscy tu piszą,że lepiej 1,8.Spalanie jest prawie! takie samo-i tak zależy od stylu jazdy.Ubezpieczenie OC przy max. zniżkach niewiele wyższe.Lepiej spójrz na rozmiar kół,bo np.ceny opon(nowych) 15",to około 250zl za sztukę,a 17",to zdżiebko więcej.Oczywiście rozmiar kół nie ma zadnego związku z poj.silnika-ale jak już będziesz wybierał,to i na to zwroc uwagę.Pozdro! :8) [/i][/u][/code]
-
Policja zatrzymała mnie za... BMW
Myślę tak samo.Powstał durny stereotyp posiadacza BM.Nie mam jednak zamiaru z tego powodu rezygnować z jazdy,bo sprawia mi przyjemność.Nigdy nie mialem żadnych kłopotów z powodu samochodu(mimo czarnego koloru).Ci co tak piszą,chyba trochę przesadzają lub są megalomanami.Zauważcie,że na drogach jest mnóstwo "trójek". Dementuje również,że pod tylną kanapą jest uchwyt na kij baseballowy.Zresztą Ci ,co to czytają wiedzą o tym. Sami wiecie ,że można spotkać wielu "buców" i nie tylko na drodze i nie tylko w BM.Pozdrawiam wszystkich !!! :cool2:
-
potrzebuje silnik 2.8 pomozcie!
Dobry fachowiec od BMW 42-580 Wojkowice ul.Sobieskiego 317 www.bmka.pl tel.(032)7695420.Naprawia super,więc moze i Tobie pomoze.Zadzwon-najlepiej rozmawiac z szefem p.Tomaszem Piórkowskim.Pozdro!Trzymanko! :) [/code]
-
Policja zatrzymała mnie za... BMW
Daj spokój.Chłopaki musza cos robic.Pozatym sa nowsze i drozsze modele BM od E36.Pozdro :roll2: [/i]
-
Drgania w Kierownicy
Nie ma za co.Jestem z niej zadowolony,dlatego moge z czystym sumieniem polecic. Mokrego Dyngusa !!! :dance:
-
HELP !!! swieci sie ABS i nieche odpalic
Nie ma sie czego wstydzić.Czasem tak się zdarza.Ale nie olewaj JEJ już wodą nawet w jutrzejszego Dyngusa.Trzymanko !!! :lol:
-
Doradzcie, podpowiedzcie, pomóżcie...
No ja też nie palę,ale miałem na myśli na handel.Zawsze to trochę do przodu z kasą. Mokrego Dyngusa! :D
-
przepływka,czujnik,sonda,krokowy,komputer
Dokladnie tak.Sonda caly czas daje sygnal do kompa,nawet na biegu jalowym.Przy padnietym czujniku polozenia walu,naogół silnika nie daje sie wogole uruchomic- choc czasem tak,ale gasnie.I tak sie dzieje nie tylko w BMW.Zasada dzialania jest taka sama bez wzgledu na marke(w samochodach z kompem).Cała ta skomplikowana elektronika pozwala na uzyskanie optymalnych parametrów pracy silnika.Czy pamietacie wolnossące silniki diesla(np. 3 litrówka z mercedesa "beczki")Nie do zajechania i prosta w obsłudze. :roll2:
-
Drgania w Kierownicy
Kurczę stary,gdzie kupiłeś takie tanie tarcze i klocki???Czy aby nie są buble :?: Jak możesz to daj namiar to też sobie takie zapodam,pod warunkiem,że są dobre jakościowo... Sklep internetowy www.stachowiak.pl lub gg2447800. Na gg podaje ceny i wyszukuje potrzebne czesci.Wysyla za pobraniem lub po przelewie.Sprawdzony,bo kupowalem tam czesci rowniez do moich poprzednich samochodow. A te tarcze i klocki SBS są spoko.Wszystko o.k.Zresztą zapytaj sam.Pozdro :8)
-
HELP !!! swieci sie ABS i nieche odpalic
Daj JEJ spokój.Niech wyschnie,bo narobisz sobie kłopotów i wydatków.Jak masz garaż,to zalóż rure na tył odkurzacza i podsusz.I nie rób tak więcejSzkoda samochodu :nienie:
-
ile trzeba dac za dobre coupe 325 w skorze z klima?
Spójrz tutaj http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=6514977&id=2s3n4x1dmn4&sc=&make=13&eurofrom=0&euroto=0&zip= Ja swojego szukałem blisko rok.Szerokim łukiem omijałem handlarzy.Tylko od osoby prywatnej(nie Turka).Telefon,powazna rozmowa i w droge.Kosztowal mnie wiecej niz polskie propozycje handlarzy,ale mam pewnosc czym jezdze.Powodzenia :P Nie jest to ,co prawda coupe,ale wyglada b.dobrze.Na ten bym sie chyba zdecydowal-oczywiscie po obejrzeniu. A ten jest zajebisty,zobacz http://www.mobile.de/SIDAdbGi3-xobZMDa8.GyVUKw-t-vaN%E3Dex%E9DlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublic%82G-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2008-05A3ITann%FF%AFRh%F6nADA5B13D3500N325tds%FF%A0touringD4450CCarG2008-05C561E36142C105F180000G1996-10J1175967501%82G-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2008-05A3ITann%FF%AFRh%F6nADA5B13D3500N325tds%FF%A0touringD4450CCarG2008-05C561E36142C105F180000G1996-10A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B14%82A-t-vAtCaMIMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_yaCdcrdsO~BSRA6JPrivatOnlyD1100F200000B13D3500BGNCPKWA0HinPublicA2A0E3c400A0NKlimatisierungA4D1994A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=2&id=11111111251852282& chociaz nie tani.Milych poszukiwan
-
328 pojemnośc zbiornika paliwa i jej korekta
Myślę,że OBC pokazuje prawdę,bo zawsze musi być jakaś tolerancja.Te 0,8l,to raptem 1,29 % całego zbiornika.Poprostu włącz olewator na te 0,8l-to żaden problem.Chyba,że jesteś perfekcjonistą.Byle benzyna nie drożała w takim tempie.Pozdro :D
-
328 pojemnośc zbiornika paliwa i jej korekta
No na pewno ilość wlanego paliwa nie ma wpływu na wskazania.Pozatym wiadomo,że jak nalejesz aż po sam korek,to musi być więcej niż 62l,bo na bank producent tak nie mierzy całkowitej pojemnosci zbiornika-choćby ze względu na bezpieczeństwo(latem przy wysokich temp.musi mieć jeszcze miejsce na rozszerzenie). :) [/code]
-
Pęknięty blok?
Jeśli możesz,to powiedz ile Cię to wszystko kosztowało?(bez straconego czasu i nerwów)Trzymanko!
-
Doradzcie, podpowiedzcie, pomóżcie...
Kurcze,a nie zapomnij ze sobą zabrać kasy i dużej ilości optymizmu.Powodzenia :) No i ze 20 wagonów marlborasów.