Skocz do zawartości

ketiw100

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ketiw100

  1. ketiw100 odpowiedział(a) na dami_bmw temat w E36
    Sprawdż czujnik temperatury do kompa.Moze padł i cały czas przekazuje ,ze silnik jest zimny.A jak z obrotami?
  2. Jeszcze raz powtarzam,policja nie zatrzymuje za BM,tylko za wykroczenia.Naprawdę sa lepsze samochody niż BM.
  3. ketiw100 odpowiedział(a) na darek-k16 temat w E36
    Za :wink: kładam zwykłe dwuelektrodowe NGK.Z tm platynowaniem to bajer.Ale jak Ci nie szkoda kasy to kup.Przynajmniej jeśli nie pracę silnika ,to poprawisz sobie samopoczucie ,że założyłeś takie dobre.
  4. ketiw100 odpowiedział(a) na kowal7 temat w E30
    W przepływomierzu pada elektronika,a nie samo sitko przez które przepływa powietrze.Z tego co wiem elektronika jest niestety nienaprawialna. :wink:
  5. ketiw100 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/model/e36/22 jest instrukcja do E36tu
  6. ketiw100 odpowiedział(a) na wujas temat w E36
    Nie widzę żadnego związku.Po co odłaczać akumulator.Robisz to przecież na zgaszonym silniku(przy pracującym spróbuj tam włozyć paluchy).Hej !!!Pozdro :)
  7. Jesteś młodym(bardzo młodym) i niedoswiadczonym kierowcą.Kup na początek cos z przednim napędem,nabierz wprawy,poprostu naucz sie jeżdzić.Życie jest przecież takie piękne.Pozdro !!! :8)
  8. A po wyjęciu kata,to myślicie ,że przeglądy robią idioci,a tylko Wy jesteście mądrzy.Wystarczy włozyć analizator do rury i wszystko jasne.Nie miejcie innych za głupszych od siebie.Pozdro!!! :duh:
  9. ketiw100 odpowiedział(a) na Panicz temat w E36
    hehe witam a wiesz ze bez zadnych problemów,i cala droge jechalem na gazie na szczescie nic sie takiego nie stało tzn wszystko dobrze a żeby było śmieszniej to teraz pracuje w BMW.... :mrgreen: A to Ci zazdroszczę.Mam nadzieję,że płacą za pracę.Trzymanko i powodzenia. :8)
  10. ketiw100 odpowiedział(a) na darek-k16 temat w E36
    Ja też nie jestem zwolennkiem gazu,zwłaszcza w BM.Chociaż lepiej nie zaczynać tematu,bo zwolennicy mnie zjedzą.A ceny benzyny to są już na głowie postawione.A może założylibyśmy jakąś partię kierowców,która by nas reprezentowała?Przecież jest nas kierowców koło 10mln.(po tym łikendzie 2tys.mniej)Czy jakaś partia ma takie poparcie? CO WY NA TO?
  11. A jakie inne dolegliwości oprócz swiecącej "check engine" ?Bo jeśli sie świeci,to musi być jakaś przyczyna.Pozdro !
  12. Zadzwoń i zapytaj.Dobry warsztat. www.bmka.pl Wojkowice ul.Sobieskiego 317 tel.(032)7695420 szef Tomasz Piórkowski
  13. ketiw100 odpowiedział(a) na darek-k16 temat w E36
    Tak to te same.Są w sam raz.W sklepie po 15 zeta-kupowałem przed łikendem.Hej !!!
  14. ketiw100 odpowiedział(a) na darek-k16 temat w E36
    Tak NGK są super.Chyba BKR6EK. :roll2:
  15. ketiw100 odpowiedział(a) na Panicz temat w E36
    A jak tam podróz do GB? Bez niespodzianek? Pozdro! :D
  16. ketiw100 odpowiedział(a) na gofer88 temat w E36
    Jak najbardziej może być(jeśli to nie jakaś podróba).Do naszych silników wystarczy 1/2 syntetyk 10W40. W tylnym moście podobno się nie wymienia,jesli to tylko uzupełnia.Musi to być jakiś syntetyk przekładniowy-jest ich sporo na rynku(może byc inny niż zalała fabryka,byle tej samej klasy) :wink:
  17. ketiw100 odpowiedział(a) na roosvelt temat w E36
    Sprawdz również filtr paliwa.Jeśli był dawno nie wymieniany,to mogła pęknąć obudowa i przy starcie,kiedy pompa daje duże ciśnienie może uronić parę kropel.A filtr jest własnie w tej okolicy.Pozdro
  18. ketiw100 odpowiedział(a) na syjam23 temat w E36
    Jest taka firma wysyłkowa w której kupowalem juz duzo czesci.Zapytaj u nich. www.stachowiak.pl Na gg2447800 mozesz zapytac o cene lub tel.061 6619775.Trzymanko :8) Hejjjjj !!!!
  19. ketiw100 odpowiedział(a) na bartek1351 temat w E36
    Gość miał napewno na myśli całą instalację do klimy za 500 zł. A jeśli Ty nabijasz za 450 zł,to chyba w butelkę.Dziwne,ze masz klientów za te pieniądze.Max.200zł i to z całym przeglądem.Hej !!!! :duh:
  20. To trzeba by było na żywo zobaczyć jednak mi się wydaję, że to odbicie jakieś... Ale z tego co mi radzicie z tym większym silniczkiem... hmm ale tak serio :wink: 1.6 naprawde nic nie jeździ?? przeciez to ma lekko ponad 100 KM więc jakoś się porusza chyba :wink: Na dachu to jakis cien.Ten silnik ma 102KM,anie 105.Jeśli masz sie zamiar scigac albo palic gumy,to zapomnij.Jeżdzi przyzwoicie,ale żadne tam rewelacje.Poprostu jak każdy silnik o tej mocy.Dla mnie do normalnej jazdy wystarcza,bo można sie zabić jadąc zarówno 80km/h jak i 160 km/h(no tutaj to chyba dokładniej).Jak zwykle wybór należy do Ciebie.Pozdro :8)
  21. ketiw100 odpowiedział(a) na ketiw100 temat w E36
    Dzięki.Kamień z serca,bo to strasznie wredne ustrojstwo i często padające. :8)
  22. Troche przesadził.Na firme gumy i tuleje kupi mniej wiecej w cenach z allegro.Zbiezność i geometria przodu i tyłu to coś koło 150 zeta.Reszta robota i podatki.Dla fachowca,to powiedzmy koło 1,5 godziny(z geometrią).Trochę drogo.Gumy i tuleje ,na upartego mozna zrobić samemu,ale reszty bez przyrządów to ni chu,chu.I tu leż pies pogrzebany,o czym fachowiec napewno wie i stąd ta cena. :duh: Pozdro
  23. ketiw100 opublikował(a) temat w E36
    Czy w silniku M43 jest zawór EGR.Jesli tak,to gdzie go szukać?Sprawdzałem na forum i w zrób to sam,ale nigdzie nie ma jasnej odpowiedzi.Jeśli ktoś wie,to proszę o info.Pozdro :D
  24. ketiw100 odpowiedział(a) na krystianos2 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Jak już wymienisz gumy na wachaczu,to koniecznie ustaw zbieżność tylu.Tyl tez sie ustawia.Poxzdro
  25. ketiw100 odpowiedział(a) na dean2 temat w E36
    Zeby mec kod do radia potrzebny jest koniecznie numer fabryczny.Rocznik nic tu nie pomoze.Na tej stronie mozesz zapytac,podajac numer http://radiocode.proboards6.com/index.cgi?board=Calcs Popros o kod podajac numer radia,ale bez numeru ni chu,chu. Numer jest na obudowie .Pozdro :roll2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.