Treść opublikowana przez fiona
-
Wypadek... a wlasciwie kolizja...
Polecam autorowi : http://pl.youtube.com/watch?v=-6o1QmGQs5Y
-
Wymiana oleju po 6 tys. km???
A kolega j0hnny2007 to juz sam olej wymienił ??
-
drgania tylnej osi ?
Ale jak masz sprawdzone kola, to po kolei wszystkie mocowania , poduszki itp - skrzynia, wał, dyfer, półosie. W koncu znajdziesz.
-
drgania tylnej osi ?
Możesz miec walnieta półoś. Spotkalem sie z tym w 3 kumpla - byla wręcz ugieta - telepalo od 50 km/h.
-
Tylne tuleje pod belką ?
Temat byl szczegolowo walcowany jakies 3 tyg. temu. :search: Faktycznie nie potrzeba demontowac polowy spodu.
- przerywa silnik
-
Problem z zawieszeniem
Kupiles bite auto , masz poprzestawiana geometria, krzywo stoi co trzecia i opon nie drze - mnie kosztowalo ok 1 kpln zeby wyprostowac, a nic nie darlo, chodzilo o to ze dobijal mnie wyglad.
-
przerywa silnik
Moze byc wszystko. Sonda lub przeplywka moim zdaniem.
-
wałek pośredni? jakie ma zadanie?
Jasne pytanie - jasna odpowiedź : walek pośredni poprostu pośredniczy.
-
Przeniesienie napędu - Problem
A powinieneś DOT 4. A czy wymiana nie polegała przypadkiem jedynie na osuszeniu zbiorniczka i ponownym napelnieniu ? Jezeli tak , to nadal masz plyn do wymiany.
-
520i 1990r
:search: to najpierw. a potem lambda kaput
-
Jak sie sprawuje 2.0 24v na gazie
ja kupilem z II gen. blos ponoc jutro. a aktualne /bez blosa/ to ok 14 l w cyl\klu mieszanym - tylko tak jezdze - 30 km do roboty w tym 10 przez miasto w szczycie
-
Problem z obrotami
reduktor do wymiany. przadny 500pln
-
pierścienie centrujace do bmw
:mad2:
-
wymiana łożyska tylnego
Pytanie - czy dam rade wymienic tylne łożysko bez demontazu wahadła ? Próbował ktoś ?
-
udezenie z tylu auta przy zmianie biegow
Tuleje lemforder - 140 pln/kmpl. Wymiana samodzielna - dwa sprytne lewarki, palnik / wystarczy malutki / , 2 czteropaki , ludek do pomocy. Bez zdejmowania mostu ok. 4 godziny - z konsumpcją. Kanał oczywiscie niezbedny. Wyciskanie i wprasowywanie załatwia masa samochodu. Nie wciskac nowych na zwykly smar - zeżre gume, ja kupilem jakis shit na wazelinie. Uwaga na paznokcie.
-
Coś mnie podkusiło i teraz mam za swoje - złe paliwo TDS
Do filtrownia paliwa z "oszczednosci" uzywaj półmasek przeciwpyłowych - sprawdzone :cool2:
-
520i 24v - szybko się zagrzewa
Mialem podobne efekty. Faktycznie termostat sie zacinał ale od uzywania badziewnego płynu ktory byl zalany przez poprzedniego własciciela. Po wymianie na "shell glico" czy jakos tam - spoko.
-
Coś dziwnego z silnikiem!!
to widac na pokrywie zaworów, albo tu www.bmwfans.info, a kolega sobie sprawdzi jeszcze szczelnosc dolotu, bo takie "hop byk na krowe - już cielak" to troche dziwne, ale z vanosem tak czasem bywa.
-
Problem z paliwem w baku
:nienie: tak sie nie robi - pompe masz do wymiany. Kontrolka od rezerwy ci nie dziala czy co ??
-
nie chce zapalic e34 2.5 tds
pogratulowac pompiarza :duh:
-
oilstand motor
ja akurat semisyntetic i nie dolewam, tak wiec ta ankieta nie dla mnie
- Coś dziwnego z silnikiem!!
-
Problem ze sprzegłem...
a robisz cos sam ili niet ?
-
Dalej brak mocy
koledze pada sonda lamda umiejscowiona na wydechu