Treść opublikowana przez mnichu
-
BMW E61 gaśnie zaraz po odpaleniu POMOCY!!!
Musimy mieć jakis trop.... bo możliwych przyczyn jest zaaaa duzo. Osobiście obstawiam ze padł jakiś wtryskiwacz.
-
BMW E61 gaśnie zaraz po odpaleniu POMOCY!!!
odczytaj błędy kompem.
-
Czy felga stalowa z E84 pasuje do E60?
Nie wiem jak w E61 ale w E60 pełny wymiar koła nie wchodzi do bagaznika.
-
BMW e60, problem z odpalaniem
Jeśli masz farta to klema minusowa.... albo alternator.... albo sterownik swiec. Jak masz pecha to sterownik DDE.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Hahaha :D U mnie bagażnik wietrzył się raz całą noc :D A wiem bo wróciłem do domu około 20 wieczorem i kluczyków juz nie dotykałem a rano o 7 kiedy szedlem do pracy to aż zawału dostałem :D Nic nie zginęło :D
-
Re: ciekaw funkcje e60
Nie da się :P Przy wychodzeniu odepchnij manetkę kierunków tak jakbyś chciał długie włączyć :P
-
Re: ciekaw funkcje e60
Bo to trzeba depnąć po heblu :wink:
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
W zasadzie żaden. Rok temu albo nawet dalej robiłem tył LCI z LM1 ale nie pamiętam co zmieniałem :| Spróbuj: KALTUEBERWACHUNG_BLK_H_L nicht_aktiv KALTUEBERWACHUNG_BLK_H_R nicht_aktiv WARMUEBERWACHUNG_BLK_H_L nicht_aktiv WARMUEBERWACHUNG_BLK_H_R nicht_aktiv FEHLERMELDUNG_CC_BLK_H_L nicht_aktiv FEHLERMELDUNG_CC_BLK_H_R nicht_aktiv PWM_ANST_RL_BL_2_AL wert_02 PWM_ANST_RL_BL_2_FL wert_02 RL_BL_2_PO_RL_FKT aktiv Ewentualnie to jeszcze : PWM_ANSTEUERUNG_RL_BL_2 wert_01
-
Dziwne stuki M57n2 235ps
Stukanie to prawdopodobnie koło pasowe. Bujanie przy gaszeniu to klapa gasząca uszkodzona. A ten wąż co podskakuje może tak pracować. Tym się nie przejmuj.
-
Potrzebny dekoder wyposazenia bmw
Przy AHL wystarczy jak jedna lampa bedzie uszkodzona (moduł... albo po prostu przerwany kabel) to cały system klęka.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
No mój nie pójdzie bo ja mam LM2 a Ty LM1 :D W dodatku masz lampy LCI do niego podpięte. Szkoda że nie zrobiłeś sobie kopii zapasowej przed kodowaniem bo teraz nie łatwo będzie znaleźć odpowiednią sekwencję.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
A czemu nie zakodujesz pustym ? W ogole żeby lepiej poznać problem napisz jaki masz samochód... co było w aucie a co dołożyłeś. No i to co zrobiłeś do tej pory z kodowania.
-
Nie działa wysuwane podparcie podudzia e60
Tarcze zostaw sobie na lato :D Teraz webasto załóż :mrgreen:
-
Nie działa wysuwane podparcie podudzia e60
Lepiej metalowe ;) Ja juz w obu fotelach musiałem to wymienić. BMW sie popisało....
-
Auto gaśnie po odpaleniu w mrozie...
No to lipa.... Jeśli uwalony jest czujnik temp cieczy to właśnie silnik tak się zachowuje. Np gdy faktyczna temp silnika wynosi 0*C a czujnik podaje że ma np 30*C to ECU dobiera inne dawki i może gasnąć tak jak u Ciebie. Świece sprawne ? Sterownik ? Zero błędów ?
-
Auto gaśnie po odpaleniu w mrozie...
Może być w ukrytym.
-
Auto gaśnie po odpaleniu w mrozie...
Sprawdź temperaturę cieczy jaka zostaje podawana do ECU. Podłącz kompa rano i zobacz jaka jest temp silnika przed odpaleniem.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
Revtor's profil ? Użyj expertmode albo expertenmodus w zależności od posiadanego.
-
e60 530d inne kody IMA w DDE a inne na wtryskach
Możesz zakodować ale zauważ jak auto pracuje (sprawdź korekcje wtryskiwaczy teraz i po wpisaniu fizycznych IMA) bo może się okazać że wtryskom zostały nadane nowe kody IMA i w tym momencie wpisane są prawidłowe. Mogą ale nie muszą. Kody IMA to "podpowiedź" dla sterownika DDE przy jakich ustawieniach wtryskiwacze działają najlepiej. Nie/Nie wypłynie.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
Ja też mam przód skrętny. Wszystko LCI... tył i przód. Jakie masz błędy ?
-
Dziwne odgłosy wycia w samochodzie // 530xd E61
Przecież wystaczy auto dać na podnośnik i rozpędzić go do 60km/h. Wejść pod auto i zlokalizowac wycie. Wyciągnijcie tylko bezpiecznik od ABS ewentualnie jeszcze od xdrivia żeby wykluczyć przedni napęd. Abs wyciagnijcie bo auto będzie hamować poszczególnymi kołami w celu wyrównania prędkości i bedzie szarpać całym układem napędowym.
-
E60 530d - Czarna
Kwestia kodowania. Zależy jak kto ma zakodowane. Tył nie musi świecić w ogóle wraz z przednimi światłami dziennymi. Mam zakodowane identycznie. Wygląda to po prostu lepiej. Nie ma znaczenia o ile masz moduł LM2.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
Gdybyś przeczytał 4 strony tego tematu to byś już miał :duh: I to na dodatek ode mnie.
-
E60 03'. Montaz lamp tył LCI + LM2
Zakoduj pustym po uprzednim dopisaniu FA. Ja mogę Ci swój wkleić ale ja mam duuuużo pozmieniane według swoich potrzeb.
-
Prowadzenie xDrive - gorsze?
480konne 535d wyprzedza mnie dopiero przy 120-130 km/h :norty: Pozdrawiam posiadaczy RWD :D