Treść opublikowana przez Apacer
-
Halogen przeciwmgielny przód - wymiana żarówki
Tak, w przedlifcie są przykręcone dwoma torxami, od strony nadkola trzeba to zrobić :wink:
-
Halogen przeciwmgielny przód - wymiana żarówki
Od strony nadkola najlepiej,
-
Komunikat GRZANIE SWIEC
świece żarowe pomagają ogrzać powietrze w cylindrze, w mroźne dni ułatwia to rozruch silnika, ale świece też działają w ciepłe dni, poprawiając efektywność spalania mieszanki, auto nie kopci dzięki temu oraz silnik nie rzuca. Większość ludzi myśli, że świece żarowe w nowoczesnych autach są tylko do mroźnych dni, co jest błędem ;).
-
Wada fabryczna montazu tylnego zderzaka
Ale paliwo nie ma prawa rozpuścić tego kleju, nawet jeśli tam jest, może bardziej chodzi o konstrukcję trzymającą zderzak.
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
Do CCC, moduł video służył jako emulator oraz do podłączenia dźwięku mono. Dekoder był przerobiony - usunięty oryginalny zasilacz (5V są zasilane te dekoderki dvbt z marketów), zrobiony zasilacz stabilizowany 12-5V na 7805.
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
w moim podłączałem domowy tuner dvbt,
-
Dołozenie Webasto e61 rok 2005 Diesel
http://rysiny.ovh.org/_upwm_ne555.htm
-
[E60] Wyciszenie silnika z F10 do E60
Obklej matami maskę oraz komore silnika
-
Ad blue
haha ale pomysły, dolewać wodę, to ten kierowniczek niezły agent. Wtrysk czystej wody w katalizator :lol:
-
Nie odpala??!!!
Ale to dopiero na kompie sprawdzisz ciśnienie jakie daje pompa w baku. Filtr zapchany, mały przepływ diesla, pompa wysokiego ciśnienia ssie paliwo mocniej, po chwili jej brakuje i auto gaśnie.
-
Nie odpala??!!!
Kompem sprawdź błędy, może filtr paliwa zasyfiony i parafina się zebrała?
-
E60 podgrzewane spryskiwaczy
W e60 podczas akcji serwisowej wyłączali podgrzewanie spryskiwaczy, powodowały one zapłony aut. Większość modeli e60 które sprawdzałem mają to wyłączone, i błąd w kompie.
-
E60 530D - sposób na MOC - opis
W perunie jeszcze dodatkowo czasem rozwiercają muszlę, szlifują, kalibrują sterowanie geometrii by nie przeładowało za dużo na starcie, itp itd. więc samemu części z mocniejszej GT nie założysz. Koszt coś koło 1,5k przeróbka, pisz do nich. Można założyć turbo po przeróbce przed modyfikacjami, będzie po prostu więcej dmuchać.
-
Dołozenie Webasto e61 rok 2005 Diesel
Sprawdzałem sterowaniem wentylator chłodnicy, w tym przypadku nie wywalało błędów,
-
Dołozenie Webasto e61 rok 2005 Diesel
Sądzę, że jeśli w FA będzie wbity piec webasto, wtedy auto może zatwierdzać załączanie wentylatora i nie wywalać błędów w kompie, które i tak nie pojawią się na desce :wink: . Układ pobudzi auto jedynie w fazie działania, później wygaśnie. Zresztą, jeśli ktoś robi sobie tak na "lewo" piecyk to byle błędy nie będą przeszkadzać.
-
Dołozenie Webasto e61 rok 2005 Diesel
Sterowanie PWM czyli poprzez częstotliwość też można ogarnąć w prosty sposób przez zastosowanie ne555, wtedy sobie ustawiasz daną wartość potencjometrem, wpinasz się w żyłe sygnałową pwm, i wsio. Układ za kilka zł :) jak coś pisz.
-
Dołozenie Webasto e61 rok 2005 Diesel
Wentylatory idą przez przekaźniki, więc podać im + 12 poprzez diodę i po sprawie :). Ale fakt, lepszy jest cyfrowy po canie, wtedy można ustawiać godziny w CCC/CIC, i sterować pilotem bmw z dodatkową opcją, lub dodatkowym, a do tego gsm czy coś.
-
[E60] 530d Usunięcie klapek z kolektora ssącego-foto relacja
Będzie ciekło olejem, jeśli zaślepiałeś nitami, śrubkami czy coś bez silikonu. Miałem tak, i zmieniłem na zaślepki z uszczelkami.
-
Nowe klosze do lamp bmw e60/e61
podgrzewać opalarką i zrywać klej, w e60 stosowali inny i sposób na piekarnik nie działa zbytnio, jest zbyt twardy. Skąd masz te szkła do lamp?
-
335i na Potwora 500 koni :)
Nie ma problemów, sam s8 pokonywałem z prędkością 260 póki się nie zagotował :D
-
Nowe klosze do lamp bmw e60/e61
Jestem zainteresowany lewym kloszem
-
Światła postojowe ringi LED nie działają z prawej strony
skoro kupił markery to chyba wiadomo, że padły :], a dwa, bo zasilane światłowodami z jednego źródła światła :]
-
e60 530d M-pakiet zamienniki czy warto
ten body kit m5 pasuje do oryginalnych zwykłych błotników przednich?
-
Zablokowany kluczyk w stacyjce.
Próbowałeś kręcić kierownicą prawo lewo? Czasami się zdarzało, że grot się przycinał w stacyjce,
-
Bmw e60 520d naciąg paska klimatyzacji(wersja bez napinacza)
łom i odciągaj ;p