Treść opublikowana przez Apacer
-
Re: ciekaw funkcje e60
a przekodowałeś później mask radio?
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
wyslij go do mnie to zrobie i bedzie jak nowy :)
-
przerywa ładowanie usb Iphone
Nie masz racji: jeszcze niedawno oryginalne ładowarki do iPhona miały znamionowo 5V 0,5A (chyba jeszcze w 3GS). Dopiero od jakiegoś czasu mają znamionowo 1A. Ładowarka do iPada ma 2A. PS - nigdy nie ładowałeś iPhona poprzez USB z komputera? PPS - oczywiście mówimy o ładowaniu z podłokietnika a nie ze schowka w F10 PPPS- podpowiadam rozwiązanie: weź spinacz biurowy i wyczyść sobie złącze Lightning w telefonie, niestety jak nosisz go w kieszeni jeansów to paprochy z kiszeni częstą lądują w slocie na ładowarkę, a potem są systematyczne ubijane poprzez wpychanie kabelka... kiedyś poszedłem na gwarancji do iSpota z telefonem bo tak się działo przy normalnym ładowaniu (tak jakby kabel nie stykał dobrze) gość na miejscu pokazał jak się to robi :) Specyfikacja usb przewiduje maksymalny prąd pobierany do 500mA, ładowarki i inne mają wydajność prądową po 1-2A. To że przez PC ładuje dłużej właśnie jest związane, że producent stosuje się wedle specyfikacji, to samo zapewne robią producenci aut. Ładowarki 1-2A np z ipada ładują szybciej urządzenia bo tu nie są wymagane tego typu przepisy ;p
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Wiele zasilaczy bez obciążenia pokazuje większe napięcie, podłącz jakieś urządzenie na 5V i sprawdź wtedy miernikiem ile jest dokładnie :wink:
-
przerywa ładowanie usb Iphone
usb ma max 500mA, a iphone laduje 1-2 A
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
w 3.0 i wyzej diesle zmienia parametry skrzyni to samo benzyna, zawieche aktywna, kierownice itp
-
USB - doposazenie
podlacz w szereg z tcu by zachować pętle światłowodową i po sprawie, zachowasz funkcje sos, bt z tcu, a mulf bedzie tylko do usb. radio zostaje, przekodowac auto z fa oraz ccc pustym manem i gotowe
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
boczki? :p
-
E91 Lubin 320D VIN WBAUY11000F054035
Apacer odpowiedział(a) na kris-krzysztof temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem z Polkowic, jak coś pisz, zorientuję się na ten temat, ewentualnie przeskanuje kompem go.
-
Webasto
musisz wlaczyc ukryte menu w zegarach, analogicznie do e60, lecz w serii7 mozna przewijać z góry na dół. Wszystko opisane na forum
-
Webasto
A auto Ci się dogrzewa? Sprawdź w zegarach temp. Może termostaty wadliwe, lub webasto sterownik padł, przewietrza ciągle. Ale to tylko diagnoza w kompie podpowie.
-
[E60] Webasto wzbudza alarm
Podstawowe pytanie jaki masz alarm niefabryczny? Zajrzyj w instrukcję od producenta alarmu, szukaj funkcji ustawiania poziomu czułości czujników ultradźwiękowych alarmu. Ale to zależy czy masz tylko ultradźwiękowe, czy też czujniki ciśnienia w kabinie :roll: :wink:
-
co to za blad 930a w systemie CCC profesional bmw e60
na zdjęciu jest pokazana płyta główna komputera, sloty kart ram i kart rozszerzeń :cool2:
-
E60 530D - sposób na MOC - opis
idea jest taka, że pomalowany IC oddaje lepiej ciepło niż IC goły metal. Ja mam maźnięty na biało. Ale różnice są minimalne, o kilka stopni, według pomiarów na tych filmach w YT
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Jakie krótkie zimy, u mnie od dziś biało jak skur^^ :mad2: :cool2:
-
e60 525d 2008r dymi na niebiesko mocno
Sprawdź turbo, czy oś ma luzy, jeśli tak- regeneracja/wymiana.
-
[E60 3.0d] Akumulator padł w trakcie jazdy. Alternator?
Sprawdź regulator napięcia w alternatorze, odepnij od niego wtyk magistrali, sprawdź jakie ładowanie ma alternator. Aku w dobrej kondycji było? Od alternatora zależy jaki tam siedzi regulator, do 2006 stosowali ten http://www.realoem.com/bmw/pl/part?id=NC71-EUR-06-2005-E60-BMW-530d&mg=12&sg=22&diagId=12_1199&q=12318510092 , kosztuje ponad 500-700 zł w zależności od punktu aso/sklepu, ale można dopasować do niego regulator z innego modelu, zamiennik kosztujący 80-100 zł, lecz ile potrzyma to druga sprawa ;), sam tak wymieniałem po taniości na szybko, miałem ten sam objaw co ty, całe szczęście, że mi auto zgasło pod garażem, w wolny dzień, a regulator mieli w sklepie od ręki :roll:
-
Plastiki wnętrza w E60 - schodząca guma
Zmatowieć i pomalować gumą w spreju.
-
Kolektor wydechowy E60, 525d, 2004
kup lustereczko na wysiegniku, albo ewentualnie telefonem nagraj, moze bedzie widac czy dmucha
-
Kolektor wydechowy E60, 525d, 2004
powinien być żeliwny
-
narzedzia jakie macie ?
Bo grzechotki nie są do odkręcania, tylko do dalszej pracy po wcześniejszym poluzowaniu śruby za pomocą zwykłej rączki :cool2: wtedy grzechotki wytrzymują latami.
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
To teraz kolejny mod- kamerka na tył :norty:
-
doposażenie E60 w asystenta pasa ruchu
Jeśli wydłubiesz to będzie :), poduszka nie powinna przeszkadzać, ewentualnie ramke podciąć
-
Problem z kreskami na obrotomierzu 535d 2006
Jak się ich nigdy nie rozbierało to łatwo popsuć :). Strzałki są na wcisk, trzeba je delikatnie podważyć. Elementy odpowidzialne za poruszanie dotykaja tylko płytki, ale sa blokowane kołkami, należy je wysunać, i wciskane elementy małymi kombinerkami zagiąć i wyjąć. Pozostałe rzeczy torx i dużo ostrożności. Zdarza się, że po złożeniu licznik się rozkalibruje, będzie wariować, wtedy ściągamy przód i strzałki ręcznie ustawiamy, chyba ze diagnostyką reset, ale w którym programie się resetuje licznik nie wiem, wolałem to robić ręcznie :)
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Dobra robota :cool2: