Treść opublikowana przez Apacer
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
Zagadałby na kilka cylindrów jesli to by była tylko klapa
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
Przedlifty są wytrzymałe, dbać o olej, jego poziom, serwisować auto odpowiednio. W poliftach lubi pęknąć niespodziewanie. Mój ma już 348 tys nalatane na pierwszym łańcuchu, katowany i działa :)
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
No nie taka tania, minimum 8tys razem z nowymi lancuchami itp
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
Skrzynia nie ma znaczenia, jej kielich laczy silnik ze skrzynią. Najlepiej go wyciągnąć przodem
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
Napisalem jak to zrobi, dostep jest bardzo prosty
-
Silnik zgasł podczas jazdy i nie odpala e60 M57
W m57 sprawdzisz po odkreceniu czujnika walka rozrządu, przod silnika góra.
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
To chyba normalne? Też w high tam mam
-
Lampy led tył e60
Kazde zdarzenie drogowe bedzie z Twojej winy jesli rzeczoznawca uzna że tylne lampy nie mialy homologacji
-
Przednie lampy (wymiana na inne)
Pasują, lecz trzeba ewentualnie rozbudować instalację elektryczną, + aktualizacja sterownika świateł lub jego wymiana jeśli typ sterownika nie pozwala na światła polift- po nr sprawdzisz co obsługuje. Wszelkie schematy na wds/tis bmw.
-
E61 2005r, oryginalny hak za krótki.
Zły hak kupiles
-
Regulacja wtryskiwaczy 530d
Jak zamienił je miejscami to trzeba kodować, w innych przypadkach podkladka miedziana pod wtryskiem i tyle
-
Zalana podłoga za siedzeniem pasażera
Lub klej dekarski
-
Asystent swiateł drogowych
najpierw choose usb wybierasz moduł później enter vin wpisujesz vin auta i update zusb dla aktualizacji.
-
Latający obraz z kamery cofania
Byc może ntsc/pal coś nie tak, nie ma zworek moduł?
-
Aktualizacja softu samochodu e60 535d a klimatyzacja
W Cic ustawione chlodzenie?
-
Bmw e6x fix mechanizmu lusterka
Pryskanie od góry w miejscu przewodu nic nie da ponieważ jest tam przelot na dam dół, jedynie smarowanie mechanizmu pomiędzy lusterkiem a karoserią
-
E90 335i olej w dyfrze i skrzynce xdriva
Zmień mechanika skoro twierdzi, że oleju się nie wymienia :duh:
-
Felgi prawdopodobnie 'kba 48408'
Zastosujesz dystans
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
Uwalić to można nawet przy spolszczeniu, dobrze że są płyty naprawcze :)
-
E60 530D - sposób na MOC - opis
wszystko się da, trzeba tylko to umiejętnie połączyć
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
No to skoro czytałeś o zmianie programu w kablu i możliwości późniejszej aktualizacji modułów mostu no tooo sooryy :mrgreen: , widocznie nie tylko ja piszę głupoty :norty: . Może najpierw zorientuj się jaki bitrate idzie po dcanie, ile zajmują softy a później gadaj takie herezje :D . Robiłem całe CCC po kablu i wiem o czym mówię.
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
Wszystko się da, trzeba tylko robić to z głową i wiedzieć jak ewentualnie naprawić. Sam całe auto robiłem dcanem (no oprócz programów ccc bo to glupota xd)
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
I nie rób modułów poduszek bo uwalisz, to samo idrive ;) , te elementy są dla tych którzy wiedzą jak je później wystartować
-
USB - doposazenie
To teraz się upewnij czy ten świecący idzie w stronę auta do ciemnego pinu, a z auta świecący idzie do mulfa, być może są zamienione ustawienia tych pinów. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=304501
-
USB - doposazenie
Czy reaguje i świeci wyjście, jeśli nie to coś jest źle z zasilaniem (choć piny zasilania mają tak samo) lub z mulfem