-
BMW F15 NBT wyszarzona nawigacja
Straciłem certyfikaty i potrzebne były nowe
-
BMW F15 NBT wyszarzona nawigacja
gk tds pomógł rozwiązać problem. Wielkie dzięki. Temat do zamknięcia
-
BMW F15 NBT wyszarzona nawigacja
Witam. Podczas kodowania przez telefon zerwało połączenie i nawigacja padła(czarny ekran). Zakodowałem ją E-Sysem bo miałem zapisany aktualny stan i wszystko wróciło do normy prócz nawigacji. Jest wyszarzona jako jedyna ze wszystkich opcji. Z tego co wyczytałem to straciłem FSC ? Jak odczytuje 0xDE to jest Accepted. Ktoś ma jakiś pomysł ?
-
Latający obraz z kamery cofania
Ma przełączniki: https://www.fotosik.pl/zdjecie/265c1308d88a6c0a Ale z tego co udało mi się przetłumaczyć tutaj żaden nie jest za to odpowiedzialny: https://www.fotosik.pl/zdjecie/b9c961bf5e784a3a Dowiedziałem się że jest kompatybilny zarówno z pal jak i ntsc. Moja kamera jest pal.
-
Latający obraz z kamery cofania
Niestety są cały czas i zmieniałem źródło obrazu więc wygląda to na winę tego urządzenia a nie kamery
-
Latający obraz z kamery cofania
Cześć Zakupiłem taki interfejs do kamery cofania: https://www.fotosik.pl/zdjecie/28a57463d50f88b5 Radio to CIC Professional. Po podłączaniu kamery lub innego źródła obraz lata jak na wideo poniżej: https://streamable.com/mbagi https://streamable.com/bbgk4 Dodam że próbowałem zastosować filtr przeciwzakłóceniowy i nie przyniosło to poprawy. Ktoś ma jakieś pomysły jak można rozwiązać ten problem ?
-
E91 wiązka pdc przód od E60
A jak wyszukać tą wiązkę środkową bo jak szukam to mi wyskakuje tylko ta wiązka z wtyczkami do czujników na wszystkich portalach ?
-
E91 wiązka pdc przód od E60
No a jak wymienię moduł który jest z tyłu na ten z 3 wyjściami to oryginalnie nie mam tam co do niego wpiąć więc potrzeba jakąś wiązkę jeszcze dodatkową czy jak ?
-
E91 wiązka pdc przód od E60
Dzięki za pomoc. Jak to robiłeś to mam jeszcze takie pytanie. https://imgur.com/4tawEX8 1) Wymieniam moduł PDC na taki z 3 wyjściami. 2) Wymieniam panel w środku. 3) zakładam czujniki z przodu i wiązkę. I teraz mając oryginalnie czujniki z tyłu jak na schemacie tą wiązkę z przodu podpinam do 1 ze schematu i tu potrzebuje tą dodatkową kostkę ? Oczywiście na koniec zakodowanie
-
E91 wiązka pdc przód od E60
Natrafiłem na aukcje zagraniczne gdzie piszą że z E87 pasuje czy to prawda ? Kable wyglądają na krótkie tak że zaraz przy czujniku się kończą to oznacza że potrzebna jest jeszcze przedłużka między wiązką a modułem ? Próbowałem znaleźć oryginał na stronie bmw ale mi się nie udało może źle szukam bo w bmw jestem nowy. Chyba że to jest to : https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0399629-zest-dopos-w-przednie-czujniki-park/vA880207 albo to jest słabo opisane albo ja nie potrafię tego czytać co zawiera zestaw.
-
E91 wiązka pdc przód od E60
Dzień dobry, Czy wiązka pdc przód od E60 polift będzie pasowała do E91 też polift ?