Witam, chcę uporać się z kolejnym problemem, jakim są niegaszące się kontrolki pasów (niezależnie czy są zapięte), oraz kontrolka airbaga. Zauważyłem, że nawet gdy pasażer nie zapnie pasów, to auto nie pika, lecz jak kierowca nie zapnie to już tak. Na podłączonym komputerze 0 błędów, lecz juz na ekranie po odpaleniu jest napisane, że jest problem z airbagiem. Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć przyczynę?